![]() |
Re: my tuning r5
Sincer, eu as fi dat banii aia pe altceva si muzica sa fi fost pe ultimul loc.
FA CEVA CU MASINA AIA SA ARATE BINE !;) |
Re: my tuning r5
a face! RABDARE!
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
mp3 playerul aia amprimit dela un prieten
|
Re: my tuning r5
iii ce blanitza avem acolo :D
|
Re: my tuning r5
am mai vazut si prin spania cu balitza in masina, dar era tot interioru facut asa inclusiv scaunele
|
Re: my tuning r5
Quote:
nea fazekfans, mai ai blanuri si pt. scaune ? o sa dea bine :D |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
daca spanioli sau francezi sunt etalon in materie de tuning, ii cam bai, nu pentru toti binenteles
|
Re: my tuning r5
e mortal si de invidiat proiectu acesta.
|
Re: my tuning r5
3 Attachment(s)
ceva nou,osal vedem cumara cand as gata
|
Re: my tuning r5
smecher :)):))
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
4 Attachment(s)
nou oglinz + un sony xplod
|
Re: my tuning r5
hai ca o dai inspre bine! felicitari
|
Re: my tuning r5
Quote:
Bafta in continuare! |
Re: my tuning r5
ok mersi
|
Re: my tuning r5
sper ca ii vei da o culoare ceva mai special!
|
Re: my tuning r5
Da o culoare unicat de pe lambo de mii de euro.
Sa faca masina cum trebuie la tabla si mecanic, si apoi visati vopsea speciala si tuning. Daca se va ocupa doar el de masina, e clar ca va iesi treaba de mantuiala--- la unele etape e bine sa apelezi la oamenii care se pricep. Blana aia e in loc de incalzire iarna? pana la masina de show e cale foarte lunga. |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Te-ai chinuit sa spui "vrajeala"?:lol:
Nu ma cunosti ca sa iti permiti sa spui cum iau eu lumea, dar afla ca sunt mai realist ca tine. Si-ti voi dovedi (ca am dreptate) dupa ce vei raspunde la niste intrebari simple cu Da/Nu. 1. Ti se pare masina asta ca este pusa la punct la tabla? 2. Ti se pare masina asta ca este pusa la punct mecanic? 3. Daca te pricepi, ti se pare ca lucreaza corect? 4. Ti se pare ca masina e gata de o vopsea SPECIALA? etc E de apreciat ca vrea sa-si faca masina singur, dar cheltuie bani degeaba si investeste in niste lucruri la care trebuia sa se gandeasca abia dupa ce masina era pusa la punct. |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Normal, dar majoritatea de aici incearca sa-l sfatuiasca sa faca lucrurile bine si cu cap...altfel e pacat si de bani si de munca.
|
Re: my tuning r5
Jajajaa mor de ras :lol::lol:
http://194.88.148.177/96/65/e3/04/El...464d533e4ce669 e tare rau bostanul ala :lol: |
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
......
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
6 Attachment(s)
faruri smoked
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
NXdev: mersi
|
Re: my tuning r5
Daca desfaci si semnalele , vopsesti interiorul cu alb , geamul galben slefuit putin si dat cu lac , iese ceva frumos :) ;)
BAFTA !! |
Re: my tuning r5
SCHIMBA SI FILTRU ALA DE BENZINA !!! :shock:;)
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
hai ca ai si unele idei bune! bv
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Stie cineva unde sta mesterul asta ? Ar trebui sa ne adunam cativa de prin Oradea sa trecem pe acolo pe la el cu donatii, am un set de stopuri cu semnale si lucasuri pt e46 numa' nu ma pot scapa de ele .. poate le adapteaza el cumva :))
|
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
Foarte frumos ce ai facut acolo:-). Totusi ne crezi ca o sa "naparleasca" blana aia? Sau sa se murdareasca?
|
2 Attachment(s)
adi o ,nu e blana, si nici nu o mai am,.,. am luat jos ..,a fost numai o solutie temporara, o sa fie facuta de fibra de sticla sau cu piele
poze de seara |
Re: my tuning r5
Ce nervoasa este:twisted: , astept s-o vad vopsita toata
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:39. |
- Copyright 2026 4Tuning