Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arcuri, Amortizoare si Frane (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane.html)
-   -   Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc (https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-amortizoare-frane/77072-comenzi-ebay-suspensii-sport-arcuri-telescoape-flanse-etc.html)

razak 18-03-10 12:20

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
se poate aduce la 9250 ron, ai toate datele de contact in semnatura mea

FUM 20-03-10 00:23

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
asta cat ma cost cu tot cu comision http://cgi.ebay.de/Bremskolben-Rueck...item2eabd2ea9e

mihaibsk 23-03-10 12:45

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Hai Razak cu suspensia aia ca ma dezvelesc in somn... Ma trezesc de 4-5 ori pe noapte sa numar stelele... :woowoo:

RazvyGTC 24-03-10 09:56

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Salut ,

Ma intereseaza suspensia de mai jos :

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...22568975#rpdId

Este aceasi ca pentru bsk.

Te rog zi-mi si mie un pret final cu transport cu tot comision si etc, si un termen aproximativ de livrare..

Merci.

Razvan.

mihaibsk 26-03-10 11:24

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Suspensia a venit mai repede decat ma asteptam :crazy:

Foarte prompt si serios :-D

bodyn 27-03-10 09:38

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
http://cgi.ebay.co.uk/Vauxhall-Astra...item3efe22af12


tot setul+cauciucuri? total cost

passik 30-03-10 10:19

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
salut,vreau si eu o pompa servo pt un e e46 din 99.eu am cautat pe ebay in gemania dar am gasit pompa de merge pe masina fabricata in 99 dar dupa luna a9 si a mea e luna a 6,acum nush ce sa zic si ce sa fac ca am inteles ca ar merge si aia dupa luna a9.daca ai gasi tu cea sau nush pe alt site ebay dasta ,dar sa fi noua te-as ruga.ms si astept rasp

razak 30-03-10 10:30

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
@bodyn

N-am cum sa-ti dau pret pentru ca e licitatie. Te costa pretul final al licitatiei si apoi un curier sa le ridice de la vanzator si sa le aduca la noi la depozit in londra, de acolo pot calcula un cost.

@passik

Incearca pe ebay.co.uk ... nu stiu sa-ti spun mai multe :)

razak 01-04-10 00:01

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
anunt valabil

erickutz 02-04-10 10:47

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
1 Attachment(s)
Super de treaba baiatul! Apelati cu cea mai mare incredere!

Pun si o poza cu piesele!
Multumesc Razvan! :bunch:

Gaby B 14-04-10 20:13

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Salut !

http://cgi.ebay.com/SKULLCANDY-TITAN...item563b77cc9f

Care este pretul final?

Merci :D

razak 14-04-10 20:18

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
225 ron :)

Gaby B 14-04-10 20:24

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Ohoo...prietene...merci :)

razak 14-04-10 20:28

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
pei produs + tranpsort + 40 ron comision ... daca gasesti ceva mai ieftin se rezolva :)

kiry 26-04-10 15:17

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
salut, un pret total pentru:

1 - Click

2 - Click 2

3 - Click 3

razak 26-04-10 22:17

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Salut,

1 - 580 Ron
2 - 120 Ron
3 - 750 Ron

O zi buna

Tony626 27-04-10 18:24

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Salut,
ma intereseaza urmatoarea piesa

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/91-94...item335c262d9e

pretul final si in cat timp pot sa o primesc?????

razak 27-04-10 21:21

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
290 ron, inainte sa spui ca-i mult doar transportul te costa 170 ron

Tony626 28-04-10 20:06

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Quote:

Originally Posted by razak (Post 3316038)
290 ron, inainte sa spui ca-i mult doar transportul te costa 170 ron

Salut,
dacae pentru mine raspunsul
atuci in cat timp le poti aduce???????
Si cum facem sa le comanzi??????

razak 28-04-10 22:31

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Eu n-am cum sa-ti dau decat un timp estimativ, dat de expeditor si anume 30-45 zile de la data platii. Plata 100% in avans.

Tony626 29-04-10 15:39

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Ti-am trimis PM

robert_bobik 03-05-10 18:25

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
salut.2 arcuri fata sport,peugeot 206 s16(motor 2.0 benzina 16 v)ce pret si ce marci poti aduce.mersi si ast un raspuns.bafta

evrensica 05-05-10 22:00

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
salut,amortizoare fata ptr volvo s40 2.0 D, 2005

razak 05-05-10 23:46

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
ideea e ca voi sa le gasiti si eu sa vi le aduc :)

niku 07-05-10 16:58

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Again : Multumiri razak.Recomand :peace:

Eibach Pro Kit Astra H

https://img227.imageshack.us/img227/1154/img3337.th.jpg

https://img641.imageshack.us/img641/9612/img3338i.th.jpg

https://img687.imageshack.us/img687/7...g3339ke.th.jpg


PS : ba astia in .uk nu au scutere :lol:

razak 07-05-10 22:44

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Drept dovada ca cei hotarati isi primesc produsele dorite :)

