Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

Geox` 17-08-08 13:47

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Felicitari Flyhttp://smileyjungle.com/smilies/smiling1.gif:!:La cat mai multe apariti.
Alecu_2fast Poate sa ne scanezi si noua articolul:!:

Bogyciu 18-08-08 22:59

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Mister Grand_turbo, se poate sa ne spui si noua cine esti? Ce masina conduci, asta pt cei care nu au auzit inca de tine...

grand turbo 18-08-08 23:33

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
conduc un logan pick up 1.6 b-84-zsl si baietii imi zic cubanezu ma stii d-l world rallye car
si credema ca au auzit TOTI de mineintreabal pe vip mause

MauS 19-08-08 09:15

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by grand turbo (Post 1703066)
conduc un logan pick up 1.6 b-84-zsl si baietii imi zic cubanezu ma stii d-l world rallye car
si credema ca au auzit TOTI de mineintreabal pe vip mause

Iar ai facut cheta de 1 Leu prin cartier sa-ti iei juma' de ora la internet cafe?

:))))))))))))))))))))))))))))))))))

Bogyciu 19-08-08 09:23

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by grand turbo (Post 1703066)
conduc un logan pick up 1.6 b-84-zsl si baietii imi zic cubanezu ma stii d-l world rallye car
si credema ca au auzit TOTI de mineintreabal pe vip mause

Acu te stiu, si sunt sigur ca toti au auzit de tine :D...

MauS 19-08-08 09:24

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Bogyciu (Post 1703452)
Acu te stiu, si sunt sigur ca toti au auzit de tine :D...

Da mai.... e "Boarfa Tziganeasca" :)))))))))))))))

flmoise 19-08-08 09:32

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
hello everybody! mey mouse tu nu ne parasisesi pe noi tulcenii?

MauS 19-08-08 09:43

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by flmoise (Post 1703468)
hello everybody! mey mouse tu nu ne parasisesi pe noi tulcenii?

Termenul de Concediu.... a fost asa frumos. Pacat ca s-a terminat:drunk::nospam:

|Gyo| 26-08-08 01:13

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1703477)
Termenul de Concediu.... a fost asa frumos. Pacat ca s-a terminat:drunk::nospam:

betzivaneeee :)))) :twisted: aprop .. mai pune si u frana si trage pe dreapta in parcare cand te cheama careva la un "suc" sau ... suc-ul itzi dauneaza ? :))

DaViD TL 22-09-08 18:25

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
cine ce stie de coral plaza se deschide sau...

adrian_tl30 23-09-08 21:20

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
dupa in ce stadiu arata cred ca mai dureaza ceva timp ... da oricum o sa se deschida :)

mikafly 24-09-08 13:40

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
O sa se deschida....secolul asta

mikafly 24-09-08 13:40

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by MauS (Post 1703477)
Termenul de Concediu.... a fost asa frumos. Pacat ca s-a terminat:drunk::nospam:

Tu pe unde mai umblii domle?......

KAB 24-09-08 20:40

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by flmoise (Post 1703468)
hello everybody! mey mouse tu nu ne parasisesi pe noi tulcenii?


Salz, frate mai ai masini de inchiriat? stii la ce ma refer :)

flmoise 25-09-08 09:35

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Alecu_2fast (Post 1774041)
Salz, frate mai ai masini de inchiriat? stii la ce ma refer :)

nu am avut niciodata de inchiriat...dar inchiriasem de la cineva o masina.
ai id meu de yahoo...hai la o vorba:-P

Geox` 25-09-08 15:20

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Cica se deschide pe 10 octombrie :rolleyes2 coral plaza

adrian_tl30 30-09-08 13:44

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
nu prea cred ca peste 10 zile se va deschide da ... sa-i vedem ...

liviu01kgb 16-10-08 15:50

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Frate, da toata lumea doarme? Nu mai zice nimeni nimic?

