Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

wolverine 11-01-09 12:10

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
poze cu ursuletu

Lukyan 11-01-09 12:12

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
eu zic ca ar trebui incluse si ele,avand in vedere ca au ceva caluti sub capota si-s frumoase.doar n-o sa punem numai masini scumpe

wolverine 11-01-09 12:31

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
app cu evo sunt poze mai sus...(pt ce`i care nu stiu despre ce e vb)

GTXR 11-01-09 12:42

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Eu o sa votez pe cine prefera sa arda' un cauciuc decat sa o tina in garaj ;)

Lukyan 12-01-09 14:38

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
avem vreun BMW Alpina prin Tg-Jiu?sau mi se paru?

wolverine 12-01-09 15:59

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
si mie mi`sa parut ca am vazut...un seria 5 alpina

lowrider.STi 12-01-09 17:15

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
l-am vazut si eu...parerea mea e ca ala e un simplu seria 5 cu sigla de alpina.....

wolverine 12-01-09 17:18

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
si jante de alpina...

Sasha 12-01-09 18:38

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
acum daca tot vreti sa faceti un poll cu masini tari...trebuie sa specificati care sunt criteriile ;) ca nu poti sa compari un lambo cu un ursulet oricat de activ ar fi...asta una la mana...si 2 ar fi ca masini noi apar zilnic si sa punem in poll decat masina lui x sau lui y e cam uratel...si va rog sa-mi spuneti si mie care ar fi rostul topicului ca nu inteleg???Masina aluia e mai tare decat a mea...si masina mea e mai tare decat a celuilalt? :|

manu_96xls 12-01-09 18:42

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Sasha, dacă ei au vrut să aleagă cea mai tare mașină, le-am oferit o variantă , pe baza căreia să se aleagă mai ușor cāștigătorul ! Personal, am aceeași părere ca și tine, dar...;)

Sasha 12-01-09 18:43

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
aham..am inteles.. merci Manu !!!

Lukyan 12-01-09 20:06

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
pai daca facem un poll nu mai putem adauga variante pe parcurs?

manu_96xls 12-01-09 20:44

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Nu se poate edita un poll decāt īn primele 5 minute de la creare!:)

Lukyan 12-01-09 20:53

aaa...credeam ca se mai pot adauga totusi mai tarziu si alte variante.
trebuie sa va dau dreptate atunci...nu prea ar avea rost

Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1976189)
...si va rog sa-mi spuneti si mie care ar fi rostul topicului ca nu inteleg???Masina aluia e mai tare decat a mea...si masina mea e mai tare decat a celuilalt? :|

ideea era alta,nu sa ne aratam muschii.oricum nu cred ca am fi inclus vreuna din masinile noastre.pur si simplu,eu de exemplu n-am idee care e cea mai puternica masina din oraselul nostru(e CLS`ul AMG,e Murcielago,etc)...sunt mai mic si mai nestiutor :rolleyes2

LE:scuze manu :???:

wolverine 12-01-09 21:27

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ce ziceti de 2 topicuri... 1: clasificare 2000-2009(primele 5 locuri sa zic) si 2: clasificare '85-'99(la fel..primele 5 locuri)

Lukyan 12-01-09 21:43

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
singura chestie ar fi sa nu se mai faca poll...sasha are dreptate,intre timp o sa mai apara multe masini din ce in ce mai faine.ar trebui decat sa punem decat niste conditii/criterii pe diferite clase si sa lasam lumea sa-si spuna parerea.

wolverine 12-01-09 21:45

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da..aveti dreptate...Manu..hai gandeste`te la doua topicuri..sa`i dam drumu.

Lukyan 12-01-09 21:49

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
ar fi frumos sa-l ajutam si noi,nu sa-l lasam numai pe el sa munceasca la treaba asta.maine chiar o sa incerc sa vin cu niste idei,tot n-am ce face pe la facultate :oops:

wolverine 12-01-09 21:51

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
eu dadui o idee...si pe parcurs puteam sa schimbam clasamentu(prin parera fiecaruia) daca apare alta..sau daca se face imbunatatiri la alta...

Sasha 13-01-09 20:12

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am vazut un Nissan Primera azi cu un kit extraordinar de frumos... daca are cineva ochi sa-l vada sa-i faca si 2-3 poze... :love:
Multumesc !!

paul11pap 13-01-09 21:29

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
am eu poze cu primera nu pot sa le scot :( mai incerc..

