Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Revelion 2006 online pe 4tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/11263-revelion-2006-online-4tuning.html)

ZerO_CooL 01-01-06 12:20

M-am trezit si eu acum si am apucat sa citesc tot ce s-a scris pana acum. A fost un revelion frumos petrecut alaturi de 4tuning, imi pare rau ca nu am putut sa fiu si eu alaturi de voi. LA MULTI ANI, 2006 ! LA MULTI ANI tuturor celor care isi serbeaza astazi ziua de nastere sau cea onomastica !
LA MULTI ANI 4tuning.ro si celor care au ajutat ca acest site sa evolueze, in special Gratzian si Vali, dar si tuturor membrilor activi !!!
UN AN NOU FERICIT !!!

astrasaar 01-01-06 12:22

Si eu vä doresc la multi ani si un an nou fericit

Razvan-CT 01-01-06 12:59

salut,, akm juma de ora m'am trezit shi eu,,, ce mai faceti?? yo eram mort de beat :lol: :lol: shi m'am culcat pe la 5,,, voi cum ati mai petrecut???

GolfuletzS 01-01-06 13:43

aku m`am sculat si eu :D ma simt naspa :(

Razvan-CT 01-01-06 13:47

ati citit postu meu de la pagina 13 cu gripele??? :lol: :lol: :lol: oare cand l'am scris pe ala ,, ca nu mai shtiu :oops: :oops:

peter 01-01-06 14:20

neata la toata lumea !!!!..cum a fost mey rev...v-a placut ??? :roll: :lol: ....

ce mahmur sunt sa-m bag pl..

Ju!ceD 01-01-06 14:49

...
 
Eu tot ashtept alea cu incendiu :D

cosminlive 01-01-06 15:01

La Multi Ani!
 
Am venit si eu acasa....e dimineatza ... pranz....nu conteaza... :shock:
Sa-mi revin dupa un revelion unde n-am ascultat decat 1 manea :x
si-aia pe sistem nervos!

La Multi Ani pt toata comunitatea 4tuning (suna bengos .... e si pe sistem)
:? Nu inteleg o chestie: de ce au spart sticle oamenii pe sosea? Nu-i inteleg ce simt .... poate vor sa tuneze soseaua? :lol:
inca o data LA MULTI ANI ! si sa aveti un 2oo6 pe sistem nervos :lol:

GolfuletzS 01-01-06 15:04

la multi ani !!

se zice ca daca spargi sticla de samapnie ... ti se sparge si ghinionu ! :D

blowwind 01-01-06 15:28

neatza ppl :) ... pt a 2`a oara :D ....
ce facetzi ? :D

Ju!ceD 01-01-06 15:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"blowwind\"
neatza ppl :) ... pt a 2`a oara :D ....
ce facetzi ? :D

iote citesc nijte smsuri vreo 20 .. toate de al gagici :))

Gabi 01-01-06 15:55

Eu ma tarasc de parca-s fi fost mort de beat aseara :) Nu stiu ce am!

Totusi, trebuie sa ma trezesc, ca-mi vin musafiri de la Bucuresti :)

shadow 01-01-06 16:02

LA MULTI ANI!!!
SI AN NOU FERICIT!!!
Sorry ca nu am fost alaturi de voi aseara dar nu am avut calc. unde am fost sa \"party\"!!! :D
Felicitari celor care au reusit sa stea pe aici toata noaptea, eu debia acum am reusit sa ma trezesc!!!
La Multi Ani inca odata!!! :wink:

B|shOp-VR6 01-01-06 16:35

Ahh.. am ajuns si eu acasa... :? .. A fost o seara cu de toate.. mancare, femei, bautura (la greu), artificii, bataie... completa zic eu :lol: :lol: .

Ma odihnesc si-o iau de la capat.. La multi ani tuturor!!

SA CURGA JUSTERINIII!!!!

sil4tuning 01-01-06 17:07

2 Attachment(s)
poze din lume :)


All times are GMT +2. The time now is 23:02.

- Copyright 2026 4Tuning