Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

Fast_wheels 04-03-10 20:45

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by bz51zid (Post 3147491)
bun bun bun!!! dar vezi k o sa se mai ridice de fata

Si care e problema ? Go to Lupu`s tuning garage si problemele au disparut =))

GrOzOy 04-03-10 22:38

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
Cel mai tuning :peace::ciggy: =))) !

draky90 04-03-10 22:39

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
si eu !!:D

bz51zid 04-03-10 22:40

Re: Ramnicu Sarat
 
acum ma scuzi k te intreb dar unde e tuningu? la draky se mai vede ceva dar la super nova ce?....:(

draky90 04-03-10 22:40

Re: Ramnicu Sarat
 
ii "undercover"...
mere!? :D :D

GrOzOy 04-03-10 22:41

Re: Ramnicu Sarat
 
Ehh ..nu se vede??? N-are cum :P ! ( de unde atata tuning :P )

bz51zid 04-03-10 22:43

Re: Ramnicu Sarat
 
inteleg "ne aflam intreaba"

GrOzOy 04-03-10 22:44

Re: Ramnicu Sarat
 
Gata , nu ma mai bag deloc :-P Scuze :-P

draky90 04-03-10 22:46

Re: Ramnicu Sarat
 
te boti baga...dar fara:
uite tuning mancatias:))
ca suna aiurea...:sad:

GrOzOy 04-03-10 22:47

Re: Ramnicu Sarat
 
Hai ca nu prea stiti de gluma :-j ! Mai bine deloc si e cel mai bine :P ! Scz inca odata si numai bine :P !

bz51zid 04-03-10 22:48

Re: Ramnicu Sarat
 
grozoy nu am zis sa nu te mai bagi din conta cu toti vrem sa vedem oameni pasionati de masini dar tuningu inseamna sa faci o masina mai frumoasa decat a scoso fabrica incearca si tu macar niste prelungiri praguri ,ceva de genu vrem sa vedem

draky90 04-03-10 22:48

Re: Ramnicu Sarat
 
pfff.....and youuuu`re right....ce se mai aude cu kit`ul:D?
la mtg...e` si el la inceput...:rolleyes2

bz51zid 04-03-10 22:50

Re: Ramnicu Sarat
 
la cine te refereai draky ?

GrOzOy 04-03-10 22:51

Re: Ramnicu Sarat
 
Ma sincer, n-am ce sa ii mai fac la a mea .Imi place cum arata asa cum e ea acum . Sa ii pun prelungiri dalea care au toate parca e prea aiurea , nush ... Vreau sa incerc ceva cu niste prelungiri de golf 3 :P , am impresiaa ca o sa ii vina bine dar intai sa vad unde gasesc .. !

bz51zid 04-03-10 22:53

Re: Ramnicu Sarat
 
asta e altceva ,fate mai explicid in legatura cu prelungirea poate se gaseste cineva sa te ajute
-dar daca te gandesti la prelungire de GTi sunnt cam slabe sanse

draky90 04-03-10 22:55

Re: Ramnicu Sarat
 
cand va mai strangeti...tot vineri....as veni si eu:D

GrOzOy 04-03-10 23:04

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
Uite de asta vorbeam ! E de mk3 mi se pare . Stie cineva pe unde pot gasii asa ceva si eventual un pret?

draky90 04-03-10 23:06

Re: Ramnicu Sarat
 
vreau si eu:D
stii unde gasesti?!
te invatata tata hyu....
are o dacie....
de vanzare in peny
una mai rablagita
prelungire modelu` ala...:D

go!! :))

GrOzOy 04-03-10 23:37

Re: Ramnicu Sarat
 
Pai nu vii sa ma ajuti sa o "cumpar"? Apoi facem si pentru tine rost dar direct de pe un Golf :twisted: !

