Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

TuningBoy 18-07-08 13:17

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Limuzina vezi ca am vazut un Cadillac Escalade negru pe splai bahlui aproape de metalurgie pe malul cu Iulius la blocurile cu 4 etaje, daca ai timp fa'i o poza.
P.S. Eu nu am avut cu ce sa'i fac poza:D

limuzina 18-07-08 14:20

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Cadilacul l-am vazut ieri in Tatarasi!Azi am vazut pe Indepententeii un Quatroporte cu numere rosii de Iasi,il conducea o femeie!Eram in tramvai si fata in fata cu TIME OUT era parcat un DB9 dar eram singur...ma duc pe la 4 sa vad daca mai este!

Tim 18-07-08 17:08

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
tziam luato inainte limuzina ;)

http://www.postimage.org/gxqPA8r.jpg http://www.postimage.org/gxqPRBr.jpg

Si Dacia Logan AMBULANTA

http://www.postimage.org/Pq1bCw7J.jpg

bmwh548 18-07-08 17:18

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Nici nu era destul de inalt dulapul...i-au mai pus o bucata deasupra...

CRyS` 18-07-08 18:58

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Prea tare! Bravo Tim!


ZyZ 18-07-08 19:38

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Here goes the neighbourhood :arrow:

limuzina 18-07-08 20:40

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by Tim (Post 1652206)

La naibaaaaa,eu la 3:30 am fost acolo unde l-am vazut parcat si nu mai era :sad:!Am gasit parcarea subterana si am stat 10 mn sa imi dau seama cum ajung jos...si am ajuns si jos si era o masina de politie in parcare dar nu eram Lamborghini!Apropo jos are sediu politia sau am gresit parcarea...ca nu am gasit nici o paorta metalica!Inca ceva...am vazut un Cayene GTS alb cu numere rosii de Iasi!

Snatch 18-07-08 22:25

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Aston Martin DB9 apartine domnului Gabriel Mardarasevici care conduce divizia din romania a firmei NESS si fost patron al Radix care a fost vandut acu ceva timp catre NESS si a luat cateva milioane de euro.

D3m0N 18-07-08 22:41

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
3 Attachment(s)
un dodge ram de TM :D
Attachment 593844 Attachment 593845 Attachment 593846

vladutzz 19-07-08 03:36

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
1 Attachment(s)
dodge`u e a tipului din Tatarasi, motor de 8300 benzina, motor de Viper SRT (street racing technology) vro cin`su` de cai daca nu ma`nsel.

DjLeX.YaKuZa 24-07-08 23:42

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
asa de curiozitate cam cat ii consuma?

boaingboaing 25-07-08 16:28

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
ce va mai place sa vorbiti, asta nu e a tipului din tatarasi, aia din tatarasi e cu nr de SB ;)

limuzina 26-07-08 22:17

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by boaingboaing (Post 1662152)
ce va mai place sa vorbiti, asta nu e a tipului din tatarasi, aia din tatarasi e cu nr de SB ;)

Ca bine zici, Dodgeul din Tatarasi (de Sibiu) difera de cel de Timisoara...cel putin la fata difera mult...are alta masca!Si omul din tatarasi nu are nici un motor de Viper...ala care o zis vladutzz sau cum o fi minte de rupe...!

vladutzz 27-07-08 04:59

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
o fi !:shock:

Xtremer 04-08-08 21:26

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
2 Attachment(s)
Sry ca n-am poze dar am vazut cum se ducea pe independentei un Gemballa GT 550 (Porsche Cayenne) :shock:. Jur ca asta scria pe spate si se auzea superb.

Dodge Ram e SRT-10 :D 8.3 litri,500 cp

CRyS` 04-08-08 23:48

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Alb cumva cu jante cromate?

Vazut pe Copou una bucat Corvette Cabrio ... neagra cu nr de Bucuresti!

limuzina 10-08-08 14:53

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
1 Attachment(s)
Am fost in vacana probabil de asta e asa liniste pe forum.Va fost dor de mine :lol::lol:?Vineri seara cand am ajuns pe la 1 la O.M.V in Pacurari era Murcielago!Pana mam dat eu jos a plecat l-am prins putin...daca il apucam la benzinarie :o:o:o!Poate a facut plinu si a plecat spre Germania...!Oricum am vazut in Monaco si diablo si murcielago si gallardo si enzo si f430 si o gramada...asa ca nu o sa mai alerg ca disperatu prin iasi!

maD_angel 10-08-08 19:20

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Si in poza pusa de tine ce e ma?! :))

TuningBoy 10-08-08 19:57

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Probabil incerca sa prinda Murcielango'ul alb, din iasi :)

limuzina 10-08-08 20:37

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
21 Attachment(s)
Na ca l-am vazut si pe asta!Omul stergea masina cu servetele frumos, uitativa atent ca sunt poze in care se vede ;)!Am facut poze, nu a zis absolut nimic,a deschis prima data portiera si nu am apucat sa fac poze si am zis ''mai deschideti 1 va rog frumos sa fac o poza'' si a zis ceva dar nu am inteles,nu cred ca a zis in romana!S-a urcat in masina a pornit si a plecat si l-a parcat pe Stefan (mergea incet)!

P.S:TuningBoy e Murcielago nu Murcielango ;)!

