![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Ca sa schimbam putin subiectul, am si eu ceva pentru tataie :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ai pus-o pana la urma stf:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)))) :))) :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Luciane,iar o dai in ghei si alte chestii pt care esti renumit???Ma nu ti-ar fi rusine cand eram in club si castigam o cursa lumea venea si ma imbratisa sa ma felicite,si tu ma felicitai dc sa mint,dar numai ca tu veneai cu spatele sa ma imbratisezi .. ramaneam mut de uimire cat de nerusinat puteai fi .. si nu era vb ca ma tratai cu spatele,dar ti se sculau bucile de fericire ..
Nastrushnicule |
Re: Diverse (topic de offtopic)
si in apa rece e tare ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
E o totala minciuna, tu nu ai castigat nicio cursa pentru inferno, poate te referi la clubul Sherlok Holmes unde castigati CURsa dupa CURsa... :))) Vrei sa te descospir acum? sa fac public cum procedezi tu cu plele? nu toata lumea stie ca le strangi snop, si le indesi cu palnia in fund...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:))) ce sa fac... :-? sunt in dubii mari! Lucian nu imi spune ca esti fanul lu` Tarky! :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Luciane,gluma gluma da cum puii nostri n-am castigat nici o cursa pt Inferno?!:evil: P.S.: Ba Bogy da ia zi-le tu la baieti: Intr-o seara frumoasa de vara al nostru Bogy se plimba cu peptu`n vant in masina lui rosie pe Vacaresti .. eu in spatele lui il zaresc si ma pornesc inspre el,claxoane peste claxoane Bogy habar nu avea:sad: La un momentdat ajungem la semafor,el in fatza mea .. eu ma dau jos din masina tiptil tiptil si intru in masina lui in dreapta fara sa ma zareasca .. omu muzica blana,BAMBOO era pacaleala pe langa ce era in masina lui:shock: Acum,nu stiu daca sa scapat si pe el,dar nu cred ca va inchiputi ce fatza a facut :)))) :)))) :)))) nu o sa uit niciodata,zici k era din desene animate :))) Hai Bogy,fashnet mic zi-le si lor |
Re: Diverse (topic de offtopic)
:lol::lol::lol::lol: ce bine ca am inchidere automata a usilor dupa 20 km/h :lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
goppo suna-ma te rog.....nu am cum ca te sunam eu
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cam nasol ca nu prinde atat! si mergi mereu cu ushile deschise :P
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
na ca acuma sunt si eu ca cei ca are au ditamai pwla de nu le incape prin diverse orase :) :) :) :) :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
he heee.....welcome matrix.....urmeaza un mic botez...ne gandim noi la ceva:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
he hee nu :P
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:lol::lol::lol::lol::lol:
fgm.....sa vad io cum il convingi pe tataie :lol::lol::lol::lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 09:43. |
|
- Copyright 2026 4Tuning