![]() |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
sal imi place masina este uimitor sa vezi k cineva se gandeste la designul unui logan.
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Si despre bord ce sa zic, o sa iasa ceva frumos sper sa mai pui ceva poze cu mai multe detalii asteptam cu sufletu la gura
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
roby e foarte ocupat,nu prea are timp sa mai stea sa posteze,dar am vb in seara asta cu el la tel si am inteles ca interiorul de la logan e aproape gata si saptamana asta spera sa-l termine.
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
asta este de bn foarte frumos din partea lor poate in viitor o sa apelez la ei imi place cum lucreaza si la cum pozteaza aici se cunoaste ca sunt niste baieti de treaba si poate o sa isi gaseasca si niste ajutoare ca am citit niste pagini in urma cum a stat 30 de ore sau ceva de genu la interior sa avanseze sunt multe cazuri care din cauza atator ore de munca au ajuns sa aibe probleme de sanatate si ar fi pacat :D:D:D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Vine mashina la Cluj la sfarsitu lui Mai?..nu de-alta da is curios sa o vad indeaproape D:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Asta e cu sigurantza cel mai reusit Logan...
Am sperantza{si cred k nu sunt singurul} k va fi cel mai tare Logan... |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Super Tare Frate.....respect
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
:caffine:super reusit
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
fratilor da nu mai bagati poze, mai aveti la bord? Suntem curiosi:D:D:D:D:D:P
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
interioru e la finisat! azi am vorbit cu roby.
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
super..abia astept sa vad :D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
sa vedem...
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Am urmarit cu sufletul la gura,tot acest thread...cred ca am umplut jumatate de card la aparat cand a fost la 4tuning days...foarte tare!Felicitari,astept cum probabil mai asteapta multi dintre useri si finalul proiectului!Incaodata BRAVO!
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
haide ma nu se mai aude nimic? nu ai mai lucrat nimic la ea? vreau neaparat sa mai vad poze =p~
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Aveti putina rabdare:D;) sunt sigur ca o sa apara si pozele cu interioru gata cat de curand.
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
ok deabea asteptam pozele:D:D:D:D:D
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
la cat de asteptat se lasa cred k o sa iasa belea;),pana atunci astept,punandu-mi imaginatia la contributie,avand la baza cateva poze q interiorul p kre le-am facut la 4 tuning days.....
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
bai da roby lucreza singur la masina asta????
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Nu lucreaza singur. La Cluj am vazut un logan rosu cu acelasi kit.
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
felicitari shi asteptam pozele:)
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
In 15 iunie e la Oradea? Poate aman plecarea in Suedia si ajung la Oradea, ca la Bucuresti nu am apucat sa merg, la Cluj la fel :((
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Poze poze!!! vrem Poze!!! :D
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
mah nu vii si pe 14 iunie la calarasi??ca vreo so vad si eu mai bine..
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
cred ca cu totii suntem curiosi ce ai mai facut la masina, pune si tu niste poze cu ea in stadiul de acum cand mai intrii si u pe forum
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
vrem pozeeee!!!!!!!!!!!!!
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
pozeeeeeeeeeeeeeeeeeee:(( vreau poze:((((((
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
POATE TE MAI LAUZI IN CONTINUARE CA TU AI FACUT TOTUL LA LOGAN SI LA RENAULT CA MA IAU DE TINE. AI UITAT SA ZICI CA PROIECTAREA SCHITELOR LE FACE COLEGUL REMUS, CREIERUL DE CARE NU POMENESTI DELOC.
USOR SA ITI ASUMI MUNCA ALTORA, NU? POATE MAI ZICI SI CA LOGANUL L-AI FACUT IN "DOAR" 8 LUNI. POATE A MERITAT SA STAI O DATA 30 ORE CA SA RECUPEREZI CATEVA LUNI IN CARE AI PIERDUT TIMPUL. LASA POVESTILE ADORMITOARE CA NU MAI PACALESTI PE NIMENI.:twisted: |
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Poate ar fi interesant sa vada si Remus ce scrii tu pe forumuri.
:twisted: |
Re: dacia logan pro street EXCLUSIVE din baia mare
Quote:
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Hai reddish termina ...Roby si Remus sunt o echipa...;););)
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
Roby, va fi showul pe 15 iunie sau nu? Sandu a zis ca s-a anulat??? Pe 16 plec in Suedia si sunt curios daca mai e pe 15 sau nu, sa nu vin degeaba 300km.
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
nu mai e showu in Oradea. s-a anulat.
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
deci...vii pe 20 la romexpo?:)) acum...lom fiecare eveniment in parte:D
dak nu vii/veniti...macar nishte poze cu stadiul actual al masinii |
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
chiar ca!! Vrem POZE !!! ce-i asa greu ? :)) :lol::lol:
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
nu am avut prea multe interventii dar vreau sa spun si eu despre acest Roby ca nu-i mai ajunge nimeni la nas
|
Re: dacia logan pro tuning EXCLUSIVE din baia mare
vad ca foarte multa lume asteapta interiorul,dar spre dezamagirea multora nu veti mai vedea poze pt.ca mie ca si proprietar mi rusine in ce hal a ajuns aceasta masina care nu pana de mult a fost o masina frumoasa.Nu intru in amanunte,pt. ca ar fii foarte multe de spus despre acest roby care acum cateva luni spunea ca nimeni in tara nu poate face asa ceva,si a avut dreptate.Masina a ramas functionala70
% are 8 luni de stationare,nu este gata nici acum,fibra se umfla la interior, la fel la exterior,am cheltuit aproape 100.000.000,etc. etc.maine cer factura si il voi da in judecata. |
| All times are GMT +2. The time now is 01:13. |
- Copyright 2026 4Tuning