Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Evl*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/50770-evl-skillz.html)

EvLSant0S 05-11-08 04:28

Re: Evl*Skillz
 
Momentan ne-am reprofilat un pic , dat fiind faptul ca nu exista... sectiunea de filme ... proprii ...
o sa punem aici cu scuzele de rigoare adminilor si moderatorilor si etc..
sper sa nu fie cu suparare prea mare ...
apare si varianta de download la o rezolutie mult mai buna ... maine ...

https://www.youtube.com/watch?v=mDBTvoBrUdg

Drifting in Bucharest - Late Autumn Night by EvLSkillz cu ajutorul lui Golfuletz..

Insanerzw 05-11-08 10:30

Re: Evl*Skillz
 
Super reusit noul movie by EVL*SKILLZ ;) si marfa a 2 a poza cu ursachee :X fortzaaa

stefan_88 05-11-08 10:47

Re: Evl*Skillz
 
frumos filmul.... il veti pune pe forum pt download ?

69WRX 05-11-08 11:01

Re: Evl*Skillz
 
e pus...pe topicul lu santos cu e30-ul

Skillzu 05-11-08 11:14

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
pentru cei care doresc semnatura cu tot cu linkurile de download si view,aveti atasat in notepad ce trebuie scris.

Vlad_BMW 05-11-08 14:35

Re: Evl*Skillz
 
e prea marfa filmul .. :D bravo Evl*Skillz

EvLSant0S 05-11-08 18:14

Re: Evl*Skillz
 
va rog si eu sa puneti la semnatura ce a pus skillzu mai sus , cu notepad`u ..
am si eu o curiozitate :D

Bmw_E30dak 05-11-08 18:18

Re: Evl*Skillz
 
frumos filmul...felicitari..

Brian 05-11-08 18:53

Re: Evl*Skillz
 
Foarte frumos montajul :-) .. felicitari Evl*Skillz si celor din filmulet :D
L-am pus si eu la semnatura.... hai sa ne asiguram ca il vede toata lumea :D

morpheusmaster 05-11-08 21:32

Re: Evl*Skillz
 
Foarte frumos...dar nu cred ca a spus nimeni asta o spun eu...PREA SCURT!!! Vrem mai mult!!! Sa tina mai mult nebuniaaaaa!! Succes

11KPO 05-11-08 23:28

Re: Evl*Skillz
 
super filmul man

Ali_ump 07-11-08 15:00

Re: Evl*Skillz
 
2 Attachment(s)
Salutare! am nevoie de putin ajutor....poti face ceva cu poza de mai jos?un wallpaper as vrea

EvLSant0S 07-11-08 20:48

Re: Evl*Skillz
 
Salut salut , masina e foarte tare,pozele nu ..
nu stiu cum sa facem, insa cu pozele astea nu avem ce face...
ori faceti niste poze mai misto ... ori .. nush .. da-le pe la baietii astia dp aici care mai editeaza.. poate te satisfac ei ..
noi nu ne bagam sa facem .. ca e greu sa faci ceva tare cand pleci de la asa ceva..
se poate incerca.. insa .. exista mari sanse sa ne chinuim, si noi ,si tu/voi .. degeaba.. :)

lavinia_hot 09-11-08 02:28

Re: Evl*Skillz
 
bravooo Santos:D

3dd13 09-11-08 17:04

Re: Evl*Skillz
 
e genial filmuletzu :) si voi Evl*Skillz, n-am cuvinte...superbe fotografii

EvLSant0S 10-11-08 01:47

Re: Evl*Skillz
 
multumim frumos...
din pacate..
atat skzu
cat si eu
stam din ce in ce mai prost cu timpul ..
si deci ..
o sa producem din ce in ce mai rar, teoretic..
practic .. :D
ramane de vazut ..
cu toate astea, mai bine asa, mai rar,da bombe ..
decat des si .. partzuri ..

EvLSant0S 12-11-08 18:31

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
Si revenind la poze...
ce crezi .. .este chiar un m5 ...
e39 ...
care mai are si un drac nebun la volan ... :X
merge de avatar :D
brb,mai sunt cateva la rand

MARI_NSL 12-11-08 19:16

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1859837)
Si revenind la poze...
ce crezi .. .este chiar un m5 ...
e39 ...
care mai are si un drac nebun la volan ... :X
merge de avatar :D
brb,mai sunt cateva la rand

si ce crezi ? este foarte tare :lol:

EvLSant0S 12-11-08 22:34

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
numai bmw`uri ..
:X

11KPO 12-11-08 22:49

Re: Evl*Skillz
 
Ce faci tu e artă, într-adevăr. ultimile mele cuvinte......

