![]() |
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
1 Attachment(s)
Cel mai tuning :peace::ciggy: =))) !
|
Re: Ramnicu Sarat
1 Attachment(s)
si eu !!:D
|
Re: Ramnicu Sarat
acum ma scuzi k te intreb dar unde e tuningu? la draky se mai vede ceva dar la super nova ce?....:(
|
Re: Ramnicu Sarat
ii "undercover"...
mere!? :D :D |
Re: Ramnicu Sarat
Ehh ..nu se vede??? N-are cum :P ! ( de unde atata tuning :P )
|
Re: Ramnicu Sarat
inteleg "ne aflam intreaba"
|
Re: Ramnicu Sarat
Gata , nu ma mai bag deloc :-P Scuze :-P
|
Re: Ramnicu Sarat
te boti baga...dar fara:
uite tuning mancatias:)) ca suna aiurea...:sad: |
Re: Ramnicu Sarat
Hai ca nu prea stiti de gluma :-j ! Mai bine deloc si e cel mai bine :P ! Scz inca odata si numai bine :P !
|
Re: Ramnicu Sarat
grozoy nu am zis sa nu te mai bagi din conta cu toti vrem sa vedem oameni pasionati de masini dar tuningu inseamna sa faci o masina mai frumoasa decat a scoso fabrica incearca si tu macar niste prelungiri praguri ,ceva de genu vrem sa vedem
|
Re: Ramnicu Sarat
pfff.....and youuuu`re right....ce se mai aude cu kit`ul:D?
la mtg...e` si el la inceput...:rolleyes2 |
Re: Ramnicu Sarat
la cine te refereai draky ?
|
Re: Ramnicu Sarat
Ma sincer, n-am ce sa ii mai fac la a mea .Imi place cum arata asa cum e ea acum . Sa ii pun prelungiri dalea care au toate parca e prea aiurea , nush ... Vreau sa incerc ceva cu niste prelungiri de golf 3 :P , am impresiaa ca o sa ii vina bine dar intai sa vad unde gasesc .. !
|
Re: Ramnicu Sarat
asta e altceva ,fate mai explicid in legatura cu prelungirea poate se gaseste cineva sa te ajute
-dar daca te gandesti la prelungire de GTi sunnt cam slabe sanse |
Re: Ramnicu Sarat
cand va mai strangeti...tot vineri....as veni si eu:D
|
Re: Ramnicu Sarat
1 Attachment(s)
Uite de asta vorbeam ! E de mk3 mi se pare . Stie cineva pe unde pot gasii asa ceva si eventual un pret?
|
Re: Ramnicu Sarat
vreau si eu:D
stii unde gasesti?! te invatata tata hyu.... are o dacie.... de vanzare in peny una mai rablagita prelungire modelu` ala...:D go!! :)) |
Re: Ramnicu Sarat
Pai nu vii sa ma ajuti sa o "cumpar"? Apoi facem si pentru tine rost dar direct de pe un Golf :twisted: !
|
Re: Ramnicu Sarat
draky noi ne strangem in fiecare vineri la ora 21 00 eu nu voi fi prezent predau stafeta lui 'fast" weekendu asta
|
Re: Ramnicu Sarat
nu promit....momentan am niste treaba la tara...daca pot ajunge ii ok:D
daca nu...next time:( |
Re: Ramnicu Sarat
o sa fim si noi prezenti in seara asta...;)
|
Re: Ramnicu Sarat
Se stie ! :)) In seara asta eu sunt BOSS =)) Am preluat stafeta de la Sageata. Daca nu ma ascultati va dau afara din club =)) (glumesc)
|
Re: Ramnicu Sarat
ma george vezi cum faci si vii si tu :D:D:D
|
Re: Ramnicu Sarat
nu nu....acum ar fi bine sa intru eu in club:D :)))
cam greu...sincer....nsuh cum staucu gazu`...si vremea |
Re: Ramnicu Sarat
1 Attachment(s)
hai sa ma prostesc...am mazgalit-o oleaq cu paintu:))
|
Re: Ramnicu Sarat
E nasoala vremea mai baieti pentru intalneala :???:
|
Re: Ramnicu Sarat
@gRoZoi: Am eu prelungire de Golf mk III. Nu te gandi ca e ca noua, dar daca ii dai o vopsea arata destul de bine. 40 RON pret informativ. Este la fel ca cea din poza care ai pus-o tu, nu e de GTI/VR6. Da un PM daca te intereseaza.
|
Re: Ramnicu Sarat
si eu faceam asa...cu GSI:))
|
Re: Ramnicu Sarat
nu am mai putut ajunge in seara asta datorita ''soferilor'' care au reusit sa blocheze drumul :(
|
Re: Ramnicu Sarat
Mda....eu cu "lama" prin oras fac partie.E grele dom`le
|
Re: Ramnicu Sarat
La cat mai multi de'al de destia cu garda joasa si cu prelungiri ca ii scutiti pe astia care ar trebuii sa isi faca treaba pe vreme deasta ! :-P
|
Re: Ramnicu Sarat
pana la urma cum se pleca la 4t ? voi cand plecati ?
|
Re: Ramnicu Sarat
dragos ce ati facut aseara...?:))
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
baietii din south's racers va rog folositi forumu de la SR pt discutia deplasare la 4tuning days
|
Re: Ramnicu Sarat
Niste poze de ieri seara ??? Sau facut??
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
Pai nu cred ca se stie ...dar nu a mai avut loc intalnirea deoarece a fost drumul blocat Focsani -->Ramnicu Sarat.POze nici atat :))
|
Re: Ramnicu Sarat
4 Attachment(s)
niste poze cu vechea carutza:))...le-am gasit ratacite
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:35. |
- Copyright 2026 4Tuning