Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   ACCELERATE PROJECT (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/109118-accelerate-project.html)

danielS777 05-05-09 10:01

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Quote:

Originally Posted by catalin_31 (Post 2288471)
Pt totii membrii clubului Accelerate am sa va dau lista oficiala a radarelor fixe din bv

1.Centru comercial Schnaid stalpul nr13 electrica chiar la intrarea in curte
2.Str. Harmanului intr podul triaj si pasaj fundatura harmanului-pe partea dreapta spre St. Georgy:lol: in drept cu CD CFR la 100m inainte de SC Sere pepiniere CFR-pe partea stanga dupa intrarea in SC Sere pepiniere CFR
3.Saturn directia Complexul mare Gemenii pe partea dreapta la imobilul
nr11
4.Saturn in dreptul scolii 10(orizont 3000)
5. Darste fabrica de bere -pe partea dreapta in dreptul la SC IATSA-pe partea stanga la 30m de intrarea cu acces industrial.
Sa nu ma intrebati de unde le am.Cert este ca sunt din sursa ff sigura.


Multa bafta si aveti grije la radare, ca bani stau mai bine in buzunarul vostru decat in buzunarul statului:lol:


:!::!::!:

Doresc sa precizez ca aceste radare momentan nu inregistreaza, nu au avut buget pt intreaga tehnologie.
Ele fac doar redare live video, la care nimeni nu sta sa se uite...Big Brother on za road :D

Revin cu informatii concrete cand e pe bune.


~ sursa sigura

danielS777 05-05-09 14:03

Re: ACCELERATE PROJECT
 
deci, sa nu mai spunetzi ca nu-i de treaba si politia....



http://www.ziare.ro/1241523889-Radar...ada_nelimitata

Nemes Ion 05-05-09 21:21

Re: ACCELERATE PROJECT
 
ati auzit ce ce scula vine gabi onofrei ??? nisan silva N14 masina de campionat european de drift !!! sper sa aiba timp sa se obijnuiasca cu tigaia si sa o simta . eu i urez multa bafta si timpi cat mai buni si bineinteles ca spectacolul nu va lipsi;)

danielS777 05-05-09 21:47

Re: ACCELERATE PROJECT
 
:)


Dar surpriza acestui raliu, este startul etapei cu o masina Osella PA20S condusa de pilotul Horatiu Ionescu-Cristea.
Sper sa fie si duminica...vineri nu pot ajunge :(



↓↓↓ mai multe informatii daca doritzi sa cititi ↓↓↓
http://www.autorally.ro/index.cfm/pa...ill_climb.html

FoX_BvStreetracing 06-05-09 10:08

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Vineri Dimineata la ora 6 in centrul orasului Rasnov, ne intalnim cei care mergem pe speciala. Pentru doritori.

FoX_BvStreetracing 06-05-09 10:12

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Vineri 08/05/09 orele 22:00. ADUNARE GENERALA ACCELERATE CAR CLUB. Locul adunarii este in rasnov pe VALEA CETATII LANGA STADIONUL F.C. RASNOV. PREZENTA ESTE OBLIGATORIE. IN CALITATE DE ORGANIZATOR SI MEMBRU FONDATOR VA PROMIT O SEARA INCENDIARA. ;-)

BarsyA 06-05-09 11:31

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Dap.., cam asa este CCY, se anuntza o seara frumoasa, asteptam membri in numar mare, peste ce a fost ultima data.... ;)
Tot in aceasta seara vor fi inlocuite stickerele de pe masini cu noul domeniu de internet, sau oferite pentru acei membrii care nu au inca..
Sedinte foto, filmari , etc.. mai multe nu vreau sa dezvalui, o sa ramana surpriza:D
Va asteptam!
P.S. Pentru colegii forumisti, sau vizitatori ai thread-ului, in urma intalnirii vor urma poze care vor vorbii de la sine.. :)
Toate cele bune!

