![]() |
Re: Evl*Skillz
Momentan ne-am reprofilat un pic , dat fiind faptul ca nu exista... sectiunea de filme ... proprii ...
o sa punem aici cu scuzele de rigoare adminilor si moderatorilor si etc.. sper sa nu fie cu suparare prea mare ... apare si varianta de download la o rezolutie mult mai buna ... maine ... https://www.youtube.com/watch?v=mDBTvoBrUdg Drifting in Bucharest - Late Autumn Night by EvLSkillz cu ajutorul lui Golfuletz.. |
Re: Evl*Skillz
Super reusit noul movie by EVL*SKILLZ ;) si marfa a 2 a poza cu ursachee :X fortzaaa
|
Re: Evl*Skillz
frumos filmul.... il veti pune pe forum pt download ?
|
Re: Evl*Skillz
e pus...pe topicul lu santos cu e30-ul
|
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
pentru cei care doresc semnatura cu tot cu linkurile de download si view,aveti atasat in notepad ce trebuie scris.
|
Re: Evl*Skillz
e prea marfa filmul .. :D bravo Evl*Skillz
|
Re: Evl*Skillz
va rog si eu sa puneti la semnatura ce a pus skillzu mai sus , cu notepad`u ..
am si eu o curiozitate :D |
Re: Evl*Skillz
frumos filmul...felicitari..
|
Re: Evl*Skillz
Foarte frumos montajul :-) .. felicitari Evl*Skillz si celor din filmulet :D
L-am pus si eu la semnatura.... hai sa ne asiguram ca il vede toata lumea :D |
Re: Evl*Skillz
Foarte frumos...dar nu cred ca a spus nimeni asta o spun eu...PREA SCURT!!! Vrem mai mult!!! Sa tina mai mult nebuniaaaaa!! Succes
|
Re: Evl*Skillz
super filmul man
|
Re: Evl*Skillz
2 Attachment(s)
Salutare! am nevoie de putin ajutor....poti face ceva cu poza de mai jos?un wallpaper as vrea
|
Re: Evl*Skillz
Salut salut , masina e foarte tare,pozele nu ..
nu stiu cum sa facem, insa cu pozele astea nu avem ce face... ori faceti niste poze mai misto ... ori .. nush .. da-le pe la baietii astia dp aici care mai editeaza.. poate te satisfac ei .. noi nu ne bagam sa facem .. ca e greu sa faci ceva tare cand pleci de la asa ceva.. se poate incerca.. insa .. exista mari sanse sa ne chinuim, si noi ,si tu/voi .. degeaba.. :) |
Re: Evl*Skillz
bravooo Santos:D
|
Re: Evl*Skillz
e genial filmuletzu :) si voi Evl*Skillz, n-am cuvinte...superbe fotografii
|
Re: Evl*Skillz
multumim frumos...
din pacate.. atat skzu cat si eu stam din ce in ce mai prost cu timpul .. si deci .. o sa producem din ce in ce mai rar, teoretic.. practic .. :D ramane de vazut .. cu toate astea, mai bine asa, mai rar,da bombe .. decat des si .. partzuri .. |
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
Si revenind la poze...
ce crezi .. .este chiar un m5 ... e39 ... care mai are si un drac nebun la volan ... :X merge de avatar :D brb,mai sunt cateva la rand |
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
numai bmw`uri ..
:X |
Re: Evl*Skillz
Ce faci tu e artă, într-adevăr. ultimile mele cuvinte......
|
Re: Evl*Skillz
1 Attachment(s)
Subaru :)
|
Re: Evl*Skillz
Fortza subi asta..:X awd :X
|
Re: Evl*Skillz
2 Attachment(s)
gata,am luat un canon 450 d de la trickzu , body`u
si 2 obiective 1 18-55 de kit si 1 50mm fix , f1,8 sunt foarte foarte multumit de investitia facuta... acum .. plm tre sa ne apucam de treaba :D niste teste.. |
Re: Evl*Skillz
ce misto focalizeaza:D. sa va vedem la treaba acum;)
|
Re: Evl*Skillz
mai intai un munte, un weekend, relaxare maxima inainte de :)) revelion , apoi munca ..
nu cred ca mai scoatem nimic pana-n 2009 .. sau poate scoatem canonu sa vedem ce stie :lol: e 2 noaptea... la 6 dim intru la munca .. si eu inca stau pe canon sa vad ce mai poate/stie .. :lol: mi-am luat jucarie .. |
Re: Evl*Skillz
felicitari pentru investitia facuta :D
|
Re: Evl*Skillz
3 Attachment(s)
surpiza,n-am putut sa dorm ..
m-am apucat de alte teste.. si acum urmeaza sa scot o masina la poze .. e 4 dimineata.. :rolleyes2 :lol: |
Re: Evl*Skillz
3 Attachment(s)
e 5 :lol:
|
Re: Evl*Skillz
e 10 ... ai ajuns la munca ? sau tot faci poze ?:P
|
Re: Evl*Skillz
am ajuns am ajuns ... :lol:
astept sa le iau banii la fraieri(azi iau salariu) sa plec la munte sa mor pe atv`uri :D |
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
Re: Evl*Skillz
frate,am tras,da cand le bag in ps imi zice ca nu vrea,nu mai stiu de ce, oricum , sunt PROFUND MULTUMIT DE CE POATE APARATUL, inca n-am invatat TOT ce poate,si inca nu ne intelegem 100% ...
mai am sa-l invatz,dar nu-mi fac probleme, usor usor.. :D mersi din nou fratioare,mi-ai dat o bijuterie scumpa,ieftin :D am fost la munte cu atv`urile , odata la 10 poze facute tzipam de bucurie, ce fel le facea :D e bomba 50 fixu ala :D o sa pun azi cateva poze nici nu-mi mai vine sa le editez,adevarat... :D |
Re: Evl*Skillz
E 1.8 50-u, totusi. 18-55-u e cu usm?
|
Re: Evl*Skillz
usm = ?
:oops: |
Re: Evl*Skillz
3 Attachment(s)
|
Re: Evl*Skillz
Ultra Sonic Motor. Focuseaza destul de rapid. Eu mi-am luat D80 cu 18-55 fara SWM (usm-u de la canon) si imi omor neuronii.
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
sunt reusite pozele...felicitari... |
Re: Evl*Skillz
6 Attachment(s)
Salut...imi poti "face" si mie macar una din poze...care ti se pare tie mai buna,daca ai timp?
Multumesc. |
Re: Evl*Skillz
Salutare, vezi ca sunt niste baieti care editeaza poze moka pe aici .. :)
|
Re: Evl*Skillz
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:41. |
- Copyright 2026 4Tuning