Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Cum sa agati o fata ? (https://forum.4tuning.ro/28-femei/1546-agati.html)

ValySK 04-11-11 19:10

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Asta am facut!Multumesc de sfaturi!Raman dator cu o bere.

22VIN 04-11-11 19:42

Re: Cum sa agati o fata ?
 
@Dony: asculta bine ce zice Mustang aici:

Quote:

Originally Posted by Mustang (Post 4686162)
In situatia descrisa de tine mai ai maxim 25% sansa sa intorci situatia in favoarea ta. Am trecut prin chestia asta de 43249343243 de ori. Odata ce a inceput sa iti spuna de fostul ei, te-a luat deja de amic si daca o tii asa, te duce in "fratior". Si stii foarte bine ca o relatie intre "fratiori" se numeste incest. :)

Acum nu iti zic ca trebuie sa te sucesti tu, dar trebuie sa schimbi foaia in asa fel incat sa nu devii ignorant. Daca ai devenit ignorant, sa fii sigur ca nu o sa te mai inghita si nici nu o sa te mai caute vreodata.

Ca are dreptate. Daca te apuci sa vorbesti cu ea despre cat de nesimtit e fostu', cat de naspa sunt baietii in general si alte lucruri din capitolul asta intri cu totu' in friend zone si nu mai iesi de-acolo. O sa te trezesti intr-o zi, cand tu tot mort dupa ea esti ca o sa-ti ceara pareri despre noul tip cu care tocmai a iesit. Ce se-ntampla prin filme cu un tip si-o tipa care sunt prieteni de mult timp si isi dau seama din relatii esuate ca de fapt ei doi se iubesc apoi se termina prin a se f*te fericiti, ei bine, e doar in filme :lol:.

dragos002 04-11-11 22:19

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Ai grija sa nu cazi in "friend areea" ca e greu sa mai iesi de acolo .

dreamboy 05-11-11 18:23

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Cred ca e cel mai tampit topic de pe 4tuning:| . Nu exista un tipar pt. a agata o femeie, nu toate sunt la fel. Daca ar fi fost asa fiecare ar fi avut langa el femeia la care se gandea cand se masturba:)).

eMH 05-11-11 18:26

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Deocamdata nu te-a invitat nimeni in mod deosebit sa il citesti sau sa te si intereseze. Ce chestie, ca sa vezi, chiar exista persoane interesate de topicul asta. Deci daca nu esti curios ce scrie pe aici, sau daca ti se pare ca e un topic tampit, te invitam toti (cred) sa citesti alte sectiuni ale forumului :)

ValySK 05-11-11 18:29

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Quote:

Originally Posted by dreamboy (Post 4693518)
Cred ca e cel mai tampit topic de pe 4tuning:| . Nu exista un tipar pt. a agata o femeie, nu toate sunt la fel. Daca ar fi fost asa fiecare ar fi avut langa el femeia la care se gandea cand se masturba:)).

Inainte sa citesti doar numele topicului citeste si din posturi.Pentru ca aici primesti sfaturi.Nu e o teorie cum sa agati.
Nu iti convine treci mai departe.Mai bine taci.
Scuze de off-topic.

Cat despre fata aceea nu stiu ce are cred ca s-a lovit la cap ca nu mai da nici-un semn asa ca am lasat-o balta.
Multumesc baietilor pt sfaturi.

FXA- 06-11-11 01:32

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Quote:

Originally Posted by ValySK (Post 4693536)
Inainte sa citesti doar numele topicului citeste si din posturi.Pentru ca aici primesti sfaturi.Nu e o teorie cum sa agati.
Nu iti convine treci mai departe.Mai bine taci.
Scuze de off-topic.

Cat despre fata aceea nu stiu ce are cred ca s-a lovit la cap ca nu mai da nici-un semn asa ca am lasat-o balta.
Multumesc baietilor pt sfaturi.

Nu te gandi inapoi cu regret, n-ai cum sa pierzi ce n-a fost niciodata al tau. Nu poti avea pe oricine si de multe ori nici nu trebuie. Daca totusi simti ca n-ai facut suficient, mai poti incerca.

AndreiKMK 09-08-12 21:51

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Quote:

Originally Posted by FXA- (Post 4694218)
Nu te gandi inapoi cu regret, n-ai cum sa pierzi ce n-a fost niciodata al tau. Nu poti avea pe oricine si de multe ori nici nu trebuie. Daca totusi simti ca n-ai facut suficient, mai poti incerca.

Asta e maximul celor 147 de pagini.

tabokubmw 09-08-12 21:57

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Ma io stiu un lucru, ca toată treaba e din proţap.

Tibylica 14-08-12 20:59

Re: Cum sa agati o fata ?
 
ACUMA va zic si eu in secret cu ce sa le agatati! CU LOGANU'!;)

Paul89 15-08-12 22:44

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Quote:

Originally Posted by Tibylica (Post 5138217)
ACUMA va zic si eu in secret cu ce sa le agatati! CU LOGANU'!;)

Asta da secret, cred ca era ultimul lucru la care ma gandeam :)) Spor

marius3030 17-08-12 00:39

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Quote:

Originally Posted by Tibylica (Post 5138217)
ACUMA va zic si eu in secret cu ce sa le agatati! CU LOGANU'!;)

:lol: deci vand sau schimb BMW 520 cu Dacia Logan( cat mai simpla si fara optiuni) ca poate am si eu o sansa sa ma insor asa!!!8) :lol::lol::lol:

cata_golf 17-08-12 08:55

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Quote:

Originally Posted by marius3030 (Post 5140806)
:lol: deci vand sau schimb BMW 520 cu Dacia Logan( cat mai simpla si fara optiuni) ca poate am si eu o sansa sa ma insor asa!!!8) :lol::lol::lol:

Daca stai cu gandul ca o sa-ti gasesti nevasta cu ajutorul masinii...niciodata nu o sa ai succes la o femeie adevarata :))

marius3030 18-08-12 02:35

Re: Cum sa agati o fata ?
 
bai frate tu chiar nu vezi ca eu am scris la misto???
mai bn tacea-i la faza asta!;)

bitang 18-08-12 08:02

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Treaba cu masinile este ceva relativ,un fel de bonus pt dansele.In primul rand trebuie sa ai "papagal" bun:lol:.Cunosc oameni fara masini si bani dar cu gagici de te crucesti.Cheers.


All times are GMT +2. The time now is 04:51.

- Copyright 2024 4Tuning