Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

87MTX 24-09-09 14:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sunt bolnav =))

daffy duck™ 24-09-09 14:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
intradevar...ai scapat sa moara yca.....

Lucian_GXZ 24-09-09 15:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daffy, ai onoarea de-a prezenta transferul domnului lucescu

daffy duck™ 24-09-09 15:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
de astazi, 24.09.2009, Andrei Mocanu a.k.a Matrix este membru Inferno MotorSport bucuresti, acesta fiind incadrat la echipa de Drag a clubului.

Cu alte cuvinte, ii uram Bun Venit!!!!

Il rog pe Matrix sa urce 2-3 poze aici cu masina

87MTX 24-09-09 15:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
17 Attachment(s)
bine v-am gasit

prima sedinta foto sub "drac"

Lucian_GXZ 24-09-09 16:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bine ati venit la lot domnule antrenor! va uram viata lunga! si performante pe masura!

kimi 24-09-09 16:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Buna achizitie ;)

87MTX 24-09-09 16:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2666006)
Bine ati venit la lot domnule antrenor! va uram viata lunga! si performante pe masura!

multumesc multumesc

daffy duck™ 24-09-09 16:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumim :!:

P.S kimi sa imi zici cate locuri vrei pt data aia.....

kimi 24-09-09 16:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2666016)
multumim :!:

P.S kimi sa imi zici cate locuri vrei pt data aia.....

Minim 3 - Maxim 5.. Saru mana;)

daffy duck™ 24-09-09 16:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
gata boss de boss :lol::lol::lol::lol::lol:

bogdy.ghetto 24-09-09 16:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 2665286)
Tarky,Nichita,florin care este femeie acum .. el i-a lasat pe piata .. bine unii dintre ei l-au lansat pe Luci .. stiti voi cum:sad:
Luciane,gluma gluma da cum puii nostri n-am castigat nici o cursa pt Inferno?!:evil:

P.S.: Ba Bogy da ia zi-le tu la baieti:
Intr-o seara frumoasa de vara al nostru Bogy se plimba cu peptu`n vant in masina lui rosie pe Vacaresti .. eu in spatele lui il zaresc si ma pornesc inspre el,claxoane peste claxoane Bogy habar nu avea:sad:
La un momentdat ajungem la semafor,el in fatza mea .. eu ma dau jos din masina tiptil tiptil si intru in masina lui in dreapta fara sa ma zareasca .. omu muzica blana,BAMBOO era pacaleala pe langa ce era in masina lui:shock:
Acum,nu stiu daca sa scapat si pe el,dar nu cred ca va inchiputi ce fatza a facut :)))) :)))) :)))) nu o sa uit niciodata,zici k era din desene animate :)))
Hai Bogy,fashnet mic zi-le si lor

Da ai mare dreptate! Nu pot spune ca nu a fosta asa masina era fara banchete in interior era decat bordul cu scaunele din fata pe ea muzica blana :))si cred ca isi inchipuie oricine cum e sa te trezesti cu unu tipand in spatele tau =)) si la semafor:))) coasta ta de drac

87MTX 24-09-09 19:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Lucian , sa vii si cu Tataie, ca mai am 3-4 baieti care vor si ei in club

87MTX 24-09-09 19:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si sa iei si regulamentul

kimi 25-09-09 10:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Bogdy_44 (Post 2666731)
Si multumesc IMS ca am fost primit in club atunci cand aveam o caterinca de masina

SI acum ce ai ?? TI-ai cumparat alta masina ??


All times are GMT +2. The time now is 06:22.

- Copyright 2026 4Tuning