Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 27-09-09 21:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2673052)
sau nu....pt ca nu am scris nici-un cuvant vulgar concret ;)

Corect!!! ;)

DRK*DeSiGn 28-09-09 17:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
foarte frumos citroenul :D

87MTX 28-09-09 17:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ms ms

bogdy.ghetto 28-09-09 19:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2675887)
foarte frumos citroenul :D

Tu traiesti ,existi ma ?

DRK*DeSiGn 29-09-09 16:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frateeeeee traiesc!!!da sunt cu afaceri cu astea....tre sa imi vina 2-3 vapoare in port plm :)))))))))))))) da u ce ai patzit cu telefonul ala?a fugit creditul??

bogdy.ghetto 29-09-09 16:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2678504)
frateeeeee traiesc!!!da sunt cu afaceri cu astea....tre sa imi vina 2-3 vapoare in port plm :)))))))))))))) da u ce ai patzit cu telefonul ala?a fugit creditul??

Vezi cumetrashule :))) ca ma 500min si 500SMS-uri si 50min nationale! Asta pe cartela de Vodafone si pe Cosmote am 800Min 800SMS-uri si nationale iar o galagie ca sa sti cum stai ! dar am inteles sunt de domeniul trecutului

GopPo 29-09-09 17:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
DE CAND AI TU MAH COSMOTE?

bogdy.ghetto 29-09-09 20:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2678659)
DE CAND AI TU MAH COSMOTE?

de cand mi-am cumparat!

GopPo 29-09-09 20:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai da-mi un beep....

bogdy.ghetto 30-09-09 10:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ok iti dau acuma! Cam liniste la voi aici ce se int ca era mare agitatie acum ceva vreme ? toata lumea la garaj face tuning ?

RoByNeT 30-09-09 10:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
taci ma nemernicule =)) asa hal de om ca tine rar vezi :)) panarama ... deci daca il treci pe gogu pe cosmote ... e clar ... spune`i pe cine suni pe cosmote :)))))

ghiszmo 30-09-09 11:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
5 Attachment(s)
una bucata golf din oltenita!

ghiszmo 30-09-09 11:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si daca se poate si nu va suparati am s pun si celelalte masini din oltenita!ok?

Lucian_GXZ 30-09-09 12:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
le poti pune, am 2 obiectii... la tigra... acel 16v de pe capota.. nu are ce cauta...

2.3 Este interzisa aplicarea pe masini a diferitelor stikere inscrisuri cu firme de tuning sau motorizari mai mari (De exemplu: vertical - portiera fata; orizontal - de-a lungul pragurilor, etc. sau M-power, M3, M5, Racing, Tuning, 16v, 8v, motorsport, Hamman, etc.)

iar la golful alb.. stikerul trebuie pus sus, iar la cielo, in partea dreapta daca nu are functie de conducere (presedinte, vice, sau purtator de cuv.)

1.3 Toti membrii clubului au obligatia sa poarte parasolarul pe parbriz, cu lipire clasa si nu atipica si sigla de pe luneta ce va fi lipita pe partea dreapta, in partea de sus, exceptie facand functiile de conducere din IMS Romania, care au obligatia de-a purta distinctiv sigla pe partea stanga, tot in partea de sus a lunetei.

GopPo 30-09-09 12:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
moaaaaaaaa :shock:
da ce-a avut frate cu saracu' golf???
urmatoarele "cuvinte" sunt strict parerea mea personala si daca supar pe cineva imi cer scuze ;)
excluzand hella celisu' care este ok...in rest fara suparare dar si-a batut joc de masina
in primul rand tuning-ul se incepe cu jante si suspensie...el are jante si suspensie de off-road
badge-ul cu R32 nu are ce cauta acolo in bot
bara fatza e ok dar unde este restul (praguri,bara spate) si chiar daca le-ar avea...cu suspensia asta...no f|_|ck!ng way
"actipildu'" de la rezervor ce cauta acolo??? consider ca am avansat de la "dacia tuning"
si colantul ala (stiu gusturile nu se discuta) mai bine...capota toata...fara bara fatza

o zi buna


All times are GMT +2. The time now is 05:26.

- Copyright 2026 4Tuning