![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ratza e animal?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ma refeream la el ca persoana :)))) el de fapt e gasca :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
multumesc mult faniilor mei care este putini....
nu uitati.....viata e greu, nu toti poate :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ooo!!! bn v-am gasit!!!avem iar forum!toti bine sanatosi?(fizic):D salutari de la Oltenita city!:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cine are chef de o caterinca in seara asta in jur de ora 20 va asptept in real vitan(E3) o sa fiu pe la urs;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba esti nebun ? =))) te`ai lovit la ceas ? =)) spor la treaba :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
poate iti dau 2 full imigi peste ochi:D
vii si tu?ai voie:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ia sa vedem care merge la patinoar zilele astea pe cismigiu ????
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ma poate vin eu cu pretena ca ma bate la cap...da poate mergem aci la unirea...ca sa beau si io un vin fiert ca nu ma dau cu rolele
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
buna fetele!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
5 Attachment(s)
Quote:
noua achizitie:rolleyes2 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
clubul INFERNO a ajuns sa fie cunoscut si prin california...:)):))
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-3...item2a00b87e99 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu esti sanatos jakale sa moara fratii caramida
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
mergem. Quote:
sa o stapanesti sanatos si sa faceti treaba buna impreuna. Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:25. |
|
- Copyright 2026 4Tuning