Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Audi (https://forum.4tuning.ro/283-discutii-audi.html)
-   -   cine are audi 100 (https://forum.4tuning.ro/283-discutii-audi/13026-audi-100-a.html)

blondu725 02-04-08 23:49

Re: cine are audi 100
 
si al meu e in 5 cilindrii :)) dar mai vechi :P

peterj 04-04-08 17:46

Re: cine are audi 100
 
fa-mi o poza de pe ea si iti zic daca am sau nu. De fapt am o masina inca completa pt dezmembrat dar nu stiu exact ce iti trebuie

badboy4life 06-04-08 23:35

Re: cine are audi 100
 
Quote:

Originally Posted by xblade (Post 1465604)
un regulator de relanti pentru audi 100cc 2309cmc an 1988 are cineva??

Am eu un regulator de vanzare chiar doua. Contact [email protected]

fucyus 23-04-08 19:13

Re: vand audi 100 cc
 
vand audi 100 cc,diesel,an fabricatie 1988,v.t 2009,c.c 1986,trapa,stare buna de functionare,pret 2100 euro,inmatriculata! rel la tel 0741/675913!

peterj 25-04-08 08:38

Re: cine are audi 100
 
Cine are un cap de injectie KE Jetronic (1988-1990) ? Dar sasi functioneaza calumea!

badboy4life 26-04-08 22:54

Re: cine are audi 100
 
Quote:

Originally Posted by peterj (Post 1501807)
Cine are un cap de injectie KE Jetronic (1988-1990) ? Dar sasi functioneaza calumea!

depinde de ce tip de motor NF, MC, MC 2, KU ....

matiu13 14-05-08 01:25

Re: cine are audi 100
 
are cineva de vanzare o bara fata de audi 100 modelul din 1993??sau poate are cineva si semnalizarea dreapta??....astept raspuns aici sau pm si cu pret...

lucian100cs 22-06-08 12:22

Re: cine are audi 100
 
salut. de curand am achizitionat un audi 100cs diesel. ce sa zic super masina rezistenta , robusta , consum mic."tancul" merge de rupe. promit si poze.
imi trebuie planetare bune k ale mele bat la viraj. are cineva?merci

lucian100cs 22-06-08 20:17

Re: cine are audi 100
 
saluate am un audi 100 5cilindri 2000 cm diesel
am nevoie de planetare pt ca ale mele bat tare in viraj. merci:rolleyes2

alexxx_p 06-08-08 15:06

Re: cine are audi 100
 
sal all!!! Am si eu un Audi 100 cc, si as vrea sa il reconditionez(tabla, motor, interior) aveti vreo ideee unde as putea sa ma duc sa le fac, si cat cam cat mar costa?
Multumesc!

alexxx_p 06-08-08 15:10

Re: cine are audi 100
 
pana la urma (interior, exterior, motor):)):))toata masina:)

lc_hans 06-08-08 23:03

Re: cine are audi 100
 
Quote:

Originally Posted by alexxx_p (Post 1682241)
pana la urma (interior, exterior, motor):)):))toata masina:)

M-ar interesa masina intreaga (tip 43).
Tu ce ai??

alexxx_p 06-08-08 23:07

Re: cine are audi 100
 
nu inteleg ... la ce te referi:D

alexxx_p 06-08-08 23:08

Re: cine are audi 100
 
nu inteleg.. la ce te referi:D

lc_hans 06-08-08 23:15

Re: cine are audi 100
 
Quote:

Originally Posted by alexxx_p (Post 1683172)
nu inteleg ... la ce te referi:D

Pe mine m-ar interesa un audi intre anii 79-82
tu ce model ai???
este inmatriculat??
cum il vinzi??Ai poze??
trimite
pe mail [email protected]
Astept. Multumesc


All times are GMT +2. The time now is 14:09.

- Copyright 2026 4Tuning