Eugen_TL 16-10-08 19:49

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
toata lumea e in MALL :D:))

DaViD TL 16-10-08 21:05

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
:lol: daca ala e mall :lol:

Geox` 19-10-08 01:23

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Sa nu zicem ca nu avem si noi mall in Tulcea:lol:
Ce mai e nou prin Tulcea ..?
Alceva useri ce mai zic ..?
Cu ce va mai laudati ..?

vlad_Mafiotu 21-10-08 16:50

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
puteau sa bage si astia un mcdonalds un kfc ceva misto ... au bagat porcaria aia de broaster chicken X( cat despre haine...tot de la constanta o sa`mi iau ca nu ai ce gasi in mall la tulcea numa porcarii gasesti

KAB 22-10-08 13:10

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by vlad_Mafiotu (Post 1818597)
puteau sa bage si astia un mcdonalds un kfc ceva misto ... au bagat porcaria aia de broaster chicken X( cat despre haine...tot de la constanta o sa`mi iau ca nu ai ce gasi in mall la tulcea numa porcarii gasesti


Ca sa ma bag in subiect, ink n-ai invatat nimic, esti mic...:) tu nu intelegi anumiti machedoni detin monopolul restaurantelor? si atata timp cat stim cine e primar n-o sa mananci la mccdonalds in tl, stai linistit ;)

Cosmin255 23-10-08 18:05

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Alecu_2fast (Post 1820073)
Ca sa ma bag in subiect, ink n-ai invatat nimic, esti mic...:) tu nu intelegi anumiti machedoni detin monopolul restaurantelor? si atata timp cat stim cine e primar n-o sa mananci la mccdonalds in tl, stai linistit ;)

Tu esti mare si nu ai inteles.Stii ce inseamna un mall si ce implica sa vina un anumit brand sau altul?

flmoise 24-10-08 10:10

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK (Post 1822626)
Tu esti mare si nu ai inteles.Stii ce inseamna un mall si ce implica sa vina un anumit brand sau altul?

e simpla treaba...tulcea e un oras "naspa" si nu se arunca nimeni in groapa asta!

Cosmin255 24-10-08 12:14

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by flmoise (Post 1823887)
e simpla treaba...tulcea e un oras "naspa" si nu se arunca nimeni in groapa asta!

cam asa....iar referitor la un brand ca MC...implica multe , incepand cu "instruirea"(managerului general) pe toate posturile timp de 6 luni sau un an nu mai stiu eact , pana la pretul francizei care sare de 500.000 euro

Cubanez84 26-10-08 00:07

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
pretul francizei(surse sigure)de la 30 000euro pana la 400 000euro depinde cat de mare este!dar nu are ce cauta mac'donalds in asemenea loc!Investitia se amortizeaza in trei ani!Daca sunteti interesati,si aveti banii necesari o sa avem mc in tulcea!

Cosmin255 27-10-08 05:06

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Investitia necesara dechiderii unui restaurant apartinand lantului fast-food McDonald's variaza intre 800.000 si un milion de euro a declarat pentru NewsIn directorul de comunicare al McDonald's Romania, Cristian Savu.Din cele 51 de restaurante McDonald's existente in Romania doar trei (cele din Brasov) sunt operate in sistem de franciza.

flmoise 27-10-08 12:07

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK (Post 1828847)
Investitia necesara dechiderii unui restaurant apartinand lantului fast-food McDonald's variaza intre 800.000 si un milion de euro a declarat pentru NewsIn directorul de comunicare al McDonald's Romania, Cristian Savu.Din cele 51 de restaurante McDonald's existente in Romania doar trei (cele din Brasov) sunt operate in sistem de franciza.

nu mai pui faptul ca cei ce cumpara franciza sunt obligati sa faca cursuri de 1 an la americani inainte de a se elibera licenta....

KAB 27-10-08 13:31

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK (Post 1828847)
Investitia necesara dechiderii unui restaurant apartinand lantului fast-food McDonald's variaza intre 800.000 si un milion de euro a declarat pentru NewsIn directorul de comunicare al McDonald's Romania, Cristian Savu.Din cele 51 de restaurante McDonald's existente in Romania doar trei (cele din Brasov) sunt operate in sistem de franciza.