TuningBoy 10-08-08 20:43

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Imi plac ziarele:lol:

Tim 11-08-08 18:43

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
limuzina ...in cateva saptamani o sa ii fac poze cu toate portierele deschise si o sa imi ofere omu multe date despre masina... Murciélago LP640

limuzina 11-08-08 20:07

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Tim (Post 1690792)
limuzina ...in cateva saptamani o sa ii fac poze cu toate portierele deschise si o sa imi ofere omu multe date despre masina... Murciélago LP640

Am vazut discutia pe automotorclub si ma sufocam ca nu puteam sa iau legatura cu tine...nu am stiu ca stai si pe forumu asta!Iama si pe mine :D promit ca sunt discret fac doar poze si tac te rog :???::???:!Macar sa fac o poza in interior si la motor cu mana mea :D:D:D

P.S : E tot acelasi GranTurismo care circula acum cateva saptamani cu numere de Germania.Era in spate la Moldova Mall.

Tim 11-08-08 23:52

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Epox e administratorul forumului eu sunt doar Editor ;)

limuzina 12-08-08 00:22

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Mmmmm aha nu prea se lega Tim cu Epox da am zis ca ai alt nume...!In fine ma iei si pe mine :???::???:?

limuzina 14-08-08 16:28

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Am vazut R8 pe Copou!

D3m0N 14-08-08 16:30

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
am vazut si eu unu gri .. de B .. acum ceva zile... dar limuzina vezi ca este un mustang alb cu dungi rosii cu numar de california... l-am vazut sapt trecuta.. poate-l nimeresti

limuzina 22-08-08 16:34

Am vazut azi dimineata la 9 pe Cuza Voda in fata Maternitatii un ML 63 AMG cu numere de Italia...poze nu am!

Azi pe la 1 in fata la Astoria ML 63 AMG cu nr. de Bucuresti,pe Copou parcat un Quatroporte cu numere de Bucuresti ceva cu jdt cu frane galbene arata foarte bine si pe Stefan un M3 cu numere rosii de Iasi!

In cateva zile-saptamani (depinde cum e norocul) o sa va uimesc cu ceva din Iasi!

D3m0N 08-09-08 13:15

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
R8-ul ... m-am tinut pe langa el aseara din copou de la rond pana in podu` ros.... asa frumos mergeam cu un logan pe langa el =)))))

limuzina 08-09-08 13:27

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Surpriza mea nu are treaba cu R8 :)!Am vazut 2 R8'uri in Mamaia ;)!

CRyS` 08-09-08 15:28

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Deja e plina Romania de R8`uri Limo! Hai baga ceva detalii de surpriza ta ... cu ce poti sa vii? Un super bolid, ce inca nu a fost prezentat public? Cu o Mazda 2 plina de tuning? Hai baga ... !

limuzina 08-09-08 22:11

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Daca bag un indiciu,ceva va dati seama...costa in jur de 200,000 euro,ptuin peste 200000 ;)!Surpriza este ca propietarul tine masina intr-o hala imensa goala si o sa iasa niste poze super!Am dat din greseala peste ea,stai linistit nu este R8.In hala este mult praf pe jos,un pic intuneric, cu farurile aprinse, cu portierele deschise :oops::oops::oops: acum sa vedem cum sta treaba cu norocul!

CRyS` 09-09-08 00:22

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
F430? Ce e asa greu ... cu numere rosiiii....!

limuzina 09-09-08 00:42

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
La fel de bine poate fi un S 65 AMG sau un Gallardo sau Murcielago...Despre F430'ul care vorbesti am pus o poza cu el dar era in mers...vezi in urma!

bmwh548 10-09-08 14:57

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
limuzina vezi ca azi prin Tatarasi am vazut un Boxster negru, jante negre cu numere de Germania. Eram la 2 masini in spatele lui ca i-as fi facut eu o poza.

CRyS` 10-09-08 21:25

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Mai vezi un S8 V10 pe Copou ... cu numere de Germania ...

limuzina 11-09-08 22:47

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
17 Attachment(s)
Azi pe la 6 fara 10 in fata la Sei Bela in Tudor era S8'ul dar de unde loc de parcare acolo...nu am reusit sa fac poze :sad:,macar l-am vazut :lol:!Pe la Teatru pe acolo pe Stefan era un M5 cel putina asa scria...dar nu l-am prins nici pe asta decat in mers.Peste cateva minute am vazut un F430 pe Stefan,nu am avzut ce numere avea,eram intr-un magazin.Cu putin noroc am gasit parcat Cayenne'ul GTS.In parcare la Kauflandul din pacurari un XF :lol:. Daca reuseam sa prind si S8'ul...e..mai sunt zile.

ocaruntu 12-09-08 00:27

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Ferrari-ul e cu nr rosii de Bucuresti

pe copou am vazut in seara asta un jeepan ... nr de Moldova dar nu mi'am dat seama ce e ... IMENS ... nu se mai termina.

limuzina 12-09-08 11:48

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Este un Lexus si nu e chiar atat de imens!Tot forumul stie ca ferrari'ul are numere rosii de Bucuresti.

ocaruntu 12-09-08 20:03

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
din e 36 cu kit sport "fundu' jos" mi s'a parut imens ...


All times are GMT +2. The time now is 15:44.

- Copyright 2026 4Tuning