Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Daewoo Nexia 2.0SFI (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/125222-daewoo-nexia-2-0sfi.html)

adynita 06-10-11 20:47

Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
 
salut, spune-mi si mie de unde ai luat mecanizmul de la stergator cu un singur brat si la ce pret a fost

rik 10-10-11 00:11

Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
 
Quote:

Originally Posted by adynita (Post 4628988)
salut, spune-mi si mie de unde ai luat mecanizmul de la stergator cu un singur brat si la ce pret a fost

Salut.a fost in jur de 2,5milioane daca imi mai amintesc eu bine si este de corsa B.La care am atasat motorasul de nexia.Cu cateva modificari aferente la prinderea lui de caroserie


All times are GMT +2. The time now is 21:05.

- Copyright 2026 4Tuning