Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   FUNNY PICTURES (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/632-funny-pictures.html)

EvLSant0S 07-06-05 00:38

Re:
 
Da, sunt homosexual. Si ? E vreo problema ?

alexutzu 07-06-05 13:39

nu va mai certati aici..... ce s-a intamplat intre voi cu clubul si etc discutatile si voi in alta parte, asta daca mai e ceva de discutat.....

DEVIATI AIUREA SI FARA ROST, daca cei doi (hondaru si speeder) se simt atacati sau ceva sa stearga pozele de acolo, va certati aiurea :roll:

SpeedeR 07-06-05 20:41

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Da, sunt homosexual. Si ? E vreo problema ?

nope....e bine k recunosti :lol: :lol: :lol: :lol: fiecare cu orientarea lui sexuala.....


restu... feritiva de opera k va baga mielu la cuptor dk va prinde :lol: :lol:

EvLSant0S 08-06-05 07:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SpeedeR\"
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Da, sunt homosexual. Si ? E vreo problema ?

nope....e bine k recunosti :lol: :lol: :lol: :lol: fiecare cu orientarea lui sexuala.....


restu... feritiva de opera k va baga mielu la cuptor dk va prinde :lol: :lol:

Ai tacut ?!

Ciro_zel 08-06-05 13:59

1 Attachment(s)
Buhuhu..ce tareeee

Bogdan_16v 08-06-05 15:06

LOL santose, m-am terminat de ras... :lol: :lol: Ce fete le-ai ales... :lol: prea tare...din cate stiu eu un homosexual nu alege corpuri de femei dar ma rog... :lol: va sta bine oricum... :lol:
Ciro...te-ai incadrat in tema actuala a topicului :lol:

Ciro_zel 08-06-05 16:08

1 Attachment(s)
Ma sa-mi cada mie oole daca m-am gandit la ceea ce a fost scris inainte de a baga gif-ul..mie mi s-a parut teribil de amuzant..l-am pus ca semnatura la mine :lol:

Si din acelasi ciclu..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

EvLSant0S 08-06-05 22:01

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Bogdan_16v\"
LOL santose, m-am terminat de ras... :lol: :lol: Ce fete le-ai ales... :lol: prea tare...din cate stiu eu un homosexual nu alege corpuri de femei dar ma rog... :lol: va sta bine oricum... :lol:
Ciro...te-ai incadrat in tema actuala a topicului :lol:

hihi , ma bucur ca ai ras , asta era si ideea , ii las sa abereze in leg. cu gay ... habar n-au ce vbesc ..
incercau si ei sa se scoata din ... =)) treaba in care i-am bagat :) :lol:

SpeedeR 09-06-05 06:56

1 Attachment(s)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

habar navem ce vb nu?! :lol: :lol: :lol: bine makar k ai recunoscut...am facut rost si de dovezi :)


ia uite.... un filmulet cu tine de cand erai mic si au trebuit sa iti puna suzeta k sa nu.... stii u...ce iti place tie cel mai mult

Hondarul 09-06-05 10:43

Bah, va sparg daca mai sunteti off-topic... A facut si omul o gluma acolo, el crede ca ne-am suparat dar ne doare la patina, ca de aia am lasat si pozele, gata, noi sa fim sanatoshi. :wink:

baghy83 10-06-05 00:37

1 Attachment(s)
de peste prut

Michael 10-06-05 07:47

muahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:

chiar as manca o piţa

sil4tuning 12-06-05 05:47

2 Attachment(s)
poze preluate de pe 220.ro

EvLSant0S 14-06-05 00:02

2 Attachment(s)
I find this pics real funny =))
moderatorul este rugat sa nu mai stearga poza .... cu masina in boscheti , chiar e haioasa => ontopic ...
;)

road_menace 14-06-05 08:42

si ce e haios in poza aia?
in afara faptului ca e olteanca lu` Speeder, ce te-a facut sa razi?

