Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   JOC INTERACTIV - GHICESTE MASINA - partea a III a (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/1971-joc-interactiv-ghiceste-masina-partea-iii.html)

TheSinner2 09-12-04 18:10

tu vb de lexus is 300 sau 200.. da nu e aia :)

TheSinner2 09-12-04 18:25

hondare schimba numele pozelor :)
honda accord :) esti previzibil :P
aici aveti toate detaliile:
http://www.storm.com.br/tuningcorner..._parotech.html

TheSinner2 09-12-04 18:35

1 Attachment(s)
spor la ghicit

Hondarul 09-12-04 22:41

Oltcit, Honda sau Subaru.

TheSinner2 10-12-04 00:01

not even close :)

HolySoul 10-12-04 03:14

Vento ?

aR99bMw 10-12-04 03:33

io zic ca e tir :)

B12ZMD 10-12-04 08:34

cred ca e un vw

B12ZMD 10-12-04 08:34

hondare ala pus de tine nu e focus ? :D :D

Hondarul 10-12-04 10:43

Nope, e Accord. DAR CE DRAQU E ASTA PUSA ACUM ??? :shock:

Murarashu 10-12-04 10:58

Pare ceva Audi sau Volkswagen (desi a mai fost zis VW)...

Morro 10-12-04 11:10

opel vectra

TheSinner2 10-12-04 11:49

e europeana. dar nu e nici vento, nici un alt vw, nici vectra.... :)

Murarashu 10-12-04 12:48

Sa inteleg deci ca nu e nici Audi... poate ceva din est, Skoda sau Lada :? ? Imbinarea capotei e cam naspa :)

ffocus 10-12-04 13:27

laguna?..sau moskvich d'ala...ba nu vartburg...plm

B|shOp-VR6 10-12-04 13:44

Fabia?

aR99bMw 10-12-04 14:57

sprinter,vito ?

DonHacker 10-12-04 19:47

:)
 
1 Attachment(s)
Sa va vad daca ghiciti ce masina e asta,si e din Romania,nu e luata d p net :) !

rews 10-12-04 20:52

asta e cadillac mane...o stiu

andrey2003 10-12-04 20:58

Rolls Royce :lol:

DonHacker 10-12-04 21:11

:)
 
andrey2004: GRESIT !!!!!!!!!!
rews : GRESIT !!!!!!!!!!
TOTAL GRESIT !!! MAI INCERCATI ! :)

TheSinner2 10-12-04 22:18

1. masina asta e in galeria 4tuning si in cateva topicuri
2. nu se pune o poza noua pana nu se ghiceste cea existenta
3. murarshu,... esti in zona :) daca-mi zici si modelul ...:)

EvLSant0S 11-12-04 00:20

Re: :)
 
Quote:

Originally Posted by \"DonHacker\"
Sa va vad daca ghiciti ce masina e asta,si e din Romania,nu e luata d p net :) !

te bagi ca musca-n curu calului citeste dreaq regulile topicului si dupa aia posteaza , bine topicu asta a luat-o pe alta carare... daca tzin eu bine minte , trebuiau puse bucati dintr-o poza cu masini prea cunoscute , ex: un far , un stop , putini respecta regulile jocului , respect celor care o fac , restu...

HolySoul 11-12-04 02:35

sa fie lada Niva ?
oricum habar n-am .. is in ceatza ...
Offtopic ---- mi-o adus astia la comanda alt cpu si am vazut dupa ce l-am montat si acu disper !!!
se misca greu calcu!---
scuze de offtopic si puteti sa-l stergeti .. :)

deci e lada sau nu ?

aR99bMw 11-12-04 02:53

Re: :)
 
Quote:

Originally Posted by \"DonHacker\"
Sa va vad daca ghiciti ce masina e asta,si e din Romania,nu e luata d p net :) !


FORD MERCURY

TheSinner2 11-12-04 04:17

aia pusa de mine e lada... am uitat modelul :) ceva ciudat oricum.. litere .. cifre.. bleah :) . neeeeext!

DonHacker 11-12-04 08:44

:)
 
EvLSant0S : skuze mane,da` cine dreq se apuca sa citeasca 36 de pagini,imi zici si mie ?
aR99bMw:bravo mah,aia era :))))

EvLSant0S 11-12-04 11:12

Re: :)
 
Quote:

Originally Posted by \"DonHacker\"
EvLSant0S : skuze mane,da` cine dreq se apuca sa citeasca 36 de pagini,imi zici si mie ?
aR99bMw:bravo mah,aia era :))))

Cine a zis ma sa citesti 36 de pagini ??? nu vezi ce concluzii de cacao cu lapte tragi ? amice , citesti prima pagina , a doua si atat , pana prinzi ideea... e valabil ptr toti , deaia am scris aici , ca-ti dadeam pm altfel ,

vezi ce haos e acum ? nu mai stie nimeni cui sa-i raspunda , ce masina , cum , cand ... pacat... ai si tu grija... ;) sa puna unu o poza ca sa continuam jocul ..

DonHacker 11-12-04 19:08

:)
 
1 Attachment(s)
EvLSant0SImi cer skuze.Puneti fratilor poze.

Uitati,pun eu o poza (e singura poza care o am cu masina respectiva,deci imi pare rau)

Hondarul 11-12-04 21:06

Hot Rod... Este un hibrid, poate fi sasiu de Ford si motor de Chevy... Deci... Oficial este Hot Rod.

rews 12-12-04 01:32

ce-i korekt e korekt

DonHacker 12-12-04 10:14

:)
 
Mai puneti poze oameni buni.

MaF|OtU 12-12-04 10:24

1 Attachment(s)
O sa fie destul de usor :wink:

ESPinoza 12-12-04 10:46

honda nsx

Hondarul 12-12-04 10:58

1 Attachment(s)
Cred ca a mi fost... Poza facuta de mine. Foarte usurel... :wink:

DonHacker 12-12-04 10:58

:)
 
Nu sunt foarte sigur...Honda sau Ford ?

Hondarul 12-12-04 11:00

:roll: Nope...

MaF|OtU 12-12-04 11:03

Re:
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"ESPinoza\"
honda nsx

Asa este :wink:

DonHacker 12-12-04 11:03

:)
 
Hondarul:eu vorbeam de masina pusa inaintea ta :)

Cred ca masina pusa de tine este ceva american ? Am dreptate ?

Hondarul 12-12-04 11:16

Pai a ghicit mah lumea masina dinainte, ca de aia am si pus-o pe asta...

:boxing: :bored: :boxing: :poke: :punch: :headache:


All times are GMT +2. The time now is 15:08.

- Copyright 2026 4Tuning