Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 11-12-09 16:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2882174)
nici chiar asa....fara violenta, lasati animalele !!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ba primu pas e sa recunosti =)))

Lucian_GXZ 11-12-09 16:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ratza e animal?

RoByNeT 11-12-09 17:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ma refeream la el ca persoana :)))) el de fapt e gasca :))))

daffy duck™ 13-12-09 21:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumesc mult faniilor mei care este putini....

nu uitati.....viata e greu, nu toti poate

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ghiszmo 14-12-09 11:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ooo!!! bn v-am gasit!!!avem iar forum!toti bine sanatosi?(fizic):D salutari de la Oltenita city!:D

johnny325 14-12-09 16:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cine are chef de o caterinca in seara asta in jur de ora 20 va asptept in real vitan(E3) o sa fiu pe la urs;)

RoByNeT 14-12-09 16:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba esti nebun ? =))) te`ai lovit la ceas ? =)) spor la treaba :lol:

johnny325 14-12-09 16:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poate iti dau 2 full imigi peste ochi:D
vii si tu?ai voie:D

87MTX 14-12-09 18:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ia sa vedem care merge la patinoar zilele astea pe cismigiu ????

Evo-Jr 14-12-09 19:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ma poate vin eu cu pretena ca ma bate la cap...da poate mergem aci la unirea...ca sa beau si io un vin fiert ca nu ma dau cu rolele

bogdy.ghetto 14-12-09 21:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
buna fetele!

johnny325 14-12-09 22:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Bogdy_44 (Post 2892081)
buna fetele!

fata mai exerseaza plecarea de pe loc:D

noua achizitie:rolleyes2

jakal 14-12-09 23:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
clubul INFERNO a ajuns sa fie cunoscut si prin california...:)):))

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-3...item2a00b87e99

daffy duck™ 15-12-09 00:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu esti sanatos jakale sa moara fratii caramida

RoByNeT 15-12-09 07:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 2891522)
ia sa vedem care merge la patinoar zilele astea pe cismigiu ????


mergem.


Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2892312)
fata mai exerseaza plecarea de pe loc:D

noua achizitie:rolleyes2


sa o stapanesti sanatos si sa faceti treaba buna impreuna.


Quote:

Originally Posted by jakal (Post 2892421)
clubul INFERNO a ajuns sa fie cunoscut si prin california...:)):))

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-3...item2a00b87e99

bv ma jakale ... firma face tot :)


All times are GMT +2. The time now is 05:25.

- Copyright 2026 4Tuning