![]() |
ok
asteptam surprizele atunci, nu ? d-abia astept sa le vad :yes: cred ca o sa fie marfa daca spui ca sunt surprize mari si alte chestii... o sa incerc sa fiu \"prof\" :peace: :peace: :peace: |
Re:
Quote:
|
baaaai! ce-i soricaria asta aici?
Concursul Concursurilor2006 s-a ntransformat in \"Hai sa ne luam de topart 2006 oameni\"? What the fuck? Lasati omul in pace. v-a zis sa aveti rabdare pana la sfarsitul lunii... terminati cu cearta... :blahblah: :blahblah: :blahblah: |
Re:
Quote:
later edit: decizia de a prezenta regulamentul de-acum, este luata in asa fel incat pana la sfarsitul lunii sa se faca inscrieri, 15-20 zile sunt mai mult decat suficiente pentru inscrieri, prima faza a concursului. nu in ultimul rand vor fi prezentate si masinile pregatite pentru concurs, ca la inceputul lunii februarie sa dam drumul oficial la cronometru. contam pe toata comunitatea 4tuning. toti membrii inscrisi vor avea un cuvant de spus. concursul va fi interactiv iar intreaga comunitate se va implica activ in acest concurs. :wink: o sa va rog sa cititi cu atentie regulamentul, cand va fi disponibil online. repet, este facut in asa fel incat sa nu fie loc de interpretari. pentru inscrieri vor fi topicuri dedicate, pentru nelamuriri/intrebari la fel, va fi un topic dedicat. rabdare si-l veti avea online :) |
no ...da dati o data exacta..start si finish ca la maraton :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ca eu is mai incet de mana si tre sa'mi calculez timpu :? :? :roll: :roll:
|
Re:
Quote:
|
misto topart ca te ocupi nu ca il ajuti si pe gratian dar ai mai multa experienta decat mai noi toti :D bafta :D asteptam .... ce va grabiti ?
|
Re:
Quote:
ai dreptate .... 2 sap..arhisuficient...eu d'acum va urez BAFTA.... |
Re:
Quote:
|
...
nu ai postat unde trebuie... :twisted: - za moderator
|
1. citeste si tu despre ce e vorba in topic... si abia dupaia posteaza doar daca ai ceva de spus la subiect
2. incearca sa pui ceva facut de tine... nu poze care circula de foarte mult timp pe internet 3. citeste si tu despre ce e vorba in topic... si abia dupaia posteaza doar daca ai ceva de spus la subiect |
De ce nu inchidem topicul pana la sfarsitul lunii? Vorba lunga saracia omului. Ce se definitiveaza pana la sfarsitul lunii? Suntem in 15, inca 15 zile pt ce, pt niste inscrieri :lol: ? Zici ca suntem la curse, nu ne luatzi si taxa de participare? 14 pagini si nimic concret doar ca e un concurs si hai sa mai umplem inca 20 pana la sfarsitul lunii. Top-art tu esti parte din organizatorii concursului?
|
Re
Bine dadi macar bine ca a venit intrebarea asta de la cineva mai MARE :P ca pana acum noi am pus-o dar.... nu am primit raspuns :P poate aflam acum ceva mai concret :P
|
Re:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re:
Quote:
mersi, xxdadixx... eu am iesit intempestiv din bucuresti dar am revenit imi pare rau ca s-au manifestat mici tensiuni pe aici, dar sper ca le dam de capat in primul rand, am apelat la topart pt ca are experienta concursurilor de gen, si o parere bazata pe experienta si pricepere nu poate dcat sa ne ajute, ma ales ca am considerat dupa ultimul concurs ca nivelul general al comunitatii de virtual tuning merita ceva mai mult decat un simplu subiect - postare - premiere asa ca ce se intampla, se intampla pentru ca am avut mare incredere in nivelul general al vostru in al doilea rand, topart nu este un obisnuit al forumului, si apelez la voi sa nu il taxati drept rauintentionat... eu il cunosc de mult, si pot sa va spun ca este MAI EXIGENT CU EL INSUSI decat a parut aici in discutiile despre concurs. pur si simplu, ii lipsea rutina stilului mai lejer in care discutam noi aici in comunitate. eu i-am sugerat ca vreau ceva mai profesionist pentru ca meritata asta asteptarile de la voi si el mi-a ascultat rugamintea. asa ca va rog sa aveti putina rabdare cu el si cu mine sub promisiunea ca timpul care a parut mai mare decat normal pt definirea unui concurs, merita DIN MAI MULTE PUNCTE DE VEDERE dadi are perfecta dreptate cand semnaleaza discutile superficiale nu inchid totusi topicul pentru ca acum am revenit, o sa il pot supraveghea si cred sincer ca au inteles mai toti ce si cum mai astept 2 confirmari si o sa anunt oficial toate amanuntele... mai ramane sa alegem TOTI subiectele si gata noi ne gandim la amanunte ca sa fie cat mai provocator, multiplu accesibil, avantajos, si cat mai amplu popularizat multumesc de rabdare si incredere |
| All times are GMT +2. The time now is 13:08. |
- Copyright 2026 4Tuning