![]() |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
ms pt. pont si pt. sinceritate......;)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Frumusica masina
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Nu uitati ca va asteptam pe 25-26.07 la Iulius mall Suceava la Tuning Show II
https://forum.4tuning.ro/25-eveniment...e-suceava.html |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
3 Attachment(s)
............
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Frumos rau vento!! oare a cui o fi? oricum am vazut ca cica ar fi de vanzare :( ;)) oricum felicitari proprietarului ;)) marius esti un fel de paparazzi? :)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
4 Attachment(s)
Si o Vectra A ..era timpul sa apara:P va prezint ceva poze si cu masina mea;)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
frumos vento ar fi si mai frumos daca ar fi vr6
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
sunt de acord cu kamikazee, anume ca, frate, si in oraselu meu, iti arat omu de 40 de ani cu pleoape, alte triple si eleron + bara spate schimbata, dar nu se arunca sa zica, ca e tuning.... momentan e bine, mai modifica...... suspensie sport... motor de gsi cv....
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Nu am zis k am cea mai tunata Vectra oameni buni...si nici nu vreau sa am.sunt fericit k am o Vectra A frumoasa(putine pe drum) si cu putine accesorii pe ea..dar care au facut-o sa arate cum imi place mie...si nu a fost chiar asa de usor si ieftin. nu cum spui u kamikazee..jante si folie;))dar deh...oameni si oameni.si pe viitor ..ma bate gandul la suspensie(cu toate k nus ce ma fac knd tre sa merg la tara..) si scaune sport...iar visez la un c20let pe ea;) numai bine si va blitzez
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Pai spor la treaba si poate ne vedem pe drum sau prin Humor.
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
dute maa :)) ozk ai zarit o masina:twisted::oops::-P:!::idea:
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Baieti stiti cum e?...
Va zic eu.. daca nu ai trecut de macar 5-8sute de euro investiti.. poti sa zici doar atat.. masina mea e putin diferita de altele din oras care sunt aceeasi marca :) |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
inca ceva.. sper sa nu te simti ofensat YBG .. dar o masina tuning nu prea isi are locul pe drumurile de tara :)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
apropo ....... nu mai sunt masini ? |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Gata cu tuningul ...nu auzi , nu ai ce face cu masinile tunate la noi , pe drumurile de tara ...si il aprob . Toate Spoileratele nerusinate la care proprietarii nici macar nu siau pus umila intrebare : " oare faptul ca am dat o caruta de bani pentru cateva tone de fibra , ma face sa cred ca oribilitatea asta de masina chiar arata bine ? sau .... " . deci ...inainte sa va puneti un spoiler, bara fata , tampon cum vreti sa ii ziceti , ganditiva ca este un KIT AERODINAMIC si nu o chestie care siar dori sa arate mai bine pe masina si la care se uita pitipoanecele . Toate au rolul lor pe o masina .
Tuningul incearca sa imite frumusetea masinilor de curse , iar masinile de curse incearca sa parcurga o distanta cat mai repede posibil .... Deci Stefane ...nu mai baga Supra pe drumul ala de "tara" la Humor ...puneti si tu un motor decent pe masina aia....un 1.9 TDi ....1.4TDi ...sau vreun 2.5Tdi ....am auzit ca sunt chiar bune inainte sa faci 10000 km :)) Ce mama masii ...toti fraierii au acum 3.0 Turbo ...nu are rost ... ;)) |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
Hai cu beculetele(gen becuri rosii pe pozitii fata), hai cu sisteme audio puternice(sa se auda in exclusivitate noua melodie a lui nicu... sau florin :) ) , hai cu un kit sport batut in cuie si cu un sticker (care te face sa mergi mai rapid, un NIKE pe luneta sau un TURBO SPORT pe un diesel) :)) Nu incarca nimeni poze? :-< ..... Lexus ... bine ai zis .... :-" |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
5 Attachment(s)
BMW 535D,307H.P. SP-LINE BODY KIT
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
in sfarsit :D
felicitari, sa o stapanesti sanatos ... |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
Frumoasa masina... Felicitari si sa n vdm la cat mai multe evenimente ;)) :) |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Poate este ...numai sa nu fie galbena ;))
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
7 Attachment(s)
si eu pe aici !pt comentari si istoricul masinii clik pe linkul de la semnatura:-)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
bine ca ai urcat si poza cu mine :)) imi faci reclama =)) .... eu stii ca te felicit zi de zi pt ce ai facut pe ea pana acum..... mai trebuie sa ii schimbi ceva ;)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
----------------
Off Topic ---------------- Sâmbătă 10 aprilie 2010 Va avea loc etapa a II-a din CUPA „AUTO GREEN CLUB” BOTOŞANI. Concursul de viteză pe circuit se desfăşoară în sistem contra cronometru pe traseul autodromului Auto Green Club situat in comuna Stauceni la 7 km de Botosani. Se vor efectua 2 manşe cronometrate, timpii cumulaţi vor duce la constituirea clasamentului. Traseul are lungimea de 2,6 km. Startul furat, nerespectarea traseului, nerespectarea indicaţiilor organizatorului sau al oficialilor, duce la excluderea din concurs. Eventualele contestaţii sau neinţelegeri apărute în timpul desfăşurării concursului se vor depune în scris la secretariatul concursului până la festivitatea de premiere. Se vor alcătuii 3 categorii de premiere: 1.amatori până la 1600 cmc 2.amatori peste 1600 cmc. 3.licenţiaţi Intre orele 09.00 – 11.30 va asteptam pentru inscrieri, verificări tehnice şi antrenamente. Acest concurs se adreseaza tuturor amatorilor de automobilism. Va asteptam !!! Mai multe detalii pe http://www.autogreenclub.ro |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
1 Attachment(s)
inca o poza cu un mic detaliu ...
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
scoate scrisul ala cu golf si o sa arate si mai bine
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
sigla a fost data jos si data cu vopsea neagra mat, o sa fac o alta poza zilele astea sa vezi cum da :P ......toate cele bune
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
mersi maf esti un scump
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
a vazut careva un fiat punto cabriolete ?lam vazut vara trecuta prima oara "frumusel" cica e unul din de peaici
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
poze ceva?cineva
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
2 Attachment(s)
hai ca pun eu 2
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
arata mai bine asa.....bafta in continuare
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:23. |
- Copyright 2026 4Tuning