In ultima vreme n-am timp sa intru zilnic pe forum asa ca atunci cand aveti un produs de care aveti nevoie rapid , sau vreti un pret rapid imi dati un telefon, daca nu raspund lasati un SMS si revin eu :)

Moshuuuu 17-05-10 14:13

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...EOIBSA:GB:1123

Salut , aceasta piesa o poti comanda??

razak 17-05-10 19:22

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Se putea aduce, 400 ron

Moshuuuu 17-05-10 23:44

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
am gasit altul! http://cgi.ebay.co.uk/Astra-G-2003-Z...item3eff36fbe0

m1n1maL 25-05-10 22:09

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
1 Attachment(s)
salut daca mai putea aduce si mie capacele astea din mijolc d la jenti ca nu le gasesc nicaeri:(((..model zendre monza r17 pls

RazvyGTC 26-05-10 12:36

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Salut,

Pentru evacuarea de mai jos, daca poti intreba , daca trmite doar FINALA, platesc aceasi bani, dar la curierat sa trimita doar toba finala.Pretul il platesc ca pt toata evacuarea.. ca vad ca este cam ieftina..

http://cgi.ebay.co.uk/Astra-VXR-Stan...item4cef7dde8e

+ Suspensie RACELAND cum i-ai adus lui BSK.

Cat costa, separat.. fiecare si timp aproximativ?

Merci.

razak 26-05-10 18:31

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
m1n1maL

n-am timp sa vi le caut eu, daca le gasesti tu incercam sa le aducem :)

RazvyGTC

E licitatie, nu e pret de vanzare, daca ai noroc sa o castigi trebuie sa iei totul de la vanzator, le vinde ca vrea sa scape de ele, altfel le arunca la gunoi :)

Tipul nu ofera transport, nici macar pt UK, asa ca trebuie trimis curieru sa ridice piesele si apoi sa le aducem in RO, daca esti decis sa cumperi evacuarea nu-ti pot da un pret final.

Spre exemplu, eu mi-am luat frane la Swift cu 4 pistonase pe etrier si conversie spate de la tamburi la discuri. Am dat 200 lire pe tot la licitatii si apoi ele cantaresc 70 KG ... ma costa 200 lire sa le aduc, insa per total ies oricum PREA BINE.

Important e sa-ti convina pretu :)

m1n1maL 26-05-10 19:37

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Quote:

Originally Posted by razak (Post 3391833)
m1n1maL

n-am timp sa vi le caut eu, daca le gasesti tu incercam sa le aducem :)

RazvyGTC

E licitatie, nu e pret de vanzare, daca ai noroc sa o castigi trebuie sa iei totul de la vanzator, le vinde ca vrea sa scape de ele, altfel le arunca la gunoi :)

Tipul nu ofera transport, nici macar pt UK, asa ca trebuie trimis curieru sa ridice piesele si apoi sa le aducem in RO, daca esti decis sa cumperi evacuarea nu-ti pot da un pret final.

Spre exemplu, eu mi-am luat frane la Swift cu 4 pistonase pe etrier si conversie spate de la tamburi la discuri. Am dat 200 lire pe tot la licitatii si apoi ele cantaresc 70 KG ... ma costa 200 lire sa le aduc, insa per total ies oricum PREA BINE.

Important e sa-ti convina pretu :)

k ms frumos

razak 29-05-10 16:49

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Haideti sa-l ajutam pe JOCK sa-si reconstruiasca masina!

TOTI BANII CARE VOR REZULTA DIN COMENZILE VOASTRE SE VOR DIRECTIONA CATRE MASINA LUI JOCK !

Spor la cumparaturi !

razak 30-05-10 22:59

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
Jock are nevoie de ajutorul nostru :) asa ca haideti la cumparaturi :D

stefiPJJ 06-06-10 13:01

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
de pe JOM faci comenzi? as vrea si eu 2 scaune : http://www.jom.de/products/gb/Interi...ils-black.html

razak 06-06-10 15:09

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
ma interesez si revin cu un pret

stefiPJJ 06-06-10 22:29

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
astept. mersi frumos.

rover_cabrio 07-06-10 20:37

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
SALUT ma intereseaza sa imi aduci 2 STOPURI de ROVER clare din ANGLIA ...imediat ce revin acasa o sa ma apuc sa caut PRODUSUL sau PRODUSELE apoi sa imi faci un CALCUL estimativ cat ma costa TOTAL : curieri , comisonu tau , plata produsului in MARE !!! mersi frumos !!!

rover_cabrio 07-06-10 20:48

Re: Comenzi EBAY -> suspensii sport, arcuri, telescoape, flanse, etc
 
uite astea le vreau http://cgi.ebay.co.uk/40mm-JAMEX-LOW...item27b2240d86 sa imi spuic at ma costa in MARE in total


All times are GMT +2. The time now is 14:19.

- Copyright 2026 4Tuning