Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

A.x.e.L 25-09-09 19:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://www.wuwu.ro/incredibile/sokat...trem-cu-un-BMW
cred ca o sa va placa....;))

87MTX 25-09-09 20:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
valieeeuuu shie iemotii....prima data, in mod oficial, la intalnirie la baietii cu p..a mare...she iemotionant...valieeeuuuu ma ia cu iemotii si cu leshine....

daffy duck™ 25-09-09 20:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
10 Attachment(s)
sedinta foto Citroen C2 MTX......partea a 2a duminica alaturi de alte masini....

87MTX 26-09-09 07:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
imi cer scze pt aseara k nu v-am mai salutat knd am plekat, probabil a zis daffy motivul

87MTX 26-09-09 13:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
8 Attachment(s)
alte poze de ieri :)

GopPo 26-09-09 15:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba cum te simti???

Lucian_GXZ 26-09-09 16:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da chiar... ce-ti face nasucul?

GopPo 26-09-09 16:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si tu nu trebuie sa muncesti???

:lol::lol:

87MTX 26-09-09 17:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mai bine, si azi a mai sangerat din senin , da e ok in mare parte...

GopPo 26-09-09 17:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci sa inteleg ca diseara am scapat de tine :lol:
stai in casa

87MTX 26-09-09 17:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu cred :D si dupa operatie, cand ar trebui sa stau in casa , tot ma intalnesc cu voi :D...ma bag la film vb later :*

87MTX 27-09-09 13:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
La 4 la zoo pt poze

GopPo 27-09-09 14:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa va f|_|t ca nu stiti sa anuntati mai din timp...b|_|L@|\|g!!L0R

GopPo 27-09-09 17:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sau nu....pt ca nu am scris nici-un cuvant vulgar concret ;)

87MTX 27-09-09 19:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Pai de aseara am vb


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning