![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mai sunt 3 saptamani si 3 zile pana la eveniment.....ne strangem si noi toti vineri sa stabilim anumite chestii si pe urma sa vedem cate masini bagam si cum facem cu plecarea, eu zic ca ar fii bine daca mergem de vineri seara....putem aranja standul ok, fara graba, putem alege un loc bun.....si putem venii sambata la stand linistiti, odihniti.....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Ps. cauta-ma in manualul de istoria romanilor de clasa 7-a incepand cu pagina 253. Lectura placuta. si invata-ti tot ca iti dau lucrare de control vineri! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:lol: vorbea petrecaretul
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu propun sa plecam cu o saptamana inainte...macar sa stim o treaba
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Pup you poznash mic |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Salut Baietzi , imi pare rau ca nu am mai venit la intalniri in ultima vreme ... am avut niste probleme intr`un fel sau altu , sper sa ma intelegetzi si sa fie totul ok ... imi cer scuze fatza de totzi membri IMS si de vineri promit ca o sa fiu prezent + la evenimente ... thx pt intelegere
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ehee Bogy cartea aia e istorie deja .. ai grija daca cumva bossu Lucian iti va spune ca are el o copie si te invita la el tu sa nu faci lucrul asta never ever .. fundul tau ii va face cu "ochiul" _|_`lui,,,lui GXZ ...
P.S.: IMS suna a masina de pe vremea lui Nea Nicku .. IMSurile militiei:???: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Te-ai gasit tu sa comentezi de masinilile militiei, dar nu vezi ca esti membru intr-un club cu nume de ziar de sport? :)) asta odata
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
care are pui de golden retriever / labrador si ii da ? sau care cunoaste pe cineva ???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si a doua... daca tot incepi sa-ti aduci aminte, incearc-o pe-aia de la oituz, maresi si marasesti cand colegii de cort, otomani in frunte cu sinan pasa ti-au lipit un stiker pe spatele calului cu gay, mai tii minte ca a ras toata oastea lui mihai viteazu, si plaiesii adunati pe-acolo... inca mai sunt poze pe net... deci in guiniess book tot tu esti primul gay din istoria curselor.
@Bogdy nu te increde in cuvantul omului span, daca te cheama la el sa-ti dea un exemplar din carte, sigur ti-a pus gand rau si vrea sa te dea cum a marcat dica in meciu cu dinamo kiev de 4-1 tii minte nu? du-te dicaaaa, du-teeeeeeee... dicaaaa!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vreau sa ii doneze...ca asa pe bani am gasit multi...si toti sunt peste 150 euro
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:04. |
|
- Copyright 2026 4Tuning