Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

IS19CIP 24-08-11 21:42

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
LCO capat dacia . SALUT

MnezO 24-08-11 22:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by grg_92 (Post 4544616)
intalnit cu mnezulici in fata blocului la el !:D:D

Hello George inca o data!

MihaiCsl 25-08-11 12:37

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut azi HYP pe Elena Doamna, nu mi-am dat seama ca esti tu pana nu am vazut cealalta mazda cu semnul verde si da, este o mare diferenta intre ele =))))

ocaruntu 25-08-11 13:25

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4545051)
LCO capat dacia . SALUT

probabil tu ai vrut sa te urci pe mine :) jucam si noi un tenis linistit
salut.

cotto 28-08-11 12:38

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vazut LCO de 2 saptamana asta in capat dacia (tenis rulz) si astazi pe MNZ prin mircea. Bafta

Hyperyon 30-08-11 15:20

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4546028)
Vazut azi HYP pe Elena Doamna, nu mi-am dat seama ca esti tu pana nu am vazut cealalta mazda cu semnul verde si da, este o mare diferenta intre ele =))))

salut ;)
o sa o vezi cam des pe acolo o perioada :D

Jockers 30-08-11 17:44

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut si eu pe hyp aseara pe aproape de gara..:) ..pe grg prin dacia ..:) si cam atat :D

IS19CIP 30-08-11 17:47

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Jokers da ce erai asa nervos aseara in capat ? cand ai calcato mai tare era sa iti ramana toba in urma :???: ? asa esti tu violent in trafic ? sau ?

grg_92 30-08-11 17:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4555049)
vazut si eu pe hyp aseara pe aproape de gara..:) ..pe grg prin dacia ..:) si cam atat :D

ma confunzi..nu am fost aseara in dacia

GAby645 30-08-11 19:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4555054)
Jokers da ce erai asa nervos aseara in capat ? cand ai calcato mai tare era sa iti ramana toba in urma :???: ? asa esti tu violent in trafic ? sau ?

i s-a terminat distonocalmu :)))

MihaiCsl 30-08-11 20:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 4554775)
salut ;)
o sa o vezi cam des pe acolo o perioada :D

Te uitai cam ciudat la mine =))
Frumoase fetele din centru ? =))

IS19CIP 30-08-11 21:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Rih85 la umbrelute in Dacia salut:D

Jockers 30-08-11 23:10

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
eram nervos..ca mi se rupse racordu flexibil si taraiam toba pe jos...da nu ai auzit-o in parcare?:)) acu e in fata la umbrelute...grg erai prin alexandru..:) nu ai golf 4 nr grg negru..?:)

2slow4u 30-08-11 23:14

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
MRG acum jumatate de ora in copou. Salutare, nu te stiu cum arati :)) de asta ma uitam pierdut spre grupul de la banca. poate nici nu erai acolo...

Rih85 31-08-11 03:53

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4555517)
Rih85 la umbrelute in Dacia salut:D

vinovat :D. eram la o bere... fara alcool bineinteles. salut.

IS19CIP 31-08-11 09:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Jockers dar in capat dacia te uitai la mine si la drobeta si la broscutza noastra verde tea fascinat ?

grg_92 31-08-11 10:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4555667)
eram nervos..ca mi se rupse racordu flexibil si taraiam toba pe jos...da nu ai auzit-o in parcare?:)) acu e in fata la umbrelute...grg erai prin alexandru..:) nu ai golf 4 nr grg negru..?:)

nu ma confunzi atunci

RazvanMRG 31-08-11 12:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by 2slow4u (Post 4555672)
MRG acum jumatate de ora in copou. Salutare, nu te stiu cum arati :)) de asta ma uitam pierdut spre grupul de la banca. poate nici nu erai acolo...

te salut. eram acolo da' te-am vazut tarziu sa te salut. ne uitam toti la cum chinui tu masina pe santurile copoului.

Jockers 31-08-11 13:37

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4556075)
Jockers dar in capat dacia te uitai la mine si la drobeta si la broscutza noastra verde tea fascinat ?

aaa..nu eram atent ..avem draci ..:) daca ma mai vezi ..injura-ma si tu ca sa te vad:)) vazut mrg azi parcat frumos in podu ros prin spate :) :D
IMi este mila de Opelu lu 2slow ..prea frumoasa masina pentru drumurile noastre..am admirat-o in copou acu vre 2 zile :X

2slow4u 31-08-11 14:10

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
azi iar MRG in tatarasi, eram cu caddy'u de santier :)). eee ma cam zdruncina iasi-ul cu drumurile lui dar asta e. Cu o masina normala nu zici ca sunt asa rele drumurile dar eu nu mai zic nimica :)).
Busted ai MNZ in intersectia moara de foc. Va salut din caddy'ul alb EVO.