shantzu 18-11-08 15:01

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
Subaru :)

Insanerzw 18-11-08 15:07

Re: Evl*Skillz
 
Fortza subi asta..:X awd :X

EvLSant0S 05-12-08 00:37

Re: Evl*Skillz
 
2 Attachment(s)
gata,am luat un canon 450 d de la trickzu , body`u
si 2 obiective
1 18-55 de kit
si 1 50mm fix , f1,8


sunt foarte foarte multumit de investitia facuta...
acum ..
plm
tre sa ne apucam de treaba
:D
niste teste..

leonard 05-12-08 00:44

Re: Evl*Skillz
 
ce misto focalizeaza:D. sa va vedem la treaba acum;)

EvLSant0S 05-12-08 01:05

Re: Evl*Skillz
 
mai intai un munte, un weekend, relaxare maxima inainte de :)) revelion , apoi munca ..
nu cred ca mai scoatem nimic pana-n 2009 ..
sau poate scoatem canonu sa vedem ce stie :lol:
e 2 noaptea...
la 6 dim intru la munca ..
si eu inca stau pe canon sa vad ce mai poate/stie .. :lol: mi-am luat jucarie ..

69WRX 05-12-08 01:27

Re: Evl*Skillz
 
felicitari pentru investitia facuta :D

EvLSant0S 05-12-08 02:51

Re: Evl*Skillz
 
3 Attachment(s)
surpiza,n-am putut sa dorm ..
m-am apucat de alte teste..
si acum urmeaza sa scot o masina la poze ..
e 4 dimineata.. :rolleyes2 :lol:

EvLSant0S 05-12-08 04:03

Re: Evl*Skillz
 
3 Attachment(s)
e 5 :lol:

alexGTI 05-12-08 09:19

Re: Evl*Skillz
 
e 10 ... ai ajuns la munca ? sau tot faci poze ?:P

EvLSant0S 05-12-08 10:17

Re: Evl*Skillz
 
am ajuns am ajuns ... :lol:
astept sa le iau banii la fraieri(azi iau salariu) sa plec la munte sa mor pe atv`uri :D

Trickz 06-12-08 16:54

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1903417)
e 5 :lol:

trage santose raw sa te joci cu white balance'u ala :)

EvLSant0S 08-12-08 05:03

Re: Evl*Skillz
 
frate,am tras,da cand le bag in ps imi zice ca nu vrea,nu mai stiu de ce, oricum , sunt PROFUND MULTUMIT DE CE POATE APARATUL, inca n-am invatat TOT ce poate,si inca nu ne intelegem 100% ...
mai am sa-l invatz,dar nu-mi fac probleme, usor usor.. :D
mersi din nou fratioare,mi-ai dat o bijuterie scumpa,ieftin :D
am fost la munte cu atv`urile , odata la 10 poze facute tzipam de bucurie, ce fel le facea :D
e bomba 50 fixu ala :D
o sa pun azi cateva poze
nici nu-mi mai vine sa le editez,adevarat...
:D

Sonny 11-12-08 17:24

Re: Evl*Skillz
 
E 1.8 50-u, totusi. 18-55-u e cu usm?

EvLSant0S 12-12-08 00:05

Re: Evl*Skillz
 
usm = ?
:oops:

EvLSant0S 12-12-08 05:51

Re: Evl*Skillz
 
3 Attachment(s)
+1 :)http://evlsant0s.hi5.com

Sonny 12-12-08 14:24

Re: Evl*Skillz
 
Ultra Sonic Motor. Focuseaza destul de rapid. Eu mi-am luat D80 cu 18-55 fara SWM (usm-u de la canon) si imi omor neuronii.

D0ryN 19-12-08 20:58

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1915844)

in ce "pozitie ai prins_o pe domnisoara"...:D
sunt reusite pozele...felicitari...

Yooooo 23-12-08 15:51

Re: Evl*Skillz
 
6 Attachment(s)
Salut...imi poti "face" si mie macar una din poze...care ti se pare tie mai buna,daca ai timp?
Multumesc.

EvLSant0S 26-12-08 18:57

Re: Evl*Skillz
 
Salutare, vezi ca sunt niste baieti care editeaza poze moka pe aici .. :)

D0ryN 26-12-08 20:54

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1943004)
Salutare, vezi ca sunt niste baieti care editeaza poze moka pe aici .. :)

a postat si in topicul cu "Fotografii cu masinile voastre editate de noi"...dar se pare ca vroia ceva de la voi...:-)


All times are GMT +2. The time now is 02:41.

- Copyright 2026 4Tuning