![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Tin sa va felicit pentru felul in care v-ati prezentat la Intalnirea E30....Ati fost clubul cu cei mai multi reprezentanti la acest eveniment..
Astept sa vad un topic creat separat si niste poze... Bafta in continuare ! Al vostru Kimi;-) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
BV Johnny, arata bine ursu! Sa-l stapanesti sanatos! si sa faci treaba cu el!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ms lucian momentan asteptam sa facem iar ceafa de bulgar
acum o ardem dubios cu 1.6 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
baietii ce facem si noi in seara asta ca vremea tine cu noi :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mai bn nu tzinea vremea cu noi....a zis bn un tov k sa nu ma duc in ikea,acum fapta e consumata:(.....multzumesc celor kre au venit cu mn pana p grivitzei dupa inccidentul din ikea.bn k e doar un harb kre se repara la ciocan:))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bogdane imi pare rau ... pe de alta parte bine ca nu erai cu matza ... idioti dastia care nu au o treaba si vor sa se dea ei smardoi o sa fie mereu si peste tot :|
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
adica asa ca mn robinet?:))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
lasa ma tu esti un caz special :)) pana mea zi ms ca nu e mai rau. stii tu
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
I-am si zis lu Duffy in plm sa nu stati acolo ca sunt tot felul de pocniti..
Inainte sa veniti voi un passat si un audi s-au belit.. Unde vedeti prosti nu va mai bagati ca nu are rost sa le aratati lor ce stiti voi... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
am incercat sa mergem la aia din fata de la ikea dar era zapada mare si nu puteam sa facem nimic ... vorba lui EVO :)) e mai rau ca la 4tuning days aici :)) daca au venit si daia cu dube in pana mea iti dai seama in ce hal s`a ajuns. Bine ca nu au fost lucruri mai rele ... dar voi unde v`ati pitit ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
kimi era in parcarea de la carrefour si noi in cea de la brico store....
diseara care ce face?:D:D:D:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
diseara am inteles ca iesi tu cu sania ... nu ? :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Diseara iesim pe oriunde in afara de ikea...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ne auzim la telefon kimi mai incolo?
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:52. |
|
- Copyright 2026 4Tuning