Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   CONCURSUL CONCURSURILOR -2006 (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/11435-concursul-concursurilor-2006-a.html)

TazAless 13-01-06 16:45

ok
asteptam surprizele atunci, nu ?
d-abia astept sa le vad :yes: cred ca o sa fie marfa daca spui ca sunt surprize mari si alte chestii... o sa incerc sa fiu \"prof\" :peace: :peace: :peace:

mer|in 13-01-06 16:54

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TopArt\"
Quote:

Originally Posted by \"mer|in\"
IO NU PREA AM INCREDRE IN CE SPUNE TopArt.... NU IMI INSPIRA INCREDRE...

de ce de fiecare data cand se implica cineva care are realizari in domeniu, se gasesc intelepti care sa spuna asa ceva ?!? nu am ca ocupatii crosetatul macrameurilor sau cantatul la violoncel. nu am inselat increderea nimanui, legata de tuning, styling, design. hai sa trecem peste OFFtopic-uri si sa incercam sa fim profi.

PS: da-mi un PM, uimeste-ma spunandu-mi de ce n-ai incredere in mine si hai sa lasam topicul ONtopic. valabil pt. toti :wink:

Quote:

Originally Posted by \"TazAless\"
si totusi... topicul s-a deschis la data de Wed Jan 04, 2006 10:48 pm si pana azi, 13 ianuarie nu avem decat un mic PREVIEW...

deci au trecut 10 zile. 10 zile in care s-au sintetizat idei, 10 zile in care lucrurile au evoluat. gratian va spunea de surprize. ei bine, sunt surprize. mari. cat de greu e sa mai asteptati un pic ? repet, totul se pune la punct. sunt 10 zile de cand s-a deschis topicul. nu 10 ani. haideti, va spun inca o data, sa fim profi. cand veti vedea regulamentul si surprizele, veti fi uimiti. va fi intr-adevar concursul concursurilor. asa ca pregatiti-va pentru ceva mare.

multumesc de intelegere tuturor celor care mi-au aratat asta. :wink:

TopArt-E TopArt-E LASA-NE LASA-NE - DE CE TE APRINZI MA ASA... O SA VEDEM CE POATE FIECARE... da loganu ala rosu........

R-NOS15 13-01-06 18:06

baaaai! ce-i soricaria asta aici?
Concursul Concursurilor2006 s-a ntransformat in \"Hai sa ne luam de topart 2006 oameni\"? What the fuck?

Lasati omul in pace. v-a zis sa aveti rabdare pana la sfarsitul lunii... terminati cu cearta... :blahblah: :blahblah: :blahblah:

TopArt 13-01-06 18:30

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"R-NOS15\"
baaaai! ce-i soricaria asta aici?
Concursul Concursurilor2006 s-a ntransformat in \"Hai sa ne luam de topart 2006 oameni\"? What the fuck?
Lasati omul in pace. v-a zis sa aveti rabdare pana la sfarsitul lunii... terminati cu cearta... :blahblah: :blahblah: :blahblah:

la sfarsitul lunii va demara concursul. regulamentul initial va fi prezentat mai repede de sfarsitul lunii, sa se familiarizeze lumea cu el. nu mai dureaza mult si va fi disponibil online :wink:

later edit: decizia de a prezenta regulamentul de-acum, este luata in asa fel incat pana la sfarsitul lunii sa se faca inscrieri, 15-20 zile sunt mai mult decat suficiente pentru inscrieri, prima faza a concursului. nu in ultimul rand vor fi prezentate si masinile pregatite pentru concurs, ca la inceputul lunii februarie sa dam drumul oficial la cronometru.

contam pe toata comunitatea 4tuning. toti membrii inscrisi vor avea un cuvant de spus. concursul va fi interactiv iar intreaga comunitate se va implica activ in acest concurs. :wink: o sa va rog sa cititi cu atentie regulamentul, cand va fi disponibil online. repet, este facut in asa fel incat sa nu fie loc de interpretari. pentru inscrieri vor fi topicuri dedicate, pentru nelamuriri/intrebari la fel, va fi un topic dedicat. rabdare si-l veti avea online :)

g_unit 13-01-06 18:39

no ...da dati o data exacta..start si finish ca la maraton :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ca eu is mai incet de mana si tre sa'mi calculez timpu :? :? :roll: :roll:

TopArt 13-01-06 19:35

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"g_unit\"
tre sa'mi calculez timpu :? :? :roll: :roll:

totul s-a luat in calcul. si complexitatea lucrarilor, si timpul necesar executarii lor, la standarde ridicate. curand - totul online :)

GolfuletzS 13-01-06 19:39

misto topart ca te ocupi nu ca il ajuti si pe gratian dar ai mai multa experienta decat mai noi toti :D bafta :D asteptam .... ce va grabiti ?

g_unit 13-01-06 20:54

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TopArt\"
Quote:

Originally Posted by \"g_unit\"
tre sa'mi calculez timpu :? :? :roll: :roll:

totul s-a luat in calcul. si complexitatea lucrarilor, si timpul necesar executarii lor, la standarde ridicate. curand - totul online :)


ai dreptate .... 2 sap..arhisuficient...eu d'acum va urez BAFTA....

