![]() |
Re:
Da, sunt homosexual. Si ? E vreo problema ?
|
nu va mai certati aici..... ce s-a intamplat intre voi cu clubul si etc discutatile si voi in alta parte, asta daca mai e ceva de discutat.....
DEVIATI AIUREA SI FARA ROST, daca cei doi (hondaru si speeder) se simt atacati sau ceva sa stearga pozele de acolo, va certati aiurea :roll: |
Re:
Quote:
restu... feritiva de opera k va baga mielu la cuptor dk va prinde :lol: :lol: |
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
Buhuhu..ce tareeee
|
LOL santose, m-am terminat de ras... :lol: :lol: Ce fete le-ai ales... :lol: prea tare...din cate stiu eu un homosexual nu alege corpuri de femei dar ma rog... :lol: va sta bine oricum... :lol:
Ciro...te-ai incadrat in tema actuala a topicului :lol: |
1 Attachment(s)
Ma sa-mi cada mie oole daca m-am gandit la ceea ce a fost scris inainte de a baga gif-ul..mie mi s-a parut teribil de amuzant..l-am pus ca semnatura la mine :lol:
Si din acelasi ciclu..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
Re:
Quote:
incercau si ei sa se scoata din ... =)) treaba in care i-am bagat :) :lol: |
1 Attachment(s)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
habar navem ce vb nu?! :lol: :lol: :lol: bine makar k ai recunoscut...am facut rost si de dovezi :) ia uite.... un filmulet cu tine de cand erai mic si au trebuit sa iti puna suzeta k sa nu.... stii u...ce iti place tie cel mai mult |
Bah, va sparg daca mai sunteti off-topic... A facut si omul o gluma acolo, el crede ca ne-am suparat dar ne doare la patina, ca de aia am lasat si pozele, gata, noi sa fim sanatoshi. :wink:
|
1 Attachment(s)
de peste prut
|
muahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:
chiar as manca o piţa |
2 Attachment(s)
poze preluate de pe 220.ro
|
2 Attachment(s)
I find this pics real funny =))
moderatorul este rugat sa nu mai stearga poza .... cu masina in boscheti , chiar e haioasa => ontopic ... ;) |
si ce e haios in poza aia?
in afara faptului ca e olteanca lu` Speeder, ce te-a facut sa razi? |
mda , hai lasa-ma ...
mai arata-mi tu mie parcare asa =)) arata-mi om pe lumea asta care sa fi parcat ca ... misto e motivul : \"Ca sa stea la umbra\" ... |
1 Attachment(s)
:mrgreen:
|
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
Re:
Quote:
ps: chiar vorbesc serios |
1 Attachment(s)
si nici nu e trucata poza :lol: :lol:
|
parca sunteti 2 copchii , mai bine spus parca esti copchil speeder
|
dintr-un topic care era foarte interesant/amuzant s-a transformat intr-o disputa de tot cacatu intre ex membru 4ss si actual(i) membru(i) 4ss
RUSINE |
1 Attachment(s)
caricatura mea... :) e facuta cu obraz :D
|
|
5 Attachment(s)
Barbati in vacanta... :arrow:
|
2 Attachment(s)
Eu vin cu nishte poze mai de la noi :D
|
funny (?)
1 Attachment(s)
:lol: WARNING
|
Limuzina - home made - F.....G STUPID
3 Attachment(s)
... NO COMMENT ... :shock:
|
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
hai ca nu se poate :)) =)) ce dreaq ma..si`a tras tzaranu limuzina =)) super tare |
Re:
2 Attachment(s)
Quote:
anyway , atzone : uite :P am scos furtunu :P parca arata mai real :) ce zici ? |
bestiale pozele alea cu bartbatzii :)
|
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
|
naniu.....adica speeder... :) zi si mie e oltcit-ul tau...tu l-ai bagat acolo???
|
5 Attachment(s)
Pozele de la accidentul asta nu cred ca le puteam pune decat aici. Asta o pot cataloga ca \"intalnire de gradul III intre o olteanca si o italianca.Nu e de ras dar nici de plans.
P.S Femei la volan... :lol: |
5 Attachment(s)
mai bag si eu cateva :arrow:
|
dar asta e culmea...cum a reusit sa urce scoda aia pe celica!!!?!?!?!? cum e posibil asa ceva....nici un cascador nu ar reusii asa ceva.....sunt incredibile :?
|
incredibil de idoate :lol: :lol:
|
Re:
Quote:
|
hmmm... ai dreptate...si esti fata :)..... da si tu o parere despre femei la volan.... UNELE sunt penale sau nu?
|
Santose eshti tare, a ieshit belea poza! :D crezi ca potzi sa o faci shi pe cealalta? :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:12. |
- Copyright 2026 4Tuning