![]() |
tu vb de lexus is 300 sau 200.. da nu e aia :)
|
hondare schimba numele pozelor :)
honda accord :) esti previzibil :P aici aveti toate detaliile: http://www.storm.com.br/tuningcorner..._parotech.html |
1 Attachment(s)
spor la ghicit
|
Oltcit, Honda sau Subaru.
|
not even close :)
|
Vento ?
|
io zic ca e tir :)
|
cred ca e un vw
|
hondare ala pus de tine nu e focus ? :D :D
|
Nope, e Accord. DAR CE DRAQU E ASTA PUSA ACUM ??? :shock:
|
Pare ceva Audi sau Volkswagen (desi a mai fost zis VW)...
|
opel vectra
|
e europeana. dar nu e nici vento, nici un alt vw, nici vectra.... :)
|
Sa inteleg deci ca nu e nici Audi... poate ceva din est, Skoda sau Lada :? ? Imbinarea capotei e cam naspa :)
|
laguna?..sau moskvich d'ala...ba nu vartburg...plm
|
Fabia?
|
sprinter,vito ?
|
:)
1 Attachment(s)
Sa va vad daca ghiciti ce masina e asta,si e din Romania,nu e luata d p net :) !
|
asta e cadillac mane...o stiu
|
Rolls Royce :lol:
|
:)
andrey2004: GRESIT !!!!!!!!!!
rews : GRESIT !!!!!!!!!! TOTAL GRESIT !!! MAI INCERCATI ! :) |
1. masina asta e in galeria 4tuning si in cateva topicuri
2. nu se pune o poza noua pana nu se ghiceste cea existenta 3. murarshu,... esti in zona :) daca-mi zici si modelul ...:) |
Re: :)
Quote:
|
sa fie lada Niva ?
oricum habar n-am .. is in ceatza ... Offtopic ---- mi-o adus astia la comanda alt cpu si am vazut dupa ce l-am montat si acu disper !!! se misca greu calcu!--- scuze de offtopic si puteti sa-l stergeti .. :) deci e lada sau nu ? |
Re: :)
Quote:
FORD MERCURY |
aia pusa de mine e lada... am uitat modelul :) ceva ciudat oricum.. litere .. cifre.. bleah :) . neeeeext!
|
:)
EvLSant0S : skuze mane,da` cine dreq se apuca sa citeasca 36 de pagini,imi zici si mie ?
aR99bMw:bravo mah,aia era :)))) |
Re: :)
Quote:
vezi ce haos e acum ? nu mai stie nimeni cui sa-i raspunda , ce masina , cum , cand ... pacat... ai si tu grija... ;) sa puna unu o poza ca sa continuam jocul .. |
:)
1 Attachment(s)
EvLSant0SImi cer skuze.Puneti fratilor poze.
Uitati,pun eu o poza (e singura poza care o am cu masina respectiva,deci imi pare rau) |
Hot Rod... Este un hibrid, poate fi sasiu de Ford si motor de Chevy... Deci... Oficial este Hot Rod.
|
ce-i korekt e korekt
|
:)
Mai puneti poze oameni buni.
|
1 Attachment(s)
O sa fie destul de usor :wink:
|
honda nsx
|
1 Attachment(s)
Cred ca a mi fost... Poza facuta de mine. Foarte usurel... :wink:
|
:)
Nu sunt foarte sigur...Honda sau Ford ?
|
:roll: Nope...
|
Re:
1 Attachment(s)
Quote:
|
:)
Hondarul:eu vorbeam de masina pusa inaintea ta :)
Cred ca masina pusa de tine este ceva american ? Am dreptate ? |
Pai a ghicit mah lumea masina dinainte, ca de aia am si pus-o pe asta...
:boxing: :bored: :boxing: :poke: :punch: :headache: |
| All times are GMT +2. The time now is 15:08. |
- Copyright 2026 4Tuning