Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Daewoo tuning (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning.html)
-   -   Club TICO (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/37962-club-tico.html)

B-99-SAA 01-06-10 09:14

Re: Club TICO
 
Quote:

Originally Posted by aXXo (Post 3406573)
Liviu... ce e asa greu?

Scoate si tu fiecare siguranta si verifica. Eu asa am facut ultima oara si aveam vreo 3 arse... Nu se intampla nimic.
Legat de sticker... ma abonez si eu.

Presupun ca e innegrita siguranta arsa... cred ca asa o sa fac, vorba ta, poate mai gasesc vreo surpriza pe acolo... Cand aflu care e o sa notez undeva sa nu mai uit :) Chiar astept intalnirea Clubului de anul asta... ne cuplam si cu cei de la Matiz?

STREET 01-06-10 10:15

Re: Club TICO
 
stikerele se primesc in luna august in delta dunarii:D

SAA alea care le-ai incercuit is libere

B-99-SAA 01-06-10 10:22

Re: Club TICO
 
Quote:

Originally Posted by STREET (Post 3406767)
stikerele se primesc in luna august in delta dunarii:D

Ai zis ~420 lei... de persoana? Sau de camera? E vreo masa inclusa? Asta asa in mare ca sa stim... nu te intreb ce mancam, ca nu sunt absurd, dar sa stiu cum pregatesc finantele. Nu se poate face de doar 3 zile? Ma gandesc ca unii n-or sa poata 4 zile... Planuiesti sa mergem si cu cei din Club Matiz? Mi se pare o idee buna, mai ales ca nu suntem foate multi cu Tico :D

STREET 01-06-10 11:10

Re: Club TICO
 
Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 3406796)
Ai zis ~420 lei... de persoana? Sau de camera? E vreo masa inclusa? Asta asa in mare ca sa stim... nu te intreb ce mancam, ca nu sunt absurd, dar sa stiu cum pregatesc finantele. Nu se poate face de doar 3 zile? Ma gandesc ca unii n-or sa poata 4 zile... Planuiesti sa mergem si cu cei din Club Matiz? Mi se pare o idee buna, mai ales ca nu suntem foate multi cu Tico :D

pe persoana. acuma negociez sa includ cat de multe in pachet:) ca romanu:lol: ideal ar fi sa avem cel putin pranzul inclus pentru ca dimineata mancam ce apucam ceva din brisca cum se zice la noi si seara facem un gratar un peste ceva la ceaun chestii deastea. sa va vad daca se poate si pe trei zile acelasi pachet si la ce pret.
deocamdata as vrea sa facem o lista sa vedem cine vrea sa vina si cine poate. ca sa vedem daca chemam si matizul.
anul trecut ne-am permis sa il invitam fiind si prima intalnire nationala, aproape tot a iesit perfect :)

cristi-zyngor 01-06-10 11:18

Re: Club TICO
 
3 Attachment(s)
b 99 saa sper sa ti fie de folos asta ;) , daca nici dupa manual nu te descurci descarca 1.bmp si vezi acolo detaliat :D

TM32CIP 01-06-10 12:22

Re: Club TICO
 
Pare deosebita locatia aia, tre sa recunosc ca e o treaba pe cinste 8)
Cateva intrebari as avea daca se poate :
- de ce din nou cat mai departe de mine ? :lol::lol: glumesc ...
- se poate veni cu purtatoarea de fusta ? ( sau chiar mai multe :D ? )
- in cazul "cuplurilor" scorul este de 840 ron / 4 zile ? ( personal mi se pare putin cam mult :oops: )
... cat despre masa, daca seara facem circ, cine se mai trezeste pentru mic dejun ? :lol: ideal ar fi un pranz asigurat, si seara vorba ta un gratar un biscuite, etc .

Cat de departe vom fi de mare/plaja/etc ? O sa fac tot posibilul sa ajung anul asta, chiar daca traversez toata tara :-)

STREET 01-06-10 12:36

Re: Club TICO
 
Quote:

Originally Posted by TM32CIP (Post 3407145)
Pare deosebita locatia aia, tre sa recunosc ca e o treaba pe cinste 8)
Cateva intrebari as avea daca se poate :
- de ce din nou cat mai departe de mine ? :lol::lol: glumesc ...
- se poate veni cu purtatoarea de fusta ? ( sau chiar mai multe :D ? )
- in cazul "cuplurilor" scorul este de 840 ron / 4 zile ? ( personal mi se pare putin cam mult :oops: )
... cat despre masa, daca seara facem circ, cine se mai trezeste pentru mic dejun ? :lol: ideal ar fi un pranz asigurat, si seara vorba ta un gratar un biscuite, etc .

