![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bai analfabetule schimbi topica limbii romane ? :)) "in sfarsit, forumu MERGE iar" si mai corect gramatical ar fi din nou :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
merge in sfarsit iar forumu :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
fericire maxima :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce mai zice lumea buna ?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu stiu..cred ca au uitat de forumu asta :))
pana acum plangeau ca nu mai e si acum..liniste si pace. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ma mir ce e cu Daffy de nu e pe forum...ca el era non stop...stia orice se posteaza pe orice sectiune din forum in orice moment... traia in viata lui virtuala
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)) probabil ca nu i merge netu si isi inneaca amaru cu o sticla de ceva :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sau nu-l lasa ma-sa si isi face temele ca are bac-u :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sau v-ati gandit la faptul ca acum fiind om cu responsabilitati nu mai poate s-o zdrangane pe forumuri ca inainte.. sau.. poate ca nu il mai lasa ;)).
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mai mult ca sigur are restrictie:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vroiai sa zici ban cumva johnny ? :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
repede si voi....baieti buni part II....
ai dreacu.... uite cine vorbea...altii in loc sa isi vanda masinile, sa isi repare sau sa isi schimbe ceva la masina, stau pe forum hai...la munci am zis!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
se poate spune si ban
ii baneaza dana doua peste ochi:) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
nici chiar asa....fara violenta, lasati animalele !!!!!!!
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 06:23. |
|
- Copyright 2026 4Tuning