Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 23-09-09 11:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mai sunt 3 saptamani si 3 zile pana la eveniment.....ne strangem si noi toti vineri sa stabilim anumite chestii si pe urma sa vedem cate masini bagam si cum facem cu plecarea, eu zic ca ar fii bine daca mergem de vineri seara....putem aranja standul ok, fara graba, putem alege un loc bun.....si putem venii sambata la stand linistiti, odihniti.....

Lucian_GXZ 23-09-09 11:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2662357)
FMM daca ai recunoaste tu vreodata meritele altcuiva...

Oi fi zis ma da-te-n mm... da cine crezi ca te asculta pe tine cand imi vorbesti... eu ma gandesc la ale mele... te las sa te bagi cu mine in seama ca stiu ca iti place sa te mandresti la baieti ca stai de vb cu un personaj iesit din cartile de istorie ))

Ps. cauta-ma in manualul de istoria romanilor de clasa 7-a incepand cu pagina 253. Lectura placuta. si invata-ti tot ca iti dau lucrare de control vineri!

87MTX 23-09-09 12:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2662367)
...si putem venii sambata la stand linistiti, odihniti.....

mahmuri, adormiti, asta ai vrut sa zici

GopPo 23-09-09 12:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol: vorbea petrecaretul

Evo-Jr 23-09-09 13:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu propun sa plecam cu o saptamana inainte...macar sa stim o treaba

daffy duck™ 23-09-09 14:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 2662748)
eu propun sa plecam cu o saptamana inainte...macar sa stim o treaba

daca stai sa gandesti de ce am pleca de vineri...ai vedea ca e mult mai bine....nu rezolvam probleme prin posturi ironice

kidu2006 23-09-09 19:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2662376)
Oi fi zis ma da-te-n mm... da cine crezi ca te asculta pe tine cand imi vorbesti... eu ma gandesc la ale mele... te las sa te bagi cu mine in seama ca stiu ca iti place sa te mandresti la baieti ca stai de vb cu un personaj iesit din cartile de istorie ))

Ps. cauta-ma in manualul de istoria romanilor de clasa 7-a incepand cu pagina 253. Lectura placuta. si invata-ti tot ca iti dau lucrare de control vineri!

Da ma stiu si eu,imi aduc aminte,cand a fost batalia de la Rovine un turc mic si neascultator(tu adica),in loc sa faca mare batalie acolo omu dadea cu curu in stanga si`n dreapta .. la care romanii cand l-au zarit l-au perpelit intr-o padure (mi se pare ca te-au dus la baneasa),etc etc .. daia ai intrat in istorie,ai fost primul GHEI :))) :)))
Pup you poznash mic

bogdy.ghetto 23-09-09 19:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 2663877)
Da ma stiu si eu,imi aduc aminte,cand a fost batalia de la Rovine un turc mic si neascultator(tu adica),in loc sa faca mare batalie acolo omu dadea cu curu in stanga si`n dreapta .. la care romanii cand l-au zarit l-au perpelit intr-o padure (mi se pare ca te-au dus la baneasa),etc etc .. daia ai intrat in istorie,ai fost primul GHEI :))) :)))
Pup you poznash mic

=))))) foarte tare de unde pot achizitiona aceasta carte?

Fr33`e30 23-09-09 20:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Salut Baietzi , imi pare rau ca nu am mai venit la intalniri in ultima vreme ... am avut niste probleme intr`un fel sau altu , sper sa ma intelegetzi si sa fie totul ok ... imi cer scuze fatza de totzi membri IMS si de vineri promit ca o sa fiu prezent + la evenimente ... thx pt intelegere

kidu2006 24-09-09 02:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ehee Bogy cartea aia e istorie deja .. ai grija daca cumva bossu Lucian iti va spune ca are el o copie si te invita la el tu sa nu faci lucrul asta never ever .. fundul tau ii va face cu "ochiul" _|_`lui,,,lui GXZ ...
P.S.: IMS suna a masina de pe vremea lui Nea Nicku .. IMSurile militiei:???:

Lucian_GXZ 24-09-09 09:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Te-ai gasit tu sa comentezi de masinilile militiei, dar nu vezi ca esti membru intr-un club cu nume de ziar de sport? :)) asta odata

87MTX 24-09-09 09:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
care are pui de golden retriever / labrador si ii da ? sau care cunoaste pe cineva ???

Lucian_GXZ 24-09-09 09:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si a doua... daca tot incepi sa-ti aduci aminte, incearc-o pe-aia de la oituz, maresi si marasesti cand colegii de cort, otomani in frunte cu sinan pasa ti-au lipit un stiker pe spatele calului cu gay, mai tii minte ca a ras toata oastea lui mihai viteazu, si plaiesii adunati pe-acolo... inca mai sunt poze pe net... deci in guiniess book tot tu esti primul gay din istoria curselor.
@Bogdy nu te increde in cuvantul omului span, daca te cheama la el sa-ti dea un exemplar din carte, sigur ti-a pus gand rau si vrea sa te dea cum a marcat dica in meciu cu dinamo kiev de 4-1 tii minte nu? du-te dicaaaa, du-teeeeeeee... dicaaaa!!!

Lucian_GXZ 24-09-09 09:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 2665016)
care are pui de golden retriever / labrador si ii da ? sau care cunoaste pe cineva ???

vazusem eu zilele trecute pe net pe un site... :-? dar nu mai stiu cum se numea...

87MTX 24-09-09 09:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vreau sa ii doneze...ca asa pe bani am gasit multi...si toti sunt peste 150 euro


All times are GMT +2. The time now is 20:04.

- Copyright 2026 4Tuning