Cat de departe vom fi de mare/plaja/etc ? O sa fac tot posibilul sa ajung anul asta, chiar daca traversez toata tara :-)

eu cred ca am cel mai mult de venit:))
data trecutra am facut 300 acuma vrebuie sa fac vreo 700:) in fine acum puteam face campionatul ala de pescuit:lol::lol::lol:
fara fuste ii parada gaylor in delta dunarii:) adu-ti iubita si iubita iubitei tale daca este:lol::lol:
in cazul cuplurilor ai calculat bine:-P
pranzul sper sa ne fie asigurat inca se lucreaza la pachet
o sa fi foarte aproape de piscina:)) si de canal.
o sa revin cu poze cand o sa le primesc

TM32CIP 01-06-10 12:55

Re: Club TICO
 
Calculeaza cat am eu de mers din Timisoara atunci :lol: 600km doar pana la Bucale` ....

Ideea de mers in doi, e ca tot ala e scoru ! Daca vine aikman cu sotia ... e 840 ron, daca vin eu cu o parapanta .. tot atat e :lol: E putin cam mult zic eu (dupa ce-am bagat 3000 euro on Tico :lol::shock::rolleyes2) ca sa nu mai zic ca eu am consum de 8-9 acum :oops:
Nu ma intelegeti gresit, nu ma plang, chiar ma incanta ideea, dar la pretul asta stam la Alex ( Quick_5hifter ) o saptamana intreaga :D, sau in alt loc 4-5 nopti.
Chiar, pretul asta e pe 4 zile (adica 3 nopti de cazare), sau 4 nopti ?

B-99-SAA 01-06-10 13:39

Re: Club TICO
 
Pai cum vine imparteala? Daca vin singur, dau 420 lei si stau singur in camera? Ma gandesc ca pretul ar trebui sa fie pe camera... daca vine un cuplu isi iau singuri o camera, doar pt ei adica. Daca vin singur, stau cu altcineva in camera, care vine tot singur... Si se imparte costul... Corect? Altfel nu vad sensul. STREET, poti sa cauti si in alta parte, poate gasesti ceva mai ieftin... daca tot ai pile p-acolo... :lol:

DonT 01-06-10 14:42

Re: Club TICO
 
Merci de info cu privire la jante....

Cu privire la intalnirea din delta sincer e foarte mare pretul,,, in fond si la urma urmei ce drq atata lux ca doar nu ne intalnim sa jucam carti in camera. In principiu eu ma multumesc cu un pat o baie cat de cat decenta la un pret rezonabil.

Mai incantat asi fi daca era o intalnire pe malul dunari cu cortul ca doar merem la distractie nu la somn :P

Si ca idee am fost la sfarsitul saptamani trecute la Topalu (pe langa Cernavoda spre Harsova sau pentru cine stie Cetatea Capidava :P) super zona pe malul Dunari si am vazut o gramada de lume cu cortul sau rulote.
Parerea mea e ca ar trebui ceva mai ieftin avand in vedere ca alti vin de la distante destul de mari si totusi sa fim seriosi e criza , alti sunt someri sau li-sa taiat din salarii etc.

STREET 01-06-10 15:11

Re: Club TICO
 
Quote:

Originally Posted by TM32CIP (Post 3407246)
Calculeaza cat am eu de mers din Timisoara atunci :lol: 600km doar pana la Bucale` ....

Ideea de mers in doi, e ca tot ala e scoru ! Daca vine aikman cu sotia ... e 840 ron, daca vin eu cu o parapanta .. tot atat e :lol: E putin cam mult zic eu (dupa ce-am bagat 3000 euro on Tico :lol::shock::rolleyes2) ca sa nu mai zic ca eu am consum de 8-9 acum :oops:
Nu ma intelegeti gresit, nu ma plang, chiar ma incanta ideea, dar la pretul asta stam la Alex ( Quick_5hifter ) o saptamana intreaga :D, sau in alt loc 4-5 nopti.
Chiar, pretul asta e pe 4 zile (adica 3 nopti de cazare), sau 4 nopti ?

