Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

kimi 15-12-09 07:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Tin sa va felicit pentru felul in care v-ati prezentat la Intalnirea E30....Ati fost clubul cu cei mai multi reprezentanti la acest eveniment..

Astept sa vad un topic creat separat si niste poze...

Bafta in continuare !

Al vostru Kimi;-)

Lucian_GXZ 15-12-09 10:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
BV Johnny, arata bine ursu! Sa-l stapanesti sanatos! si sa faci treaba cu el!

johnny325 15-12-09 15:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms lucian momentan asteptam sa facem iar ceafa de bulgar
acum o ardem dubios cu 1.6

johnny325 15-12-09 15:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
baietii ce facem si noi in seara asta ca vremea tine cu noi :D

bogdan_e36 16-12-09 00:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mai bn nu tzinea vremea cu noi....a zis bn un tov k sa nu ma duc in ikea,acum fapta e consumata:(.....multzumesc celor kre au venit cu mn pana p grivitzei dupa inccidentul din ikea.bn k e doar un harb kre se repara la ciocan:))

RoByNeT 16-12-09 08:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bogdane imi pare rau ... pe de alta parte bine ca nu erai cu matza ... idioti dastia care nu au o treaba si vor sa se dea ei smardoi o sa fie mereu si peste tot :|

Evo-Jr 16-12-09 09:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
adica asa ca mn robinet?:))

RoByNeT 16-12-09 09:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lasa ma tu esti un caz special :)) pana mea zi ms ca nu e mai rau. stii tu

kimi 16-12-09 09:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
I-am si zis lu Duffy in plm sa nu stati acolo ca sunt tot felul de pocniti..
Inainte sa veniti voi un passat si un audi s-au belit..

Unde vedeti prosti nu va mai bagati ca nu are rost sa le aratati lor ce stiti voi...

RoByNeT 16-12-09 09:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am incercat sa mergem la aia din fata de la ikea dar era zapada mare si nu puteam sa facem nimic ... vorba lui EVO :)) e mai rau ca la 4tuning days aici :)) daca au venit si daia cu dube in pana mea iti dai seama in ce hal s`a ajuns. Bine ca nu au fost lucruri mai rele ... dar voi unde v`ati pitit ?

daffy duck™ 16-12-09 09:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
kimi era in parcarea de la carrefour si noi in cea de la brico store....

diseara care ce face?:D:D:D:D

RoByNeT 16-12-09 09:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
diseara am inteles ca iesi tu cu sania ... nu ? :lol:

Evo-Jr 16-12-09 09:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:)))))

kimi 16-12-09 10:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Diseara iesim pe oriunde in afara de ikea...

daffy duck™ 16-12-09 11:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ne auzim la telefon kimi mai incolo?


All times are GMT +2. The time now is 13:52.

- Copyright 2026 4Tuning