![]() |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
2 Attachment(s)
Golf 2 GTI
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
TAREEE
Asa masina si asa poze. Crima ! Felicitari ! |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
BETON :)
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
esti ......
grav :twisted: felicitari cu ce tragi ? 550d cu 430exii ? ce sistem de wireless folosesti pana la urma ? |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Multumesc! :D
Canon 550d cu 430ex 2 Sistemu wireless este un dynaphos, declansare pana la 20 metri. E unul mai ieftin, mi-a fost recomandat de un fotograf profesionist. :) Mi-a zis ca ori imi i-au unu de 20 mil, care calculeaza distanta, si alte prostii.. ori cel mai ieftin.. n-are rost sa i-au unu intermediar, ca face exact acelasi lucru. Sunt multumit de el, isi face treaba cum trebuie. :) |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
esti grav rau frate daca faci asa ceva cu un 550d si un 430ex2
jos palaria tre sa-mi iau si eu sist. wireless din asta :) faci treaba nebuna cu el :D |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Daca ai lumina buna, si cu un 1000d faci treaba buna ;) Aparatul foto conteaza cel mai putin. ;)
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
7 Attachment(s)
Daniel
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
E doar o parere... insa in majoritatea fotografiilor fata modelului e destul de soft... De la post procesare?
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Da.. de la post procesare :sad:
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Intrebare generala, n-are legatura neaparat cu pozele lui Rares: asa e la moda acum, poze cu lens flare si raze de lumina inexistenta care intra in obiectiv ? ca am vazut ca toata lumea a inceput cu d-astea...
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
1 Attachment(s)
In unele cazuri arata chiar bine :) si daca iti intra un pic de lumina (soare) in obiectiv, iese poza mai altfel.. Uite un exemplu..
Parca ies altfel culorile, e ceva diferit. :) (poza asta a iesit asa din greseala :lol:, dar pozele de mai sus le-am facut intentionat asa, cu lens flare) |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
Quote:
Parerea mea :) |
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
2 Attachment(s)
Golf 2 GTD
|
Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
1 Attachment(s)
Achizitie noua! :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:55. |
- Copyright 2026 4Tuning