![]() |
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
crysstm vorbim numa de bancnote verzi... :lol:[/QUOTE]
bancnote rosiiiiiiiiii my friend |
Re: E46 - TM 77 EEE
imi place de fratele ADF ... dar masina lui o sa fie gata prima , sa vedem daca stie sa numere bancnotele :bat:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Simpatic cabrio :)
Jantele = crima la fel si lucrarea, si pe gustul meu de altfel, nota 10 :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
M3 breeee!!!!!!!!
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
Se poarta rosu :)
Succes Mr. Pantelimon :) ! |
Re: E46 - TM 77 EEE
TM 77 ADF .. fa plata la baiat si misca-ti forma de acolo :lol:
cryssTM .. arde-l pe tzaran si iai pamantu.. :lol: tupeu .. ms :D nu stiu cum puteam sa dau kix.. ca am mers pe piese originale... kox_24 ..ai vrut sa scrii bro , stiu asta... :lol: m'ai lasat singur impotriva tuturor.. :lol: brandex .. ce bine arata "ZāNA" :D de unde v'a venit asta cu pantelimon ?! |
Re: E46 - TM 77 EEE
traiasca gradinita pantelimon :))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
how low can YOU go ????!!!!!!:twisted::twisted::twisted:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
adefeuleee.... totul pana la gradinita... :lol:
koXXX .. ms frate pt poza.. mare om :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
era ironic.... :rolleyes2
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
hmmm...
ori faci un home made... http://www.bmwklubpoludnie.pl/viewto...713f5e5b6bccc5 ori direct ebay.de ... |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Gand iese de la cuptor?! :D |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
5 Attachment(s)
arunc si eu cateva poze....ii eram dator lu' Caius..;)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
bine ca apar si eu rezemat de perete in a2a poza :lol:
ms pt. poze :lol: .. ironicule :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
deci daca nu stii sa vorbesti frumos nu te mai ajut la nimic !!! :)))
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
lista de acareturii continua..
dupa ce am luat cruciile pt. faza lunga.... urmeaza semnalele smoked de m3 pt aripiile fata... |
Re: E46 - TM 77 EEE
Gata, gata, gata ? :X :X :X
:))) |
Re: E46 - TM 77 EEE
Cred ca e gata ca am vazut ieri prin oras vreo 3 la fel :D
Deja au aparut replici dupa ea :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
As vrea eu :lol:
Glumeam ! Sper sa nu se supere Caius ! Asteptam s-o vedem terminata ! :shock::shock: |
Re: E46 - TM 77 EEE
nu ma supar.. :D n'am de ce .. oricum alta nu mai este..
cel putin nu stiu alt tampit sa faca ce am facut eu ... si nu o spun cu mandrie :lol: masina e in CURs de finalizare... mai astept unele piese... chestii de detaliu... |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
vrem poze cu TEAVA !!!!!!!!!:dance::dance:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
bata'te soarele cu Ţeava ta cu tot :lol: :lol:
o sa ii mai fac niste poze cand e in filer toata... momentan inca se lucreaza la ea ... treaba sa fie treaba ... bestia sa fie bestie ... m3 sa fie ... aaaa meu a meu a meu :lol: |
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
hai cu pozele::x
|
Re: E46 - TM 77 EEE
cand??!!!!!:twisted:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
eu zic k saptamana viitoare o sa fie gata... vopsita, montata, pozata... tot tot :lol:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
sigur ca da...se numara zilele ramase :-)8)
|
Re: E46 - TM 77 EEE
au mai ramas 12 zile....sau cate zile are o saptamana??!!!:rolleyes2:rolleyes2
|
Re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
Re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
buni sunteti ma de batjocura :lol:
simt o urma de invidie in vorbele voastre..... :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning