Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

grasuxxx 02-05-11 22:42

Re: Golf 4 - My Angel!
 
tare nico...:))=))

razvyrulz 02-05-11 23:24

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Jock, ai pierdut dopul de la stergator? sau ce e cu banda? :P

jock 03-05-11 10:27

Re: Golf 4 - My Angel!
 
..nu era lipit cum trebuie ,imi statea pe creier" ...acum este ok ;)

jock 09-05-11 01:38

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
..intre timp s-a vopsit si capota (pentru itp) ...Multumesc Nico :icon_kiss

RossiValent 09-05-11 14:59

Re: Golf 4 - My Angel!
 
super ,imi pare rau ca nu am putut sa ajung sa te ajut si eu

_Cox_ 09-05-11 16:46

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 4312954)
..intre timp s-a vopsit si capota (pentru itp) ...Multumesc Nico :icon_kiss

Ai vopsit capota in parcarea subterana? :))
Foarte frumoasa masina:oops:

Rulez 09-05-11 20:54

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Parcarea aia subterana e service auto :lol: :lol: ?? Ce rau imi pare ca nu sunt din Bucuresti sa particip la intalniri , mai invatam si eu ceva folositor :P .
Oricum , a iesit bine capota , succes la ITP .

jock 09-05-11 21:25

Re: Golf 4 - My Angel!
 
2 Attachment(s)
...tot in "service -ul nostru" schimbat filtru benzina si curatat egr-ul ;)

..am trecut si itp-ul ;)

Nico in actiune 8)

B_60UPE 09-05-11 22:41

Re: Golf 4 - My Angel!
 
ma bucur sa aud ca ai trecut itp, hai bro ca are talent de graffer omu:D

Circoloco 10-05-11 08:36

Re: Golf 4 - My Angel!
 
ITP-ul nu a fost facut tot in "service-ul" respectiv nu? :D Glumesc.

Bafta multa in continuare

SV25MBN 10-05-11 19:16

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Ultima oara cand mesteream noi ceva la masini au venit de cateva ori paznici de la mall sa ne zica ca acolo nu e service, si sa plecam ca altfel nu stiu ce, nu stiu cum. :lol:

b08ygs 10-05-11 22:57

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by SV25MBN (Post 4316991)
Ultima oara cand mesteream noi ceva la masini au venit de cateva ori paznici de la mall sa ne zica ca acolo nu e service, si sa plecam ca altfel nu stiu ce, nu stiu cum. :lol:

Si nu le-ati spart fata?:lol:

[IlluSioN] 11-05-11 10:49

Re: Golf 4 - My Angel!
 
hai ca mi'ati dat o idee cum sa fac si eu bara spate :)))
btw a iesit super capota 8)

SV25MBN 11-05-11 17:22

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by b08ygs (Post 4317561)
Si nu le-ati spart fata?:lol:

Am fost baieti simtiti incepand cu momentul in care au zis ca suna la politie. Eu personal am fost simtit pe tot parcursul discutiei, ca vroiam sa imi termin treaba la masina. :)

razvyrulz 31-05-11 13:04

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Geo... nimic nou? strangi bani de vopsea? :P


All times are GMT +2. The time now is 04:32.

- Copyright 2026 4Tuning