Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/34904-dacia-logan-pro-tuning-exclusive-baia.html)

CT-06-UIK 21-04-08 20:51

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
sal imi place masina este uimitor sa vezi k cineva se gandeste la designul unui logan.

CT-06-UIK 21-04-08 20:53

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Si despre bord ce sa zic, o sa iasa ceva frumos sper sa mai pui ceva poze cu mai multe detalii asteptam cu sufletu la gura

ggd_87 22-04-08 00:47

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
roby e foarte ocupat,nu prea are timp sa mai stea sa posteze,dar am vb in seara asta cu el la tel si am inteles ca interiorul de la logan e aproape gata si saptamana asta spera sa-l termine.

CT-06-UIK 22-04-08 13:22

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
asta este de bn foarte frumos din partea lor poate in viitor o sa apelez la ei imi place cum lucreaza si la cum pozteaza aici se cunoaste ca sunt niste baieti de treaba si poate o sa isi gaseasca si niste ajutoare ca am citit niste pagini in urma cum a stat 30 de ore sau ceva de genu la interior sa avanseze sunt multe cazuri care din cauza atator ore de munca au ajuns sa aibe probleme de sanatate si ar fi pacat :D:D:D

Torqenstein 01-05-08 01:03

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Vine mashina la Cluj la sfarsitu lui Mai?..nu de-alta da is curios sa o vad indeaproape D:

bogddanel 01-05-08 22:02

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Asta e cu sigurantza cel mai reusit Logan...
Am sperantza{si cred k nu sunt singurul} k va fi cel mai tare Logan...

JON_NSL 05-05-08 22:11

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Super Tare Frate.....respect

preda_arycy 06-05-08 12:33

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
:caffine:super reusit

CT-06-UIK 08-05-08 09:38

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
fratilor da nu mai bagati poze, mai aveti la bord? Suntem curiosi:D:D:D:D:D:P

ggd_87 08-05-08 19:48

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
interioru e la finisat! azi am vorbit cu roby.

Norby89 08-05-08 22:09

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
super..abia astept sa vad :D

OpReA 09-05-08 22:00

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
sa vedem...

dabija69 10-05-08 00:26

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Am urmarit cu sufletul la gura,tot acest thread...cred ca am umplut jumatate de card la aparat cand a fost la 4tuning days...foarte tare!Felicitari,astept cum probabil mai asteapta multi dintre useri si finalul proiectului!Incaodata BRAVO!

tiby120 12-05-08 08:35

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
haide ma nu se mai aude nimic? nu ai mai lucrat nimic la ea? vreau neaparat sa mai vad poze =p~

Norby89 12-05-08 16:05

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Aveti putina rabdare:D;) sunt sigur ca o sa apara si pozele cu interioru gata cat de curand.

CT-06-UIK 18-05-08 00:07

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
ok deabea asteptam pozele:D:D:D:D:D

JON_NSL 20-05-08 20:20

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
la cat de asteptat se lasa cred k o sa iasa belea;),pana atunci astept,punandu-mi imaginatia la contributie,avand la baza cateva poze q interiorul p kre le-am facut la 4 tuning days.....

iuly_007 20-05-08 21:02

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
bai da roby lucreza singur la masina asta????

bogo4all 20-05-08 21:17

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Nu lucreaza singur. La Cluj am vazut un logan rosu cu acelasi kit.

protuning 20-05-08 23:06

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by iuly_007 (Post 1544269)
bai da roby lucreza singur la masina asta????

raspunsul corect este da!!!!! am creat si executat masina asta 100 % singur .tocmai maine pleaca masina la tapitat,si voi face un set de poze cu interiorul finisat .masina va fii expusa la oradea in 15 iunie, va fii un sok parerea mea(chiar si pt mine)

iuly_007 20-05-08 23:10

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by protuning (Post 1544569)
raspunsul corect este da!!!!! am creat si executat masina asta 100 % singur .tocmai maine pleaca masina la tapitat,si voi face un set de poze cu interiorul finisat .masina va fii expusa la oradea in 15 iunie, va fii un sok parerea mea(chiar si pt mine)

chiar daca am 17 ani si de multe ori am fost luat la misto pe forumu' asta eu chiar apreciez munca pe care ai depus-o la masina de unu singur...RESPECT...IAR cu interioru' ala ii poti lua f usor pe "inginerii" de la dacia la "mjito" (sper ca o sa faci portbagajul sa se deschida la buton,ca la focus)

Norby89 20-05-08 23:33

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by protuning (Post 1544569)
raspunsul corect este da!!!!! am creat si executat masina asta 100 % singur .tocmai maine pleaca masina la tapitat,si voi face un set de poze cu interiorul finisat .masina va fii expusa la oradea in 15 iunie, va fii un sok parerea mea(chiar si pt mine)

