![]() |
Re: Femeia .....
needbrain...ai spus ca nu are rost sa pui suflet...eu te intreb acum pe tine ceva: tu ai pus suflet in relatia cu actuala?tii la ea? eu cred ca da ...asa ca teoretic sa nu pui suflet e f usor,dar practic nu prea te poti abtine,,,,te abtii la unele care nu au acel "ceva" care sa te faca sa inebunesti!
|
Re: Femeia .....
e mai putin important ce simt io in momentul de fatza si pt cine simt in momentul de fatza.eu am scris o chestie de care poti tine cont...sau nu
daca vei citi,mai atent vei observa ca am mai zis io ceva acolo....mai pe blat asa,pt cine are ochi sa citeasca ;) |
Re: Femeia .....
ok nu mai spun nik! chestia era ca nu m-am luat de tine..sau ti-am reprosat ceva..doamne fereste :) spuneam asa in general ca multi stiu ca nu e bine sa se puna suflet dar cam toti pun intr-o relatie care exista de ceva timp...cel putin asta e parerea mea! ;)
|
Re: Femeia .....
cam de aceeasi aprere cu tuningboy ...
si dak incerci sa nu pui suflet ... dupa un timp ... tzi se baga sub piele ... si nu ai ce face .... e ceva involuntar ... dar cam asa se intampla ... parerea mea |
Re: Femeia .....
Quote:
tu ai deskis topicul :lol::lol::lol::lol: tu ai intrebat, si tot tu ai si dat prima definitie acum tu intrebi why bother?:twisted::twisted::twisted::twisted::twiste d: |
Re: Femeia .....
intr-adevar,iti intra sub piele dar asta se intampla numai si numai daca ii permiti asa ceva
involuntar ziceti?GRESIT!!!e vb de tarie de caracter si de lejeritatea cu care abordati relatia.daca va aruncati cu capu inainte pai cred si io ca exista riscu sa va loviti,dar daca sunteti prudenti totul se termina cu bine. @tuningboy:stai calm ca daca imi reprosai ceva postul meu suna astfel ;) |
Re: Femeia .....
ok sefu..intelesesem eu gresit ..credeam ca te-a deranjat cu ceva ceea ce am zis! ;) asa e cum zici si tu si eu,numai ca eu ca sa fiu cu o fata tre sa tin la ea cat de putin...adica nu acum o vad pt prima data in viata si maine ma cuplez, ca nu pot! :) tre sa stau in tratative plm..si daca se merita bine daca nu ma bag ! :)
|
Re: Femeia .....
Quote:
si casca aia se aseamana cu taria de caracter... de care a mentionat needbrain unui prieten de-al meu...ii placea de o gagica...tipa i-a zis DA in momentul cand a fost intrebata daca iese o relatie serioasa...tipul in 2 saptamani era deja INDRAGOSTIT LULEA...iar dupa o luna ... s-a dus dreacu tot... va dati seama ca a trebuit sa il bat rau de tot pe asta sa isi revina... ca tot imi repeta...carla in sus...carla in jos |
Re: Femeia .....
las ca si-a luat singur o palma
|
Re: Femeia .....
stiti de faza cu amenintzatu` cu politia...am scris pe undeva pe sectiunea asta
acum cateva zile am primit un apel cu necunoscut, stiam sigur ca EA era. iar acum ma pomenesc cu un sms de la EA...cica: "ceau ce mai faci?esti bine...?sper ca nu te-am deranjat" :):):):) buhahahaha amu sa n-o trimit direct in gaurica din care o iesit cand o fost mica.... ce sa mai inteleg de la fata(de fapt femeia) asta?! NIMIC...gaura neagra... |
Re: Femeia .....
Quote:
|
Re: Femeia .....
never... and i say never! sa nu facetzi pariuri pe persone(adica fete) pe care le cunoastetzi! it's fucked up si iese najpa :/
|
Re: Femeia .....
ce-ai facut nene?:):):)
|
Re: Femeia .....
Quote:
|
Re: Femeia .....
depinde de pariu.... poti iesi beton poti iese de kko:lol: :lol:
|
Re: Femeia .....
Quote:
|
Re: Femeia .....
mi se rupe :) daca ea nu stie de caterinca n-ai ce sta cu ea clar .... :) ;)
|
Re: Femeia .....
eh` ... nici chiar asa ...
ia schimba tu umic rolurile ... sa fi u moka dupa una buna ... si sa fie ceva de genu` ... ca mie nu mi-o placut deloc de tine ... da` cum am facut un pariu ... alea alea .. nu te-ai simtzi cam najpa ? sau ceva ? ... dak stii sa o intorci in favoarea ta e bine ... dar oricum ... |
Re: Femeia .....
pai daca din pariul ala ..obtin si eu cam ce vreau... apoi poate sa-si bage pariul in fund... ii zic"ok sa fii sanatoasa" si ne salutam vb ca si cum nik nu s-ar fi intamplat....iar pe viitor am eu grija sa o rezolv in stilul meu ;)
|
Re: Femeia .....