GTXR 13-01-09 21:48

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
eu am vazut azi un bmw in stilu cum e a lu Rasu m3 acela ,cu jante late cu buza cromate...in spite ,lasat super smecher..

wolverine 14-01-09 05:12

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
e al unui prieten de`al meu...are decat jante..in rest e stock

paul11pap 14-01-09 20:30

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
9 Attachment(s)
despre primera asta ziceai sasha? de restu ce parere aveti?

Sasha 14-01-09 20:41

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da da...asta e... cat e de frumi :X

paul11pap 14-01-09 20:45

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
de fj curiser ce zici?:D

paul11pap 26-01-09 21:52

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
cam liniste nu mai adauga nimeni masini? nu mai zice nimeni nimic de o masina ceva?

Lukyan 28-01-09 00:11

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
sa sparg gheata...

stiti Bora aia neagra si frumoasa ce avea la numar MAH? :| zilele astea am vazut una identica(avea chiar si placuta cu numarul de inmatriculare de pe fata de aceeasi marime :lol:) numai ca era alba cu capota neagra.este acelasi MAH?

Sasha 28-01-09 08:16

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Lukyan (Post 2016499)
sa sparg gheata...

stiti Bora aia neagra si frumoasa ce avea la numar MAH? :| zilele astea am vazut una identica(avea chiar si placuta cu numarul de inmatriculare de pe fata de aceeasi marime :lol:) numai ca era alba cu capota neagra.este acelasi MAH?

hmmm stiu masina destul de bine.. a lu' Nini(vecin de al meu) asta pe timp cand era neagra...acum l-am vazut cu SLK-ul a lui Tibi... s-ar putea sa nu mai fie a lui Bora...am vazut-o si eu acum cateva zile... si parerea mea e ca era mai frumi neagra... :D

Lukyan 28-01-09 08:54

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da,ii statea mai bine neagra.ii dadea un aer misterios.si albul asta parca bate unpic spre galbui...ori mi s-a parut(era noapte).cah

Anka Blonda 31-01-09 21:29

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Tot a lui nini e masina doar ca i`o mai imprumuta lu tibi si invers :))

wolverine 01-02-09 00:04

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Anka Blonda (Post 2026762)
Tot a lui nini e masina doar ca i`o mai imprumuta lu tibi si invers :))

ia uite si fete pe forum :)

Sasha 01-02-09 13:38

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by wolverine (Post 2027126)
ia uite si fete pe forum :)

si chiar de mai mult timp decat altii ;)

wolverine 01-02-09 17:14

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
lasa sasha ca de tine stiam :P...bati vr`un app ca esti mai noua cu o luna decat mine? :)))

manu_96xls 01-02-09 17:54

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Dacă te uitai atent , vedeai ca Anka e cea mai „bătrānă” dintre voi pe forum”;)

lowrider.STi 01-02-09 18:29

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by wolverine (Post 2028464)
lasa sasha ca de tine stiam :P...bati vr`un app ca esti mai noua cu o luna decat mine? :)))

pai pe userul asta...parca a mai avut altul inainte,nu? :D

Sasha 01-02-09 18:29

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by wolverine (Post 2028464)
lasa sasha ca de tine stiam :P...bati vr`un app ca esti mai noua cu o luna decat mine? :)))

stai tu linistit ca am destui ani pe forum ;) daca asta e problema ta...


@lowrider - right:)

JIMCBR 01-02-09 20:35

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Sasha e veche pe aici, are radacini adanci :))

manu_96xls 01-02-09 20:59

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Copiii :punch:,calmați-vă, vă rog!:lol: Ce contează cine are vechimea mai mare? Nu e job , nu sunt sporuri de vechime.:lol: Hai , mai ușor cu off-topicul si cu replicile răutăcioase!

wolverine 01-02-09 21:01

Re: Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by Sasha (Post 2028698)
stai tu linistit ca am destui ani pe forum ;) daca asta e problema ta...


@lowrider - right:)

da nu sti si tu de gluma :|
sincer chiar nu ma intereseaza de cati ani esti tu pe forum sau chestii desta...urat reactionasi...


All times are GMT +2. The time now is 08:43.

- Copyright 2026 4Tuning