Mda...Vad ca ai dat repede la google, ca sa stii si tu ca au fost niste oameni care au vrut sa deschida ca idioti cu bani is o gramada, si franciza costa 70.000 + investitia in restaurant, dar asta ar implica faliment pt celelalte resaturante.. Asa ca prietene nu vorbeam sa ma aflu in treaba...Da eu zic sa schimabam subiectul ca e neinteresant si mancarea aia oricum e naspa si nesanatoasa...;)

Cosmin255 27-10-08 14:25

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Alecu_2fast (Post 1829495)
Mda...Vad ca ai dat repede la google, ca sa stii si tu ca au fost niste oameni care au vrut sa deschida ca idioti cu bani is o gramada, si franciza costa 70.000 + investitia in restaurant, dar asta ar implica faliment pt celelalte resaturante.. Asa ca prietene nu vorbeam sa ma aflu in treaba...Da eu zic sa schimabam subiectul ca e neinteresant si mancarea aia oricum e naspa si nesanatoasa...;)

imi cer scuze daca te-a deranjat postul meu , da intr-adevar am cautat pt ca nu mai stiam exact sumele.Nu cred ca ar implica falimentul nimanui , MC cauta sa exploateze alta nisha. Sa ne oprim cu acest subiect aici .:)

Respect

SEJ 27-10-08 16:44

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
da, acum hai sa vorbim de KFC :D :lol:

KAB 28-10-08 13:12

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by SEJ (Post 1829836)
da, acum hai sa vorbim de KFC :D :lol:

Da mai bine hai sa deiscutam de faptul ca am auzit ca vrei sa-ti faci club secretosule... ha! :)

flmoise 28-10-08 14:50

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Alecu_2fast (Post 1831247)
Da mai bine hai sa deiscutam de faptul ca am auzit ca vrei sa-ti faci club secretosule... ha! :)

dap...asta e un "secret"!

SEJ 28-10-08 15:58

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by Alecu_2fast (Post 1831247)
Da mai bine hai sa deiscutam de faptul ca am auzit ca vrei sa-ti faci club secretosule... ha! :)

Clubul exista deja,cei 3 membrii fondatori exista si ei, urmeaza legalizarea lui... nu-i al meu clubul este al celor ce fac partea din el, eu si cubanez l-am infiintat doar... in momentul de fata suntem 10 membrii... nu-i nici un secret...

mikafly 28-10-08 17:14

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Primul club 100% tulcean...felicitari si la mai mare!!!!...ma bucur sa vad ca avem oameni cu initiativa.......ma bucur pt voi.....felicitari.

SEJ 28-10-08 17:20

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 1831706)
Primul club 100% tulcean...felicitari si la mai mare!!!!...ma bucur sa vad ca avem oameni cu initiativa.......ma bucur pt voi.....felicitari.

Multumim fly !!


Topicul nostru: https://forum.4tuning.ro/575-delta-racing-crew/95165-delta-racing-crew.html

DaViD TL 10-11-08 21:10

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
2 Attachment(s)
in seara asta la peco ,petrom fara lumina si la lukoil lumina ,ce inseamna domle sa te desparta o sosea

Ovy FTZ 11-11-08 12:08

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by DaViD TL (Post 1855958)
in seara asta la peco ,petrom fara lumina si la lukoil lumina ,ce inseamna domle sa te desparta o sosea

jumate cu lumina jumate fara..... numai in romania tulcea se poate intampla asta ;)

Cubanez84 09-12-08 19:01

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
anunt important in ziua de 13 decembrie miting impotriva taxei de inmatriculate hai aiesim si sa nu ne lasam calcati in picioare de politicienii astia mincinosi hai sa va vad daca sunteti doar tastaturisti!!!!


All times are GMT +2. The time now is 08:12.

- Copyright 2026 4Tuning