BASU 14-01-06 15:47

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TopArt\"
totul s-a luat in calcul. si complexitatea lucrarilor, si timpul necesar executarii lor, la standarde ridicate. curand - totul online :)

mai avem rabdare :bat:

Trickz 14-01-06 23:02

...
 
nu ai postat unde trebuie... :twisted: - za moderator

RoSonic 14-01-06 23:28

1. citeste si tu despre ce e vorba in topic... si abia dupaia posteaza doar daca ai ceva de spus la subiect

2. incearca sa pui ceva facut de tine... nu poze care circula de foarte mult timp pe internet

3. citeste si tu despre ce e vorba in topic... si abia dupaia posteaza doar daca ai ceva de spus la subiect

xxdadixx 15-01-06 14:07

De ce nu inchidem topicul pana la sfarsitul lunii? Vorba lunga saracia omului. Ce se definitiveaza pana la sfarsitul lunii? Suntem in 15, inca 15 zile pt ce, pt niste inscrieri :lol: ? Zici ca suntem la curse, nu ne luatzi si taxa de participare? 14 pagini si nimic concret doar ca e un concurs si hai sa mai umplem inca 20 pana la sfarsitul lunii. Top-art tu esti parte din organizatorii concursului?

Rares 15-01-06 17:00

Re
 
Bine dadi macar bine ca a venit intrebarea asta de la cineva mai MARE :P ca pana acum noi am pus-o dar.... nu am primit raspuns :P poate aflam acum ceva mai concret :P

TopArt 15-01-06 20:02

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
inca 15 zile pt ce, pt niste inscrieri :lol: ?

da. am precizat mai sus cum vor fi inscrierile. topicuri dedicate.

Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
Zici ca suntem la curse, nu ne luatzi si taxa de participare?

nu s-a pus in discutie.

Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
14 pagini si nimic concret doar ca e un concurs si hai sa mai umplem inca 20 pana la sfarsitul lunii.

l-am dorit si il vedem cel mai tare concurs. paginile nu au fost umplute cu chestii aiurea. intr-adevar, sunt si oameni carora le place sa divagheze de la subiect, sa-si arate orgoliul, s-au vazut. restul au fost idei bune care-au dus la sinteze si mai bune.

Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
Top-art tu esti parte din organizatorii concursului?

da.

Gratzian 15-01-06 22:35

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
De ce nu inchidem topicul pana la sfarsitul lunii? Vorba lunga saracia omului. Ce se definitiveaza pana la sfarsitul lunii? Suntem in 15, inca 15 zile pt ce, pt niste inscrieri :lol: ? Zici ca suntem la curse, nu ne luatzi si taxa de participare? 14 pagini si nimic concret doar ca e un concurs si hai sa mai umplem inca 20 pana la sfarsitul lunii. Top-art tu esti parte din organizatorii concursului?

intrebari pertinente merita raspunsuri pertinente...
mersi, xxdadixx...
eu am iesit intempestiv din bucuresti dar am revenit
imi pare rau ca s-au manifestat mici tensiuni pe aici, dar sper ca le dam de capat
in primul rand, am apelat la topart pt ca are experienta concursurilor de gen, si o parere bazata pe experienta si pricepere nu poate dcat sa ne ajute, ma ales ca am considerat dupa ultimul concurs ca nivelul general al comunitatii de virtual tuning merita ceva mai mult decat un simplu subiect - postare - premiere
asa ca ce se intampla, se intampla pentru ca am avut mare incredere in nivelul general al vostru

in al doilea rand, topart nu este un obisnuit al forumului, si apelez la voi sa nu il taxati drept rauintentionat... eu il cunosc de mult, si pot sa va spun ca este MAI EXIGENT CU EL INSUSI decat a parut aici in discutiile despre concurs.
pur si simplu, ii lipsea rutina stilului mai lejer in care discutam noi aici in comunitate. eu i-am sugerat ca vreau ceva mai profesionist pentru ca meritata asta asteptarile de la voi si el mi-a ascultat rugamintea.
asa ca va rog sa aveti putina rabdare cu el si cu mine sub promisiunea ca timpul care a parut mai mare decat normal pt definirea unui concurs, merita DIN MAI MULTE PUNCTE DE VEDERE

dadi are perfecta dreptate cand semnaleaza discutile superficiale
nu inchid totusi topicul pentru ca acum am revenit, o sa il pot supraveghea si cred sincer ca au inteles mai toti ce si cum

mai astept 2 confirmari si o sa anunt oficial toate amanuntele...
mai ramane sa alegem TOTI subiectele si gata
noi ne gandim la amanunte ca sa fie cat mai provocator, multiplu accesibil, avantajos, si cat mai amplu popularizat

multumesc de rabdare si incredere


All times are GMT +2. The time now is 13:08.

- Copyright 2026 4Tuning