Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 24-09-09 10:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Ca sa schimbam putin subiectul, am si eu ceva pentru tataie :)

daffy duck™ 24-09-09 10:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ai pus-o pana la urma stf:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

87MTX 24-09-09 10:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:)))) :))) :)))

kidu2006 24-09-09 10:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Luciane,iar o dai in ghei si alte chestii pt care esti renumit???Ma nu ti-ar fi rusine cand eram in club si castigam o cursa lumea venea si ma imbratisa sa ma felicite,si tu ma felicitai dc sa mint,dar numai ca tu veneai cu spatele sa ma imbratisezi .. ramaneam mut de uimire cat de nerusinat puteai fi .. si nu era vb ca ma tratai cu spatele,dar ti se sculau bucile de fericire ..
Nastrushnicule

daffy duck™ 24-09-09 10:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si in apa rece e tare ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Lucian_GXZ 24-09-09 10:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
E o totala minciuna, tu nu ai castigat nicio cursa pentru inferno, poate te referi la clubul Sherlok Holmes unde castigati CURsa dupa CURsa... :))) Vrei sa te descospir acum? sa fac public cum procedezi tu cu plele? nu toata lumea stie ca le strangi snop, si le indesi cu palnia in fund...

bogdy.ghetto 24-09-09 11:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:))) ce sa fac... :-? sunt in dubii mari! Lucian nu imi spune ca esti fanul lu` Tarky! :))

kidu2006 24-09-09 11:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Bogdy_44 (Post 2665273)
:))) ce sa fac... :-? sunt in dubii mari! Lucian nu imi spune ca esti fanul lu` Tarky! :))

Tarky,Nichita,florin care este femeie acum .. el i-a lasat pe piata .. bine unii dintre ei l-au lansat pe Luci .. stiti voi cum:sad:
Luciane,gluma gluma da cum puii nostri n-am castigat nici o cursa pt Inferno?!:evil:

P.S.: Ba Bogy da ia zi-le tu la baieti:
Intr-o seara frumoasa de vara al nostru Bogy se plimba cu peptu`n vant in masina lui rosie pe Vacaresti .. eu in spatele lui il zaresc si ma pornesc inspre el,claxoane peste claxoane Bogy habar nu avea:sad:
La un momentdat ajungem la semafor,el in fatza mea .. eu ma dau jos din masina tiptil tiptil si intru in masina lui in dreapta fara sa ma zareasca .. omu muzica blana,BAMBOO era pacaleala pe langa ce era in masina lui:shock:
Acum,nu stiu daca sa scapat si pe el,dar nu cred ca va inchiputi ce fatza a facut :)))) :)))) :)))) nu o sa uit niciodata,zici k era din desene animate :)))
Hai Bogy,fashnet mic zi-le si lor

GopPo 24-09-09 13:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol::lol::lol::lol: ce bine ca am inchidere automata a usilor dupa 20 km/h :lol::lol::lol:

daffy duck™ 24-09-09 13:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
goppo suna-ma te rog.....nu am cum ca te sunam eu

Lucian_GXZ 24-09-09 13:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cam nasol ca nu prinde atat! si mergi mereu cu ushile deschise :P

87MTX 24-09-09 13:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
na ca acuma sunt si eu ca cei ca are au ditamai pwla de nu le incape prin diverse orase :) :) :) :) :)

daffy duck™ 24-09-09 13:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
he heee.....welcome matrix.....urmeaza un mic botez...ne gandim noi la ceva:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

87MTX 24-09-09 13:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
he hee nu :P

daffy duck™ 24-09-09 13:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol::lol::lol::lol::lol:

fgm.....sa vad io cum il convingi pe tataie :lol::lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 09:43.

- Copyright 2026 4Tuning