MnezO 31-08-11 22:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Gata ti-am vazut caddyle, si masina la stadion :P

2slow4u 31-08-11 22:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MnezO (Post 4557515)
Gata ti-am vazut caddyle, si masina la stadion :P

Salutare! :)

Eriksson 01-09-11 02:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
2slow4u frumoasa masina :shock::shock: erai aseara pe stadion

Jockers 01-09-11 10:35

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
era masina aseara exact la strada la stadion sa o admire toti :)) :D

2slow4u 01-09-11 10:53

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
:)) daca nu am prins alt loc....s-a nimerit la strada. Acolo m-a agatat SSE-ul :))

IS19CIP 01-09-11 13:02

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Jokers da tu vad ca vezi pe toata lumea , dar pe tine nu prea te vede nimeni :?: Ce stil te porti de nu te vede nimeni p tine ? .:D APP ce marca sunt ochelari de pe bord la tine ?:?:

grg_92 01-09-11 13:06

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4558564)
Jokers da tu vad ca vezi pe toata lumea , dar pe tine nu prea te vede nimeni :?: Ce stil de porti de nu te vede nimeni p tine ? .:D APP ce marca sunt ochelari de pe bord la tine ?:?:

lol ! da ce te doare pe tine ma capul ce marca is ochelarii lui ? poate is ray ban ti-e ciuda ca nu ai si tu ? si lumea nu ii cunoaste masina si nici pe el ca sa posteze! da mai bine zis...esti cam dusmanos din cate vad eu

Jockers 01-09-11 21:20

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
da nu stiu ce firma is ..ii am de la sormea..:D Nu stiu masina multi...e un Golf 3 Is 89 Rse care e UN mov mai inchis cu alb pe la aripi ..ca e in constructie..si se auzea tareeeeeeeeeeeee....da acu nu se mai aude..:D

IS19CIP 01-09-11 21:28

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Jockers (Post 4559441)
da nu stiu ce firma is ..ii am de la sormea..:D Nu stiu masina multi...e un Golf 3 Is 89 Rse care e UN mov mai inchis cu alb pe la aripi ..ca e in constructie..si se auzea tareeeeeeeeeeeee....da acu nu se mai aude..:D

Dar de ce e alba doar pe la aripi si pe la cupola oleaca? ai vrut so faci tu alba cu sprayu ? sau ce sa intamplat? sau ai vrut sa fie ceva mai special?:D

GAby645 01-09-11 21:43

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
sau a dat rugina?? :rolleyes2

Hyperyon 02-09-11 11:00

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4555379)
Te uitai cam ciudat la mine =))
Frumoase fetele din centru ? =))

:)) nu te-am recunoscut...adica nici acum nu imi dau seama de respectivul moment
e frumoasa a mea :D..restul nu stiu..nu ma pronuntz :lol:

Jockers 02-09-11 12:36

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
da da...cu rugina ..pb..si am rezolvat-o...dor nu is nebun sa o vopsesc cu spray-ul :)) mai am pragurile dar alea cred ca le schimb cu totul...o sa vad...sau ..am facut numai aripile.ca sa se asorteze cu jantele :)))))

MihaiCsl 02-09-11 14:03

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Hyperyon (Post 4560349)
:)) nu te-am recunoscut...adica nici acum nu imi dau seama de respectivul moment
e frumoasa a mea :D..restul nu stiu..nu ma pronuntz :lol:

Zafira crem de la semafor. Mi-am dat seama ca-i vorba de o domnisoara =))

IS19CIP 02-09-11 23:08

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Jokers tu chiar esti nervos in trafic, ai grija ca era sa ramai fara toba pe copou:arrow:

Jockers 03-09-11 10:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
stai fara grija ca nu raman :D ...asa e toba mea..:)):D e unica:)) nu sunt nervos asa conduc. eu ..las cand o sa termin masina in totalitate o sa te iau o tura cu mine:))

Victor VRE 03-09-11 15:41

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Joi (cred) , am trecut la antibiotice pe langa un golf negru, grg cred, cu antenuta. salutari.

grg_92 03-09-11 18:52

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Victor VRE (Post 4562746)
Joi (cred) , am trecut la antibiotice pe langa un golf negru, grg cred, cu antenuta. salutari.

scuze victor da nu eram eu:???: cu alta ocazie de`acum..salut oricum !!

MnezO 04-09-11 10:51

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Intalnit cu Slow la iesirea din pacurari. Frumoasa masina cu 5000 nu o dai ?

2slow4u 04-09-11 13:07

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
:)) 5500 si o pizza :))

salutare!

N3n3a 04-09-11 13:18

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Intalnit azi mnz-ul prin dacia.. Am mers in paralel cativa metri..
Salutare.. ;)


All times are GMT +2. The time now is 09:17.

- Copyright 2026 4Tuning