Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie 2009 -- Bucuresti - Romexpo (https://forum.4tuning.ro/597-4tuningdays-2009-10-12-aprilie-2009-bucuresti-romexpo.html)
-   -   4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie -- Romexpo (https://forum.4tuning.ro/597-4tuningdays-2009-10-12-aprilie-2009-bucuresti-romexpo/116213-4tuningdays-2009-10-12-aprilie-romexpo.html)

adineo91 13-04-09 21:34

Re: 4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie -- Romexpo
 
mai lasati in colo manelele...s au bagat si gata...poate imi raspunde si mie cineva la intrebare!!!!

RoSonic 13-04-09 21:40

Re: 4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie -- Romexpo
 
Sunteti culmea... citeste omu forumu inainte sa plece la munca - subiectul manelele...
citeste omu forumu cand se intoarce de la munca - subiectul e inca acelasi: manelele...

ce conlcuzie sa traga omu... ca doar manele aveti in cap? :D

ps: acest post este un pamflet si trebuie luat ca atare...

aleks 13-04-09 21:45

Re: 4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie -- Romexpo
 
Quote:

Originally Posted by protuning (Post 2234833)
eu din pacate am facut alegerea cea mai proasta!!! desii pana acuma in fiecare an am participat la acest aveniment anul asta am zis ca fac o exceptie si dau o fuga pana in Budapesta sa vad cica echivalentul evnimentului 4 tuning din ro in Budapesta organizat de carstyling.hu .evenimentul pt mine a fost un esec total au fost exagerat de putine masini suprafata de expozitie aproximativ o treime fata de cel de la romexpo, vizitatori iarasi foarte putini mai ales la pretul biletului de 2500 huf echivalent a 36 ron aprox .noroc ca am stat doua zile si mi-am alinat supararea cu vizitrarea orasului .
in concluzie promit ca nu voi mai lipsi de la 4 tuning chiar daca se va suprapune cu vreun show din Ungaria.am vazut pozele si am vazut ca in buc a fost tare showul ca de obicei.cu respect Robert
ps. cam atatea poza am facut ca deja m-am enervat de ce am vazut pe acolo.

Show-ul din Ungaria s-a suprapus extrem de nefericit peste Paştele catolic, ei ţin cont foarte tare de sărbători, ştii deasemeni că jurizarea s-a facut luni, iar dacă te interesa un premui trebuia să-ţi ţii maşina inclusiv luni acolo, şi asta a fost suficient pentru ca mai nimeni să nu participe.

87MTX 13-04-09 21:45

Re: 4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie -- Romexpo
 
Quote:

Originally Posted by RoSonic (Post 2235494)
Sunteti culmea... citeste omu forumu inainte sa plece la munca - subiectul manelele...
citeste omu forumu cand se intoarce de la munca - subiectul e inca acelasi: manelele...

ce conlcuzie sa traga omu... ca doar manele aveti in cap? :D

ps: acest post este un pamflet si trebuie luat ca atare...

maine o sa fie la fel :))

DRK*DeSiGn 13-04-09 22:46

Re: 4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie -- Romexpo
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 2235081)
fara suparare....la noi a venit lumea sa faca poze la masini...la voi a venit lumea sa faca poze la fete...e expozitie de masini..nu de fete.... te duci in orice club si vezi fete in diverse costumatii..sau la mare si le vezi goale....
si cu alea 2 masini proprietarii nu pot sa circule pe strazi cu ele pentru ca nu sunt inatriculate ...costa la o masina 14.000 de euro inmatricularea....probabil daia ai zis ca nu sunt la noi ca nu le-ai vazut pe strazi sau la intalniri...

vezi k noi chiar am avut prezentate mashini kre chiar au TUNING.Nu are rost sa ne luam la cearta in legatura cu asta.noi am prezentat mashini kre pot fi vazute si pe strazile bucureshtiului(marea majoritate)si kre fac "spectacol"si anume 6 la numar.hai sa incheiem discutzia aicea sa n use ajunga la certuri sau altele cum am mai zis felicitarile mele si bafta cu proiectul

xxdadixx 13-04-09 22:52

Re: 4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie -- Romexpo
 
Oricat de furmoasa, mega tuning, super clean, 1000 horsi ar fi masina, daca din ea rasuna manele e kitch :paper:

sparly 13-04-09 22:56

Re: 4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie -- Romexpo
 
in loc sa va certati aicea mai bine hai la o bere

DRK*DeSiGn 13-04-09 22:57

Re: 4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie -- Romexpo
 
sau asa :) dar nu beau alcool.....

