Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA partea a IV-a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3213-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iv.html)

ZooM-ZooM 26-02-05 22:29

e un nissan..pana aici e bine?

alexutzu 26-02-05 22:33

Re:
 
************************************************** *****

Hondarul 26-02-05 22:38

talbot :?:

ZooM-ZooM 26-02-05 23:05

nuj,sa mor yo... rover mai vechi nu poa sa fie...ca e prea urata :D :)
xxdadixx,zici ca este o europeana sigur?!
vad ca e din GB....:D

xxdadixx 26-02-05 23:07

Nu! Ce detalii sa va mai dau?

Hondarul 27-02-05 08:40

Zi o tara de provenienta. :wink:

xxdadixx 27-02-05 11:35

scuze am crezut ca am zis. Deci e japoneza.

Hondarul 27-02-05 18:15

nissan ?

xxdadixx 27-02-05 18:20

So! Nu e nissan nici mazda nici Honda nici Toyota nici Subaru :wink:

SpeedeR 27-02-05 18:53

daihatsu? mitsubishi?! :lol:

xxdadixx 27-02-05 20:24

Prima da zi modelul!

Hondarul 27-02-05 22:50

Bah xxdadixx, urate masini mai pui, sa mor eu... :evil: Ce model e ala frate, Charade ??? :wink:

xxdadixx 28-02-05 09:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Bah xxdadixx, urate masini mai pui, sa mor eu... :evil: Ce model e ala frate, Charade ??? :wink:

Hai mai daca si a mele sunt urate de a voastre ce sa mai zic. Repet masinile de gasesc de vanzare in europa deci sunt sanse sa le fi vazut. Masina e de prin 85 si incepe tot cu CHAR. Mai mult nu pot :D

alexutzu 28-02-05 09:14

Daihatsu Charmant - asta e

http://english.auto.vl.ru/catalog_ph...rmant_2324.jpg

CT-87-ADY 28-02-05 11:54

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"alexutzu\"

hmmm i`au gresit numele! Nu prea se potriveshte cu mashina... :lol:

Cine baga poza? :wink:

ZooM-ZooM 28-02-05 12:02

pai alexutzu,nu? hai,sari cu poza :D :)
eu am cautat de mi-au iesit ochii din cap,da n-am gasit :) :arrow: :arrow: :arrow: Next pls :)

alexutzu 28-02-05 17:35

1 Attachment(s)
gata am gasit o masina,
e o italianca :lol: dar nu este ferrari :wink:

xxdadixx 28-02-05 17:49

Alfa romeo Gulia TZ?

xxdadixx 28-02-05 18:00

1 Attachment(s)
Hi Hi BTW am primit stikeru Mersi! :wink: Una relativ simpla!

Hondarul 28-02-05 18:15

Bah cand va aud cu \"una relativ simpla\" imi vine sa ma duc la baie... :evil:

Seamana a Barchetta... Dar nu rasare. :wink:

ZooM-ZooM 28-02-05 19:23

o tara de provenienta?sau e pe bune numele pozei? :D adica Germania..

xxdadixx 28-02-05 20:06

:) E italiana, si se gaseste de cumparat in europa :shock: Are frana brembo si motor ford mustang 4,6 v8 Roti pe 18 din cate se observa sunt antera

DaBebeKID 28-02-05 22:09

De Tomaso

xxdadixx 28-02-05 22:38

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"DaBebeKID\"
De Tomaso

Si mai cum :) Acu e simplu asta nu imi place. Cine vede postul asta ii va fi mai usor sa raspunda :cry:

road_menace 01-03-05 06:25

mangusta

ZooM-ZooM 01-03-05 08:51

De Tomaso Bigua :) :oops:

ZooM-ZooM 01-03-05 08:58

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ZooM-ZooM\"
De Tomaso Bigua :) :oops:

shit,cred ca am zis varianta cabrio :D sau merge si asta? :)

xxdadixx 01-03-05 13:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"road_menace\"
mangusta

Baga poza!

Hondarul 02-03-05 14:39

Am pus si eu mangusta acum cateva pagini... Am ajuns deja la pagina 35. In cateva zile, voi deschide un topic nou.

road_menace 02-03-05 17:47

1 Attachment(s)
hint: 1.japoneza
2. a fost \"tunata\" de Xzibit

shadow 02-03-05 18:00

Mazda???

ZooM-ZooM 02-03-05 18:06

acura legend?!

ZooM-ZooM 02-03-05 18:15

sau e nissan maxima?! :D :) un SW parca a fost la pimp,nu?! :D ia zee,care e korekta?! :D :) mai degraba asta decat acura

road_menace 02-03-05 18:19

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ZooM-ZooM\"
sau e nissan maxima?! :D :) un SW parca a fost la pimp,nu?! :D ia zee,care e korekta?! :D :) mai degraba asta decat acura

corect!!! daca nu ziceam de Xzibit o mai ghiceai?

ZooM-ZooM 02-03-05 18:24

sincer imi semana a mitshubishi,dar nu ziceam bine oricum :D :) bag poza un pic mai incolo...
intrebarea mea pt hondaru:e voie cu masini turarite?!

alexutzu 02-03-05 21:31

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"ZooM-ZooM\"
...........................
intrebarea mea pt hondaru:e voie cu masini turarite?!

NU sunt HONDARU, dar te asigur 100% ca e voie :wink:
uita-te la concursurile din urma si o sa vezi :wink:

ZooM-ZooM 02-03-05 21:40

1 Attachment(s)
pai da bro',am vazut 1-2 modificate mai in spate,dar am obs ca majoritatea sunt stock si mai oldies...in fine,ghicitzi p asta :D :P
hint: e f raspandita,i mean foarte :)

xxdadixx 02-03-05 21:58

Audi?

alexutzu 02-03-05 22:04

AUDI A8

alexutzu 02-03-05 22:06

majoritatea pun masini vechi ca nu le stiu multi :wink:

ca daca ar pune toti cate un HEMI C sau cate un a8/100 cum ai pus tu se recunoaste f usor si de aia se pun ceva mai vechi :wink:


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning