![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Felicitari Flyhttp://smileyjungle.com/smilies/smiling1.gif:!:La cat mai multe apariti.
Alecu_2fast Poate sa ne scanezi si noua articolul:!: |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Mister Grand_turbo, se poate sa ne spui si noua cine esti? Ce masina conduci, asta pt cei care nu au auzit inca de tine...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
conduc un logan pick up 1.6 b-84-zsl si baietii imi zic cubanezu ma stii d-l world rallye car
si credema ca au auzit TOTI de mineintreabal pe vip mause |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
:)))))))))))))))))))))))))))))))))) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
hello everybody! mey mouse tu nu ne parasisesi pe noi tulcenii?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
cine ce stie de coral plaza se deschide sau...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
dupa in ce stadiu arata cred ca mai dureaza ceva timp ... da oricum o sa se deschida :)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
O sa se deschida....secolul asta
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Salz, frate mai ai masini de inchiriat? stii la ce ma refer :) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
ai id meu de yahoo...hai la o vorba:-P |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Cica se deschide pe 10 octombrie :rolleyes2 coral plaza
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
nu prea cred ca peste 10 zile se va deschide da ... sa-i vedem ...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Frate, da toata lumea doarme? Nu mai zice nimeni nimic?
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
toata lumea e in MALL :D:))
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
:lol: daca ala e mall :lol:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Sa nu zicem ca nu avem si noi mall in Tulcea:lol:
Ce mai e nou prin Tulcea ..? Alceva useri ce mai zic ..? Cu ce va mai laudati ..? |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
puteau sa bage si astia un mcdonalds un kfc ceva misto ... au bagat porcaria aia de broaster chicken X( cat despre haine...tot de la constanta o sa`mi iau ca nu ai ce gasi in mall la tulcea numa porcarii gasesti
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Ca sa ma bag in subiect, ink n-ai invatat nimic, esti mic...:) tu nu intelegi anumiti machedoni detin monopolul restaurantelor? si atata timp cat stim cine e primar n-o sa mananci la mccdonalds in tl, stai linistit ;) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
pretul francizei(surse sigure)de la 30 000euro pana la 400 000euro depinde cat de mare este!dar nu are ce cauta mac'donalds in asemenea loc!Investitia se amortizeaza in trei ani!Daca sunteti interesati,si aveti banii necesari o sa avem mc in tulcea!
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Investitia necesara dechiderii unui restaurant apartinand lantului fast-food McDonald's variaza intre 800.000 si un milion de euro a declarat pentru NewsIn directorul de comunicare al McDonald's Romania, Cristian Savu.Din cele 51 de restaurante McDonald's existente in Romania doar trei (cele din Brasov) sunt operate in sistem de franciza.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Mda...Vad ca ai dat repede la google, ca sa stii si tu ca au fost niste oameni care au vrut sa deschida ca idioti cu bani is o gramada, si franciza costa 70.000 + investitia in restaurant, dar asta ar implica faliment pt celelalte resaturante.. Asa ca prietene nu vorbeam sa ma aflu in treaba...Da eu zic sa schimabam subiectul ca e neinteresant si mancarea aia oricum e naspa si nesanatoasa...;) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Respect |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
da, acum hai sa vorbim de KFC :D :lol:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Primul club 100% tulcean...felicitari si la mai mare!!!!...ma bucur sa vad ca avem oameni cu initiativa.......ma bucur pt voi.....felicitari.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Topicul nostru: https://forum.4tuning.ro/575-delta-racing-crew/95165-delta-racing-crew.html |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
2 Attachment(s)
in seara asta la peco ,petrom fara lumina si la lukoil lumina ,ce inseamna domle sa te desparta o sosea
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
anunt important in ziua de 13 decembrie miting impotriva taxei de inmatriculate hai aiesim si sa nu ne lasam calcati in picioare de politicienii astia mincinosi hai sa va vad daca sunteti doar tastaturisti!!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:12. |
- Copyright 2026 4Tuning