![]() |
e un nissan..pana aici e bine?
|
Re:
************************************************** *****
|
talbot :?:
|
nuj,sa mor yo... rover mai vechi nu poa sa fie...ca e prea urata :D :)
xxdadixx,zici ca este o europeana sigur?! vad ca e din GB....:D |
Nu! Ce detalii sa va mai dau?
|
Zi o tara de provenienta. :wink:
|
scuze am crezut ca am zis. Deci e japoneza.
|
nissan ?
|
So! Nu e nissan nici mazda nici Honda nici Toyota nici Subaru :wink:
|
daihatsu? mitsubishi?! :lol:
|
Prima da zi modelul!
|
Bah xxdadixx, urate masini mai pui, sa mor eu... :evil: Ce model e ala frate, Charade ??? :wink:
|
Re:
Quote:
|
|
Re:
Quote:
Cine baga poza? :wink: |
pai alexutzu,nu? hai,sari cu poza :D :)
eu am cautat de mi-au iesit ochii din cap,da n-am gasit :) :arrow: :arrow: :arrow: Next pls :) |
1 Attachment(s)
gata am gasit o masina,
e o italianca :lol: dar nu este ferrari :wink: |
Alfa romeo Gulia TZ?
|
1 Attachment(s)
Hi Hi BTW am primit stikeru Mersi! :wink: Una relativ simpla!
|
Bah cand va aud cu \"una relativ simpla\" imi vine sa ma duc la baie... :evil:
Seamana a Barchetta... Dar nu rasare. :wink: |
o tara de provenienta?sau e pe bune numele pozei? :D adica Germania..
|
:) E italiana, si se gaseste de cumparat in europa :shock: Are frana brembo si motor ford mustang 4,6 v8 Roti pe 18 din cate se observa sunt antera
|
De Tomaso
|
Re:
Quote:
|
mangusta
|
De Tomaso Bigua :) :oops:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Am pus si eu mangusta acum cateva pagini... Am ajuns deja la pagina 35. In cateva zile, voi deschide un topic nou.
|
1 Attachment(s)
hint: 1.japoneza
2. a fost \"tunata\" de Xzibit |
Mazda???
|
acura legend?!
|
sau e nissan maxima?! :D :) un SW parca a fost la pimp,nu?! :D ia zee,care e korekta?! :D :) mai degraba asta decat acura
|
Re:
Quote:
|
sincer imi semana a mitshubishi,dar nu ziceam bine oricum :D :) bag poza un pic mai incolo...
intrebarea mea pt hondaru:e voie cu masini turarite?! |
Re:
Quote:
uita-te la concursurile din urma si o sa vezi :wink: |
1 Attachment(s)
pai da bro',am vazut 1-2 modificate mai in spate,dar am obs ca majoritatea sunt stock si mai oldies...in fine,ghicitzi p asta :D :P
hint: e f raspandita,i mean foarte :) |
Audi?
|
AUDI A8
|
majoritatea pun masini vechi ca nu le stiu multi :wink:
ca daca ar pune toti cate un HEMI C sau cate un a8/100 cum ai pus tu se recunoaste f usor si de aia se pun ceva mai vechi :wink: |
| All times are GMT +2. The time now is 10:40. |
- Copyright 2026 4Tuning