Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 04-12-09 16:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bai analfabetule schimbi topica limbii romane ? :)) "in sfarsit, forumu MERGE iar" si mai corect gramatical ar fi din nou :))

87MTX 04-12-09 16:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
merge in sfarsit iar forumu :)

Evo-Jr 05-12-09 10:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
fericire maxima :))

87MTX 09-12-09 23:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce mai zice lumea buna ?

Evo-Jr 09-12-09 23:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu stiu..cred ca au uitat de forumu asta :))
pana acum plangeau ca nu mai e si acum..liniste si pace.

87MTX 09-12-09 23:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ma mir ce e cu Daffy de nu e pe forum...ca el era non stop...stia orice se posteaza pe orice sectiune din forum in orice moment... traia in viata lui virtuala

Evo-Jr 10-12-09 00:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:)) probabil ca nu i merge netu si isi inneaca amaru cu o sticla de ceva :D

87MTX 10-12-09 00:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sau nu-l lasa ma-sa si isi face temele ca are bac-u :))

Lucian_GXZ 10-12-09 12:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sau v-ati gandit la faptul ca acum fiind om cu responsabilitati nu mai poate s-o zdrangane pe forumuri ca inainte.. sau.. poate ca nu il mai lasa ;)).

johnny325 10-12-09 15:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mai mult ca sigur are restrictie:D

RoByNeT 10-12-09 15:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vroiai sa zici ban cumva johnny ? :))

kimi 10-12-09 15:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2878280)
sau.. poate ca nu il mai lasa ;)).

Sa inteleg ca Daffy si-a gasit si el o Daisy :lol: ???

daffy duck™ 10-12-09 16:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
repede si voi....baieti buni part II....

ai dreacu....

uite cine vorbea...altii in loc sa isi vanda masinile, sa isi repare sau sa isi schimbe ceva la masina, stau pe forum

hai...la munci am zis!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol::lol::lol:

johnny325 10-12-09 23:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
se poate spune si ban
ii baneaza dana doua peste ochi:)

daffy duck™ 11-12-09 16:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nici chiar asa....fara violenta, lasati animalele !!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 06:23.

- Copyright 2026 4Tuning