Super.abia astept sa o vad live la Oradea;)

ggd_87 21-05-08 00:59

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by protuning (Post 1544569)
raspunsul corect este da!!!!! am creat si executat masina asta 100 % singur .tocmai maine pleaca masina la tapitat,si voi face un set de poze cu interiorul finisat .masina va fii expusa la oradea in 15 iunie, va fii un sok parerea mea(chiar si pt mine)

oooooooooooo. buna dimineata soare. ai mai reusit si tu sa iesi un pic din atelier si sa intrii pe forum? inseamna ca stai bine cu timpu. maine te sun sa mai vb! ;)

JON_NSL 21-05-08 18:39

Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
 
felicitari shi asteptam pozele:)

Sebastian.C 21-05-08 23:35

Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
 
In 15 iunie e la Oradea? Poate aman plecarea in Suedia si ajung la Oradea, ca la Bucuresti nu am apucat sa merg, la Cluj la fel :((

Norby89 05-06-08 19:16

Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
 
Poze poze!!! vrem Poze!!! :D

B-56-BGZ 09-06-08 17:39

Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
 
mah nu vii si pe 14 iunie la calarasi??ca vreo so vad si eu mai bine..

quick_silver 09-06-08 19:28

Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
 
cred ca cu totii suntem curiosi ce ai mai facut la masina, pune si tu niste poze cu ea in stadiul de acum cand mai intrii si u pe forum

iuly_007 09-06-08 21:03

Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
 
vrem pozeeee!!!!!!!!!!!!!

tiby120 11-06-08 23:09

Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
 
pozeeeeeeeeeeeeeeeeeee:(( vreau poze:((((((

reddish 12-06-08 10:55

Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
 
POATE TE MAI LAUZI IN CONTINUARE CA TU AI FACUT TOTUL LA LOGAN SI LA RENAULT CA MA IAU DE TINE. AI UITAT SA ZICI CA PROIECTAREA SCHITELOR LE FACE COLEGUL REMUS, CREIERUL DE CARE NU POMENESTI DELOC.
USOR SA ITI ASUMI MUNCA ALTORA, NU?
POATE MAI ZICI SI CA LOGANUL L-AI FACUT IN "DOAR" 8 LUNI. POATE A MERITAT SA STAI O DATA 30 ORE CA SA RECUPEREZI CATEVA LUNI IN CARE AI PIERDUT TIMPUL.
LASA POVESTILE ADORMITOARE CA NU MAI PACALESTI PE NIMENI.:twisted:

reddish 12-06-08 12:35

Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
 
Poate ar fi interesant sa vada si Remus ce scrii tu pe forumuri.
:twisted:

reddish 12-06-08 12:42

Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
 
Quote:

Originally Posted by protuning (Post 1544569)
raspunsul corect este da!!!!! am creat si executat masina asta 100 % singur .tocmai maine pleaca masina la tapitat,si voi face un set de poze cu interiorul finisat .masina va fii expusa la oradea in 15 iunie, va fii un sok parerea mea(chiar si pt mine)

un shoc intr-adevar.:twisted:

tuner_cata_05 12-06-08 17:43

Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
 
Hai reddish termina ...Roby si Remus sunt o echipa...;););)

Sebastian.C 12-06-08 19:11

Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
 
Roby, va fi showul pe 15 iunie sau nu? Sandu a zis ca s-a anulat??? Pe 16 plec in Suedia si sunt curios daca mai e pe 15 sau nu, sa nu vin degeaba 300km.

Norby89 13-06-08 00:10

Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
 
nu mai e showu in Oradea. s-a anulat.

OpReA 16-06-08 18:52

Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
 
deci...vii pe 20 la romexpo?:)) acum...lom fiecare eveniment in parte:D
dak nu vii/veniti...macar nishte poze cu stadiul actual al masinii

Norby89 17-06-08 13:16

Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
 
chiar ca!! Vrem POZE !!! ce-i asa greu ? :)) :lol::lol:

marcmarian 17-06-08 19:51

Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
 
nu am avut prea multe interventii dar vreau sa spun si eu despre acest Roby ca nu-i mai ajunge nimeni la nas

marcmarian 17-06-08 20:09

Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
 
vad ca foarte multa lume asteapta interiorul,dar spre dezamagirea multora nu veti mai vedea poze pt.ca mie ca si proprietar mi rusine in ce hal a ajuns aceasta masina care nu pana de mult a fost o masina frumoasa.Nu intru in amanunte,pt. ca ar fii foarte multe de spus despre acest roby care acum cateva luni spunea ca nimeni in tara nu poate face asa ceva,si a avut dreptate.Masina a ramas functionala70
% are 8 luni de stationare,nu este gata nici acum,fibra se umfla la interior, la fel la exterior,am cheltuit aproape 100.000.000,etc. etc.maine cer factura si il voi da in judecata.


All times are GMT +2. The time now is 01:13.

- Copyright 2026 4Tuning