![]() |
Re: Golf 4 - My Angel!
tare nico...:))=))
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Jock, ai pierdut dopul de la stergator? sau ce e cu banda? :P
|
Re: Golf 4 - My Angel!
..nu era lipit cum trebuie ,imi statea pe creier" ...acum este ok ;)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
1 Attachment(s)
..intre timp s-a vopsit si capota (pentru itp) ...Multumesc Nico :icon_kiss
|
Re: Golf 4 - My Angel!
super ,imi pare rau ca nu am putut sa ajung sa te ajut si eu
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
Foarte frumoasa masina:oops: |
Re: Golf 4 - My Angel!
Parcarea aia subterana e service auto :lol: :lol: ?? Ce rau imi pare ca nu sunt din Bucuresti sa particip la intalniri , mai invatam si eu ceva folositor :P .
Oricum , a iesit bine capota , succes la ITP . |
Re: Golf 4 - My Angel!
2 Attachment(s)
...tot in "service -ul nostru" schimbat filtru benzina si curatat egr-ul ;)
..am trecut si itp-ul ;) Nico in actiune 8) |
Re: Golf 4 - My Angel!
ma bucur sa aud ca ai trecut itp, hai bro ca are talent de graffer omu:D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
ITP-ul nu a fost facut tot in "service-ul" respectiv nu? :D Glumesc.
Bafta multa in continuare |
Re: Golf 4 - My Angel!
Ultima oara cand mesteream noi ceva la masini au venit de cateva ori paznici de la mall sa ne zica ca acolo nu e service, si sa plecam ca altfel nu stiu ce, nu stiu cum. :lol:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
hai ca mi'ati dat o idee cum sa fac si eu bara spate :)))
btw a iesit super capota 8) |
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Geo... nimic nou? strangi bani de vopsea? :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:32. |
- Copyright 2026 4Tuning