4 nopti

nu te mai tot plange ca nu ai sotie:) pune-o la plata:)
mai bine gandeste-te la "sarmanul"aikman are sotie trebuie sa ii faca cadou cel putin 4 milioane:-P asa doar pentru ca o iubeste:-P:-P
dai un ban si stai in fata parerea mea
si o intalnire tico club ii doar o data pe an :-)
mie imi trebuie vreo 3 rezervoare. de benzina. anul trecut doua. si nu mi-o parut rau DELOC.
o sa fie belea oricum:!:

STREET 01-06-10 15:14

Re: Club TICO
 
Quote:

Originally Posted by DonT (Post 3407566)
Merci de info cu privire la jante....

Cu privire la intalnirea din delta sincer e foarte mare pretul,,, in fond si la urma urmei ce drq atata lux ca doar nu ne intalnim sa jucam carti in camera. In principiu eu ma multumesc cu un pat o baie cat de cat decenta la un pret rezonabil.

Mai incantat asi fi daca era o intalnire pe malul dunari cu cortul ca doar merem la distractie nu la somn :P

Si ca idee am fost la sfarsitul saptamani trecute la Topalu (pe langa Cernavoda spre Harsova sau pentru cine stie Cetatea Capidava :P) super zona pe malul Dunari si am vazut o gramada de lume cu cortul sau rulote.
Parerea mea e ca ar trebui ceva mai ieftin avand in vedere ca alti vin de la distante destul de mari si totusi sa fim seriosi e criza , alti sunt someri sau li-sa taiat din salarii etc.

anul trecut de ce nu ai venit? oricum daca vii sa ai cortu in porbagat ca nu stim unde o luam de acolo la mare sau la munte ar fi o idee buna
referitor la pret 100 de lei pe noapte cu o masa inclusa in sezon eu zic ca ii super!
am studiat si alte oferte pret calitatea ii perfect

edyiyi 01-06-10 18:36

Re: Club TICO
 
datele mele...bebechirea@yahoo.com tel. 0766416886 inscrieti-ma si pe mine va rog .

edyiyi 01-06-10 18:43

Re: Club TICO
 
pe criza asta la intrunire optez la cort cabanute sau orice mai ieftin macar sa scoatem pirleala de la benzina si alte cheltuieli.un ex. cum sint eu cu un salar pe fam.nu prea e convenabil si sint sigur ca si altii mai sint in situatii asemanatoare care ar vrea sa vina dar nu-si permit la preturile alea plus drumu etc

TM32CIP 01-06-10 18:54

Re: Club TICO
 
Eu nu ma "plang" dar a cazut ca din topor toata ideea, intru pe forum si vad ca s-a stabilit BANG ca se tine in delta ... s-a votat ? s-au adus si alte variante ? Si intreb cat se poate de amical. Nu e mult 100 lei / noapte cu o masa pe zi,si sa stam 4 nopti, pentru ca din cate vad in poze, conditiile sunt BLANAA atat pentru balamuc cat si pescuit 8) Cat despre nevasta ... sa fim seriosi, cu oricare vin isi plateste singura :lol: problema mea e ca vreau sa vin cu 3, si nush daca avem voie 4 in camera :lol::lol::lol:
Singura mea "problema" e benzina, daca tie iti trebuie 3 rezervoare, eu am nevoie de cel putin dublu :shock: + ca multi vor vrea sa-i dau, dar pt asta facem cheta :twisted: ... cel mai groaza mi-e de drumu de intoarcere :rolleyes2

ps : pe mine m-ar tenta MAXIM un Transfagarasan, se organizeaza si luna asta in 12 o iesire a banatenilor, ceva gen 200 ron taxa ( include cazare, cina, foc tabara, toate dotarile complexului ) iar la indemana sunt ATV'uri, terenuri de fotbal, etc ... cu tot cu rally day 3 probe, poze&video fiecare primeste DVD, urcare la cascada Balea, la Vidraru, etc ... ma interesez sa vad cat ar costa un weekend mai prelungit daca vreti, tot pentru luna August !
ps2: stiu ca s-a mai facut la munte, dar ideea nu e deloc rea, in ideea ca putem face CE VREM si nu deranjam decat cerbii ... mai nasol cu dushurile, dar ne descurcam cumva ...


All times are GMT +2. The time now is 02:30.

- Copyright 2024 4Tuning