![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce frumos a fost atunci ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bogdy, dupa parerea mea s`a schimbat radical masina ... good job :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu potzi zice k s-a schimbat radical robynet...arata bine si este un pas inainte.Dupa cum a spus si bogdy este ceva pt moment nu va ramane asa,deci nu va imaginatzi k bodykit-ul va arata asa :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci sa ma exprim corect ... boticul s`a schimbat radical ... dupa parerea mea ... e simplu si de efect fara nu stiu cate prize de aer sau umflaturi etc.
edit: buza ai cumparat`o sau e custom ? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
kid am auzit ca ti ai luat o mica fiara :)....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
semeni a japonez kidule, cred ca paine mananci numai japoneze :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ba...nu prea`mi place sa mananc japoneze,in schimb am auzit k japonezele trag la europeni,si ca ar fi bune in pat:lol::lol:
Kid Japan:evil: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
mai ales la noi... ca avem un fizic de invidiat :)) numai pachete de branza topita avem
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Hyena a recunoscut ca are branza ...Spala-te baaa :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:))) cu totii mai avem cateodata ... :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Hyena vb in numele tau numai ne baga pe totzi la aceiash oala :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Pentru Toate Fanele mele de pe Hi5...!!!Soloooo..!!! Va arat..coiuuuu coiuuu
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:lol::doh: fara numarrrrrrrrrrrr
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
5 Attachment(s)
cateva poze de la mn pt baietzii veseli :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Am o rugaminte la gigi carbit...sa ma bage si pe mine in lista sa-mi trimita melodia de a pus-o aici plssss YM: bogdy_44
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mda dar sa ne aducem aminte k exista MSK pe un trabant si GXZ pe un r8 =)))) deciiii????? bine ma vazut GXZ si pe o mashina de rebu =))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
...........................recunoaste personaju:)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
GXZ :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
corect:)))))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
4 Attachment(s)
partea a 2 aaaaaaaaaaa"))))))))))):lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
...................
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Spiderman reloaded :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
GXZ si Andu ce baieti muncitori erati aseara!:D abia astept sa vad si eu cum mere GXZ-ul!:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nici acum nu merge ursu luciane:(??c a mai patzit,te pot ajuta cu cv?....da un pvm
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Masina a mers intotdeauna, nu stiu de unde le scoatetzi voi pe-astea... numai ca nu a mers niciodata cum am vrut eu... i-am dat prostata jos.. si diseara i-o pun la loc :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=)) tare rau faza cu prostata:)
ps:cred k de la bere sare probleme cu prostata |
Re: Diverse (topic de offtopic)
luciane imi permiti sa pun niste poze de aseara :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
10 Attachment(s)
........................
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=)) Foarte tare, mercy johnny
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ma baieti voi nu prea respectati normele de protectie a muncii unde va sunt ocelarii si cashchetele?
P.S.: nu uitati de extinctor |
Re: Diverse (topic de offtopic)
poze cu CIKA :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=))....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
special pt baietii din ploiesti dar si pentru cei din bucuresti...uitati copii clubului
>>> https://www.youtube.com/watch?v=-EkN1...eature=channel >>> https://www.youtube.com/watch?v=oj04fT17ijo Ce o puneau dea latu... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
10 Attachment(s)
poze cu locomotivele din inferno.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
la Tina Patrunjel =))
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:23. |
- Copyright 2026 4Tuning