BGY_Bogdy 13-04-09 23:01

Re: 4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie -- Romexpo
 
A fost expozitie de masini TUNING ca data e 4 TUNING sau ma duc in state imi iau un tomberon o pubela mare cat casa poporului care nu e vazuta pe strazi niciodata in romania si o expun la TUNING ce avea tuning ca sa o pot expune...o pun duce la OLD CAR acolo da e locul iei dar nu al un salon TUNING plm fiecare cu parerile lor

SEJ 13-04-09 23:06

Re: 4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie -- Romexpo
 
Daca muscle cars nu sunt inmatriculate, atunci de ce, de exmplu in cazul de fata, nu le-au scos sa niste demostratii, drift de exemplu, de ce nu le vedem la 402m de exemplu. Faptul ca sunt niste masini care nu prea exista pe la noi nu inseamna ca sunt si impresionante daca nu o demostreaza, raman niste masini speciale. Mie unul imi plac foarte mult, dar nu pot intelege pentru ce iti iei o masina daca nu o folosesti.

BGY_Bogdy 13-04-09 23:09

Re: 4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie -- Romexpo
 
Nu frate ca sa nu e intelega gresit nu am nimic cu nimeni si cu nici o masina dar hai sa fie realisti si sa recunoasteam ca la un salon TUNING in anul 2009 lumea care vine trea sa vada masini modificate interior ext motor pe ce este axata masina aceea poate ca e praf ext dar pe sosea face senzatie ...sa fie ext beton dar nu are motor care sa se traga masina e axata pe ext dar trebuie tuning nu stock .va salut vb si maine

DRK*DeSiGn 13-04-09 23:14

Re: 4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie -- Romexpo
 
multa dreptate ai Bogdy :D imi place cand cineva gandeste ca mine :D ti pupa fratili tau :)) :*

87MTX 14-04-09 01:27

Re: 4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie -- Romexpo
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2235747)
vezi k noi chiar am avut prezentate mashini kre chiar au TUNING.Nu are rost sa ne luam la cearta in legatura cu asta.noi am prezentat mashini kre pot fi vazute si pe strazile bucureshtiului(marea majoritate)si kre fac "spectacol"si anume 6 la numar.hai sa incheiem discutzia aicea sa n use ajunga la certuri sau altele cum am mai zis felicitarile mele si bafta cu proiectul

Doamne fereste , nu a zis nimeni nimic de cearta...cum tu ti-ai exprimat parerea , asa am facut si eu...atata tot...
Bafta si voua

EvLSant0S 14-04-09 11:29

Re: 4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie -- Romexpo
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 2235775)
Oricat de furmoasa, mega tuning, super clean, 1000 horsi ar fi masina, daca din ea rasuna manele e kitch :paper:

vezi ca ai d`alea de cal pe langa ochi,stii cum vad caii ? in fatza si atat :)
largeste-ti si tu un pic orizonturile ca e urat sa stai in cutiutza ta de manele americane :lol:

riv_gms 14-04-09 13:30

Re: 4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie -- Romexpo
 
Quote:

Originally Posted by Caractere (Post 2235424)
.........

Nu te inteleg...foarte multi nu-si dau seama ca unele dinstre voi adik majoritatea 75% ati facut din placere nu pentru bani care vi s-au oferit ... oameni si aomeni , caractere si caracter,

Aveti o viata prea frumoasa ca sa v`o incarcati cu toti copiiii


All times are GMT +2. The time now is 09:52.

- Copyright 2026 4Tuning