![]() |
Re: ACCELERATE PROJECT
Quote:
:!::!::!: Doresc sa precizez ca aceste radare momentan nu inregistreaza, nu au avut buget pt intreaga tehnologie. Ele fac doar redare live video, la care nimeni nu sta sa se uite...Big Brother on za road :D Revin cu informatii concrete cand e pe bune. ~ sursa sigura |
Re: ACCELERATE PROJECT
deci, sa nu mai spunetzi ca nu-i de treaba si politia....
http://www.ziare.ro/1241523889-Radar...ada_nelimitata |
Re: ACCELERATE PROJECT
ati auzit ce ce scula vine gabi onofrei ??? nisan silva N14 masina de campionat european de drift !!! sper sa aiba timp sa se obijnuiasca cu tigaia si sa o simta . eu i urez multa bafta si timpi cat mai buni si bineinteles ca spectacolul nu va lipsi;)
|
Re: ACCELERATE PROJECT
:)
Dar surpriza acestui raliu, este startul etapei cu o masina Osella PA20S condusa de pilotul Horatiu Ionescu-Cristea. Sper sa fie si duminica...vineri nu pot ajunge :( ↓↓↓ mai multe informatii daca doritzi sa cititi ↓↓↓ http://www.autorally.ro/index.cfm/pa...ill_climb.html |
Re: ACCELERATE PROJECT
Vineri Dimineata la ora 6 in centrul orasului Rasnov, ne intalnim cei care mergem pe speciala. Pentru doritori.
|
Re: ACCELERATE PROJECT
Vineri 08/05/09 orele 22:00. ADUNARE GENERALA ACCELERATE CAR CLUB. Locul adunarii este in rasnov pe VALEA CETATII LANGA STADIONUL F.C. RASNOV. PREZENTA ESTE OBLIGATORIE. IN CALITATE DE ORGANIZATOR SI MEMBRU FONDATOR VA PROMIT O SEARA INCENDIARA. ;-)
|
Re: ACCELERATE PROJECT
Dap.., cam asa este CCY, se anuntza o seara frumoasa, asteptam membri in numar mare, peste ce a fost ultima data.... ;)
Tot in aceasta seara vor fi inlocuite stickerele de pe masini cu noul domeniu de internet, sau oferite pentru acei membrii care nu au inca.. Sedinte foto, filmari , etc.. mai multe nu vreau sa dezvalui, o sa ramana surpriza:D Va asteptam! P.S. Pentru colegii forumisti, sau vizitatori ai thread-ului, in urma intalnirii vor urma poze care vor vorbii de la sine.. :) Toate cele bune! |
Re: ACCELERATE PROJECT
am incarcat duba cu roti , alea alea abia astept ziua de vineri , VTM ziua , petrecere noaptea :pistoles::pistoles::pistoles::pistoles::pistoles: :pistoles::pistoles::pistoles::pistoles::pistoles: :pistoles::pistoles::pistoles::pistoles::pistoles: :pistoles::pistoles::pistoles::pistoles::pistoles: :pistoles::pistoles::pistoles::pistoles:
|
Re: ACCELERATE PROJECT
Maine pe Speciala :-D
|
Re: ACCELERATE PROJECT
e si fomei ???
|
Re: ACCELERATE PROJECT
la speciala :D
:-/ |
Re: ACCELERATE PROJECT - Site Accelerate
|
Re: ACCELERATE PROJECT
E... iata ca a venit si ziua de vineri 08.05. Se pare ca si vremea este de partea noastra..asadar astazi mare reuniune mare :d Accelerate club.
Dupa cum deja stiti din cauza VTM-ului reuniunea va avea loc in centru orasului Rasnov, la orele 22.00. Sunt asteptati membrii in numar foarte mare. Impreuna cu colegii mei promitem o seara incendiara !!! Am imtrat in posesia noilor stick-ere, o parte din membrii au si primit deja. Este vorba de stick-erele mari pentru parasolar si cele mici. De asemenea, un lucru foarte important mentionat si de catre Dan ceva mai sus site-ul propriu este activ si a trecut in lucru. Trebuie sa recunoastem ca suntem tare mandrii cu totzii. WWW.ACCELERATECLUB.RO Sunteti asteptati in aceasta seara cu totzii! O zi buna in continuare va doresc!! |
Re: ACCELERATE PROJECT
9 Attachment(s)
Memorialul Ludovic Balint
Clasament final: 1 41 Daniel Onoriu H 5 2:07.802 2:05.174 2:05.174 2 319 Horatiu Ionescu Cristea H 5 2:08.242 2:06.764 2:06.764 3 56 Silviu Dumitrescu D 2:12.105 - 2:12.105 4 5 Constantin Rusu H 5 2:14.149 - 2:14.149 5 112 Constantin Aur H 5 2:16.830 - 2:16.830 6 6 Paul Andronic H 5 2:18.091 - 2:18.091 7 9 Lucian Boroianu A 5 2:18.398 2:19.552 2:18.398 8 111 Victor Baldescu H 5 2:18.787 2:18.446 2:18.446 9 110 Catalin Cismaru N 5 2:18.699 2:18.923 2:18.699 10 146 Liviu Savu N 5 2:21.138 2:22.451 2:21.138 :peace: Colegul nostru Liviu Savu a obtinut locul 2 la grupa N ! Sa il felicitam !!! Oricum toata lumea stie cine e favoritul traseului , sa ne traiasca !!!! Cat mai multe succese din partea mea si sunt sigur ca si din partea voastra . Sunt dezamagit pt. prezenta membrilor , sa zicem e vineri se lucreaza , duminica toata lumea se prezinta Rasnov la orele 06 : 00 sa urcam pe traseu cine nu poate ajunge din diverse motive sa se faca anuntat . Cateva poze deocamdata ... |
Re: ACCELERATE PROJECT
no iara nu apare poza me cu tibi draga si nici cea cu " pretini " nostri da stai linistit tibi ca noi nu......suntem fotogenci si daia nu aparem da seszi bland ca nu i bai . :lol::lol::lol: ca mi suntem ardeleni si la capitolu' rabdare stam bini . :lol::lol::lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:54. |
- Copyright 2026 4Tuning