![]() |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
2 Attachment(s)
poze cu ursuletu
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
eu zic ca ar trebui incluse si ele,avand in vedere ca au ceva caluti sub capota si-s frumoase.doar n-o sa punem numai masini scumpe
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
app cu evo sunt poze mai sus...(pt ce`i care nu stiu despre ce e vb)
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Eu o sa votez pe cine prefera sa arda' un cauciuc decat sa o tina in garaj ;)
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
avem vreun BMW Alpina prin Tg-Jiu?sau mi se paru?
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
si mie mi`sa parut ca am vazut...un seria 5 alpina
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
l-am vazut si eu...parerea mea e ca ala e un simplu seria 5 cu sigla de alpina.....
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
si jante de alpina...
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
acum daca tot vreti sa faceti un poll cu masini tari...trebuie sa specificati care sunt criteriile ;) ca nu poti sa compari un lambo cu un ursulet oricat de activ ar fi...asta una la mana...si 2 ar fi ca masini noi apar zilnic si sa punem in poll decat masina lui x sau lui y e cam uratel...si va rog sa-mi spuneti si mie care ar fi rostul topicului ca nu inteleg???Masina aluia e mai tare decat a mea...si masina mea e mai tare decat a celuilalt? :|
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Sasha, dacă ei au vrut să aleagă cea mai tare mașină, le-am oferit o variantă , pe baza căreia să se aleagă mai ușor cāștigătorul ! Personal, am aceeași părere ca și tine, dar...;)
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
aham..am inteles.. merci Manu !!!
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
pai daca facem un poll nu mai putem adauga variante pe parcurs?
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Nu se poate edita un poll decāt īn primele 5 minute de la creare!:)
|
aaa...credeam ca se mai pot adauga totusi mai tarziu si alte variante.
trebuie sa va dau dreptate atunci...nu prea ar avea rost Quote:
LE:scuze manu :???: |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ce ziceti de 2 topicuri... 1: clasificare 2000-2009(primele 5 locuri sa zic) si 2: clasificare '85-'99(la fel..primele 5 locuri)
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
singura chestie ar fi sa nu se mai faca poll...sasha are dreptate,intre timp o sa mai apara multe masini din ce in ce mai faine.ar trebui decat sa punem decat niste conditii/criterii pe diferite clase si sa lasam lumea sa-si spuna parerea.
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
da..aveti dreptate...Manu..hai gandeste`te la doua topicuri..sa`i dam drumu.
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
ar fi frumos sa-l ajutam si noi,nu sa-l lasam numai pe el sa munceasca la treaba asta.maine chiar o sa incerc sa vin cu niste idei,tot n-am ce face pe la facultate :oops:
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
eu dadui o idee...si pe parcurs puteam sa schimbam clasamentu(prin parera fiecaruia) daca apare alta..sau daca se face imbunatatiri la alta...
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
am vazut un Nissan Primera azi cu un kit extraordinar de frumos... daca are cineva ochi sa-l vada sa-i faca si 2-3 poze... :love:
Multumesc !! |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
am eu poze cu primera nu pot sa le scot :( mai incerc..
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
eu am vazut azi un bmw in stilu cum e a lu Rasu m3 acela ,cu jante late cu buza cromate...in spite ,lasat super smecher..
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
e al unui prieten de`al meu...are decat jante..in rest e stock
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
9 Attachment(s)
despre primera asta ziceai sasha? de restu ce parere aveti?
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
da da...asta e... cat e de frumi :X
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
de fj curiser ce zici?:D
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
cam liniste nu mai adauga nimeni masini? nu mai zice nimeni nimic de o masina ceva?
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
sa sparg gheata...
stiti Bora aia neagra si frumoasa ce avea la numar MAH? :| zilele astea am vazut una identica(avea chiar si placuta cu numarul de inmatriculare de pe fata de aceeasi marime :lol:) numai ca era alba cu capota neagra.este acelasi MAH? |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
da,ii statea mai bine neagra.ii dadea un aer misterios.si albul asta parca bate unpic spre galbui...ori mi s-a parut(era noapte).cah
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Tot a lui nini e masina doar ca i`o mai imprumuta lu tibi si invers :))
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
lasa sasha ca de tine stiam :P...bati vr`un app ca esti mai noua cu o luna decat mine? :)))
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Dacă te uitai atent , vedeai ca Anka e cea mai „bătrānă” dintre voi pe forum”;)
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
@lowrider - right:) |
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Sasha e veche pe aici, are radacini adanci :))
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Copiii :punch:,calmați-vă, vă rog!:lol: Ce contează cine are vechimea mai mare? Nu e job , nu sunt sporuri de vechime.:lol: Hai , mai ușor cu off-topicul si cu replicile răutăcioase!
|
Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
Quote:
sincer chiar nu ma intereseaza de cati ani esti tu pe forum sau chestii desta...urat reactionasi... |
| All times are GMT +2. The time now is 11:08. |
- Copyright 2026 4Tuning