![]() |
Re: cine are audi 100
si al meu e in 5 cilindrii :)) dar mai vechi :P
|
Re: cine are audi 100
fa-mi o poza de pe ea si iti zic daca am sau nu. De fapt am o masina inca completa pt dezmembrat dar nu stiu exact ce iti trebuie
|
Re: cine are audi 100
Quote:
|
Re: vand audi 100 cc
vand audi 100 cc,diesel,an fabricatie 1988,v.t 2009,c.c 1986,trapa,stare buna de functionare,pret 2100 euro,inmatriculata! rel la tel 0741/675913!
|
Re: cine are audi 100
Cine are un cap de injectie KE Jetronic (1988-1990) ? Dar sasi functioneaza calumea!
|
Re: cine are audi 100
Quote:
|
Re: cine are audi 100
are cineva de vanzare o bara fata de audi 100 modelul din 1993??sau poate are cineva si semnalizarea dreapta??....astept raspuns aici sau pm si cu pret...
|
Re: cine are audi 100
salut. de curand am achizitionat un audi 100cs diesel. ce sa zic super masina rezistenta , robusta , consum mic."tancul" merge de rupe. promit si poze.
imi trebuie planetare bune k ale mele bat la viraj. are cineva?merci |
Re: cine are audi 100
saluate am un audi 100 5cilindri 2000 cm diesel
am nevoie de planetare pt ca ale mele bat tare in viraj. merci:rolleyes2 |
Re: cine are audi 100
sal all!!! Am si eu un Audi 100 cc, si as vrea sa il reconditionez(tabla, motor, interior) aveti vreo ideee unde as putea sa ma duc sa le fac, si cat cam cat mar costa?
Multumesc! |
Re: cine are audi 100
pana la urma (interior, exterior, motor):)):))toata masina:)
|
Re: cine are audi 100
Quote:
Tu ce ai?? |
Re: cine are audi 100
nu inteleg ... la ce te referi:D
|
Re: cine are audi 100
nu inteleg.. la ce te referi:D
|
Re: cine are audi 100
Quote:
tu ce model ai??? este inmatriculat?? cum il vinzi??Ai poze?? trimite pe mail [email protected] Astept. Multumesc |
| All times are GMT +2. The time now is 14:09. |
- Copyright 2026 4Tuning