EvLSant0S 14-06-05 13:07

mda , hai lasa-ma ...
mai arata-mi tu mie parcare asa =))
arata-mi om pe lumea asta care sa fi parcat ca ...
misto e motivul : \"Ca sa stea la umbra\" ...

lowrider 14-06-05 13:29

1 Attachment(s)
:mrgreen:

shadowro 14-06-05 13:31

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

alexutzu 14-06-05 15:29

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
misto e motivul : \"Ca sa stea la umbra\" ...

degeaba zici, mie mi se pare un motiv FOARTE BUN :lol:

ps: chiar vorbesc serios

SpeedeR 15-06-05 14:49

1 Attachment(s)
si nici nu e trucata poza :lol: :lol:

shadowro 15-06-05 16:00

parca sunteti 2 copchii , mai bine spus parca esti copchil speeder

alexutzu 15-06-05 16:10

dintr-un topic care era foarte interesant/amuzant s-a transformat intr-o disputa de tot cacatu intre ex membru 4ss si actual(i) membru(i) 4ss

RUSINE

blowwind 21-06-05 13:02

1 Attachment(s)
caricatura mea... :) e facuta cu obraz :D

xxdadixx 21-06-05 15:36

http://www.djnugz.com/funnypictures1/0470.gif

gangsta 21-06-05 23:52

5 Attachment(s)
Barbati in vacanta... :arrow:

atzone 22-06-05 06:31

2 Attachment(s)
Eu vin cu nishte poze mai de la noi :D

sunwater 22-06-05 10:23

funny (?)
 
1 Attachment(s)
:lol: WARNING

sunwater 22-06-05 10:28

Limuzina - home made - F.....G STUPID
 
3 Attachment(s)
... NO COMMENT ... :shock:

blowwind 22-06-05 10:56

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
hai ca nu se poate :)) =)) ce dreaq ma..si`a tras tzaranu limuzina =))
super tare

EvLSant0S 22-06-05 11:17

Re:
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"SpeedeR\"
si nici nu e trucata poza :lol: :lol:

hai potoleste , gata , da ?
anyway , atzone : uite :P am scos furtunu :P parca arata mai real :) ce zici ?

Psycho 22-06-05 11:56

bestiale pozele alea cu bartbatzii :)

gangsta 22-06-05 12:00

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
bestiale pozele alea cu bartbatzii :)

Inca un nebun... :lol:

Swat-Cat 22-06-05 15:10

naniu.....adica speeder... :) zi si mie e oltcit-ul tau...tu l-ai bagat acolo???

Ema 22-06-05 15:23

5 Attachment(s)
Pozele de la accidentul asta nu cred ca le puteam pune decat aici. Asta o pot cataloga ca \"intalnire de gradul III intre o olteanca si o italianca.Nu e de ras dar nici de plans.

P.S Femei la volan... :lol:

SpeedeR 22-06-05 15:35

5 Attachment(s)
mai bag si eu cateva :arrow:

Swat-Cat 22-06-05 16:11

dar asta e culmea...cum a reusit sa urce scoda aia pe celica!!!?!?!?!? cum e posibil asa ceva....nici un cascador nu ar reusii asa ceva.....sunt incredibile :?

sil4tuning 23-06-05 06:02

incredibil de idoate :lol: :lol:

Ema 23-06-05 07:57

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Swat-Cat\"
dar asta e culmea...cum a reusit sa urce scoda aia pe celica!!!?!?!?!? cum e posibil asa ceva....nici un cascador nu ar reusii asa ceva.....sunt incredibile :?

Mai bine spus, cum a reusit Celica aia sa se bage sub Skoda aia?

Swat-Cat 23-06-05 13:07

hmmm... ai dreptate...si esti fata :)..... da si tu o parere despre femei la volan.... UNELE sunt penale sau nu?

atzone 23-06-05 13:14

Santose eshti tare, a ieshit belea poza! :D crezi ca potzi sa o faci shi pe cealalta? :D


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2026 4Tuning