bz51zid 04-03-10 23:42

Re: Ramnicu Sarat
 
draky noi ne strangem in fiecare vineri la ora 21 00 eu nu voi fi prezent predau stafeta lui 'fast" weekendu asta

draky90 05-03-10 10:12

Re: Ramnicu Sarat
 
nu promit....momentan am niste treaba la tara...daca pot ajunge ii ok:D
daca nu...next time:(

Sonny™ 05-03-10 14:23

Re: Ramnicu Sarat
 
o sa fim si noi prezenti in seara asta...;)

Fast_wheels 05-03-10 14:58

Re: Ramnicu Sarat
 
Se stie ! :)) In seara asta eu sunt BOSS =)) Am preluat stafeta de la Sageata. Daca nu ma ascultati va dau afara din club =)) (glumesc)

johnsonxxl 05-03-10 14:59

Re: Ramnicu Sarat
 
ma george vezi cum faci si vii si tu :D:D:D

draky90 05-03-10 14:59

Re: Ramnicu Sarat
 
nu nu....acum ar fi bine sa intru eu in club:D :)))
cam greu...sincer....nsuh cum staucu gazu`...si vremea

titigeorge 05-03-10 15:57

Re: Ramnicu Sarat
 
1 Attachment(s)
hai sa ma prostesc...am mazgalit-o oleaq cu paintu:))

GrOzOy 05-03-10 16:10

Re: Ramnicu Sarat
 
E nasoala vremea mai baieti pentru intalneala :???:

AnduGTR 05-03-10 18:21

Re: Ramnicu Sarat
 
@gRoZoi: Am eu prelungire de Golf mk III. Nu te gandi ca e ca noua, dar daca ii dai o vopsea arata destul de bine. 40 RON pret informativ. Este la fel ca cea din poza care ai pus-o tu, nu e de GTI/VR6. Da un PM daca te intereseaza.

draky90 05-03-10 19:49

Re: Ramnicu Sarat
 
si eu faceam asa...cu GSI:))

johnsonxxl 05-03-10 22:59

Re: Ramnicu Sarat
 
nu am mai putut ajunge in seara asta datorita ''soferilor'' care au reusit sa blocheze drumul :(

Fast_wheels 05-03-10 23:42

Re: Ramnicu Sarat
 
Mda....eu cu "lama" prin oras fac partie.E grele dom`le

GrOzOy 06-03-10 08:33

Re: Ramnicu Sarat
 
La cat mai multi de'al de destia cu garda joasa si cu prelungiri ca ii scutiti pe astia care ar trebuii sa isi faca treaba pe vreme deasta ! :-P

sonnic54 06-03-10 10:41

Re: Ramnicu Sarat
 
pana la urma cum se pleca la 4t ? voi cand plecati ?

Sonny™ 06-03-10 10:46

Re: Ramnicu Sarat
 
dragos ce ati facut aseara...?:))

johnsonxxl 06-03-10 10:47

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 3152750)
dragos ce ati facut aseara...?:))

nu ai citit ca au facut pe ''lamele''?trebuia sa curete cineva drumurile :)):))

bz51zid 06-03-10 12:24

Re: Ramnicu Sarat
 
baietii din south's racers va rog folositi forumu de la SR pt discutia deplasare la 4tuning days

GrOzOy 06-03-10 16:11

Re: Ramnicu Sarat
 
Niste poze de ieri seara ??? Sau facut??

pompierul atomic 06-03-10 16:39

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Fast_wheels (Post 3149947)
Se stie ! :)) In seara asta eu sunt BOSS =)) Am preluat stafeta de la Sageata. Daca nu ma ascultati va dau afara din club =)) (glumesc)

t-i s-a invechit bataia !:o

Fast_wheels 07-03-10 13:14

Re: Ramnicu Sarat
 
Pai nu cred ca se stie ...dar nu a mai avut loc intalnirea deoarece a fost drumul blocat Focsani -->Ramnicu Sarat.POze nici atat :))

titigeorge 09-03-10 10:45

Re: Ramnicu Sarat
 
4 Attachment(s)
niste poze cu vechea carutza:))...le-am gasit ratacite


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2026 4Tuning