db_freak 07-05-09 01:34

Re: ACCELERATE PROJECT
 
am incarcat duba cu roti , alea alea abia astept ziua de vineri , VTM ziua , petrecere noaptea :pistoles::pistoles::pistoles::pistoles::pistoles: :pistoles::pistoles::pistoles::pistoles::pistoles: :pistoles::pistoles::pistoles::pistoles::pistoles: :pistoles::pistoles::pistoles::pistoles::pistoles: :pistoles::pistoles::pistoles::pistoles:

FoX_BvStreetracing 07-05-09 09:07

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Maine pe Speciala :-D

Nemes Ion 07-05-09 16:28

Re: ACCELERATE PROJECT
 
e si fomei ???

danielS777 07-05-09 17:38

Re: ACCELERATE PROJECT
 
la speciala :D


:-/

danielS777 07-05-09 19:48

Re: ACCELERATE PROJECT - Site Accelerate
 
site sub constructie :D

www.accelerateclub.ro


...stiti ce urmeaza???

BarsyA 08-05-09 10:03

Re: ACCELERATE PROJECT
 
E... iata ca a venit si ziua de vineri 08.05. Se pare ca si vremea este de partea noastra..asadar astazi mare reuniune mare :d Accelerate club.
Dupa cum deja stiti din cauza VTM-ului reuniunea va avea loc in centru orasului Rasnov, la orele 22.00. Sunt asteptati membrii in numar foarte mare.
Impreuna cu colegii mei promitem o seara incendiara !!!
Am imtrat in posesia noilor stick-ere, o parte din membrii au si primit deja. Este vorba de stick-erele mari pentru parasolar si cele mici.
De asemenea, un lucru foarte important mentionat si de catre Dan ceva mai sus site-ul propriu este activ si a trecut in lucru. Trebuie sa recunoastem ca suntem tare mandrii cu totzii.

WWW.ACCELERATECLUB.RO

Sunteti asteptati in aceasta seara cu totzii!
O zi buna in continuare va doresc!!

db_freak 08-05-09 18:47

Re: ACCELERATE PROJECT
 
9 Attachment(s)
Memorialul Ludovic Balint

Clasament final:

1 41 Daniel Onoriu H 5 2:07.802 2:05.174 2:05.174
2 319 Horatiu Ionescu Cristea H 5 2:08.242 2:06.764 2:06.764
3 56 Silviu Dumitrescu D 2:12.105 - 2:12.105
4 5 Constantin Rusu H 5 2:14.149 - 2:14.149
5 112 Constantin Aur H 5 2:16.830 - 2:16.830
6 6 Paul Andronic H 5 2:18.091 - 2:18.091
7 9 Lucian Boroianu A 5 2:18.398 2:19.552 2:18.398
8 111 Victor Baldescu H 5 2:18.787 2:18.446 2:18.446
9 110 Catalin Cismaru N 5 2:18.699 2:18.923 2:18.699
10 146 Liviu Savu N 5 2:21.138 2:22.451 2:21.138 :peace:

Colegul nostru Liviu Savu a obtinut locul 2 la grupa N ! Sa il felicitam !!! Oricum toata lumea stie cine e favoritul traseului , sa ne traiasca !!!!
Cat mai multe succese din partea mea si sunt sigur ca si din partea voastra .

Sunt dezamagit pt. prezenta membrilor , sa zicem e vineri se lucreaza , duminica toata lumea se prezinta Rasnov la orele 06 : 00 sa urcam pe traseu cine nu poate ajunge din diverse motive sa se faca anuntat .

Cateva poze deocamdata ...

Nemes Ion 08-05-09 21:30

Re: ACCELERATE PROJECT
 
no iara nu apare poza me cu tibi draga si nici cea cu " pretini " nostri da stai linistit tibi ca noi nu......suntem fotogenci si daia nu aparem da seszi bland ca nu i bai . :lol::lol::lol: ca mi suntem ardeleni si la capitolu' rabdare stam bini . :lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 04:54.

- Copyright 2026 4Tuning