pai nah :)) normal ca de o fufa dintr-un club care o iai asa la ala bala porcocala normal ca nu are dc sa se supere... ca si eu am facut pariuri din astea si te distrezi de minune :lol:
da poatana ce grea la faza mea suna cam asa: eu nu am vrut sa fac pariul, dar pana la urma a iesit... si aveam de ales fie respect treaba si o fuck pe aia sa se simta total penibil jenibil de tot kko... fie ma fak eu de kko... asa si eu cum mi-am dat seama ca s-ar fi simtzit penibil am refuzat (da a se mentziona ca inainte am dansat and stuff cu ea, inainte sa fie pariu) asa....dar fata tot a aflat si nah... she s-a suparat foarte tare(banuiesc ca credea ca poanta ii de la inceput ... :/ ) , se vedea pe fatza ei ca nu mai are chef de nimica si parca o auzeam ce inujuraturi si ce teorii "ce porci sunt barbatzii" baga prin cap :| any way ideea e ca pana la urma am iesit si eu destul de aiurea(adica nu mi-am respectat "pariul" la care de fapt nici nu mi-am prea dat acordul) si si tipa asta s-a simtzit aiurea.. si probabil se simte... any way i'm over it and i'm going 4 my old plan :twisted p.s. i haw a question.. voi ce ziceti sa fac rost de id-ul ei si sa imi cer scuze( sau sa o rog pe o prietena sa ii zica ca ii transimt scuze bla bla bla) sau sa o las moarta si sa ma comport ca si cum nu ar fi fost nici un pariu :rolleyes2 |
Re: Femeia .....
iei id-ul ei ..si ii explici exact ce a fost si cum...daca vrea sa priceapa bine daca nu next ! :) bafta la jocuri de noroc :)))))
|
Re: Femeia .....
chestia cu pariurile mi se pare una de prost gust...nu vreau sa va suparati pe mine ... da' facand chestia asta dai dovada de o oarecare prostie si nesimtire !
|
Re: Femeia .....
Quote:
|
Re: Femeia .....
am facut eu un pariu cu cineva ca nu reuseste sa o cucereasca pe tipa cu care eram pana acum vreo 2 saptamani
si... a castigat pariul, desi n-as fi crezut vreodata un tzaran, pe care nu da nimeni 2 bani in orash, a facut surpriza... ca si cum ar castiga bulgaria cupa mondiala, k tot e sezonul :D |
Re: Femeia .....
Quote:
|
Re: Femeia .....
asta e, oricum, nu-mi mai permite orgoliul sa mai privesc inapoi, oricat ar fi...
stiu, never say never, but.... |
Re: Femeia .....
Quote:
|
Re: Femeia .....
nush dar..unele parca merita sa se faca niste pariuri pe seama lor
sincer nu am avut "ocazia" niciodata si nici nu prea imi doresc sa fac asa ceva |
Re: Femeia .....
Quote:
soarta, razbunare a fost, sa ramana cu razbunarea eu nu mai privesc inapoi, kiar tu m-ai invatat asta odata, remember? deci spun din nou: femeia-fiinta complicata care iubeste sa se scufunde si mai tare in complicatii, si sa mai traga si pe restul dupa ea... gresesc? |
Re: Femeia .....
no. you don't :D
|
Re: Femeia .....
true .. true ... :D
|
Re: Femeia .....
multumesc de confirmare baieti ;)
|
Re: Femeia .....
Quote:
True , True...da mai sunt si alte genuri kre te iubesc dak ai ceva in portofel...de ex. Monica "Oralica" Gabor sau mai nou Colmbica :)) |
Re: Femeia .....
R=reporter
I=Iri .. nel M= Monica.. R : Unde ati facut-o ultima oara ? M : Nu .. nu pot sa zic, mi-e rusine .. I: Spune-le , it`s okay =)) M : In fund .. =)) asa proasta ma ? a.m.v.t sa stii ca unele chiar merita, sa fie niste obiecte, pe care sa se faca pariuri , altele nu .. cu toate astea.. majoritatea merita :) .. no offence.. |
Re: Femeia .....
era mai lunga faza
;) |
Re: Femeia .....
astazi avand promotie si in Mamaia eram cu fetele in fata la REX cand dintr-o data apar 2cameramani si cine oare cineeeeeeee? IRIMEL SI HORMONEL......shaw e cat juma de buletin iar aia e cat casa poporului daca ii vedeai ziceai ca sunt DUMB & DUMBER!frateeeeeeee sunt penali i-am vazut LIVE!
|
Re: Femeia .....
yo nush cum poate sa se suporte pitipoanca aia ...
mie unu mi-ar fi scarba sa ma combin cu o bosoroaga ... chiar si daca e vorba numai de bani la mijloc ... TOTUSI nu m-as injosi cum o face ea ... si mai debiteaza si prostii mai mari ca ea... |
Re: Femeia .....
Ce vrei frate ? Scopu` scuza mijloacele...eu ma intreb cum si-o trag :))
|
Re: Femeia .....
simplu ca toti ! :) " uitati-va la irinel,as vrea sa fiu ca el,in loc de viagra isi ia un model":lol:
|
Re: Femeia .....
:P Nici nu pot sa mi-i imaginez in ipostaze...ganditi-va...capra...cu irinel pe un scaunel :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:47. |
- Copyright 2026 4Tuning