Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

porsheGTS 12-01-10 09:26

Re: Counter Strike 1.6
 
www.tutorialecstrike.com(daca nu ro) sper ca te ajtua cu ceva!

DTH 12-01-10 12:16

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by sponsoru (Post 2968891)
la 12 ani jucai cs?:)) excentric hobby pt o fata .Deci nu gasesc pe dc decat cs 1.5 .Am nevoie de niste huburi da-mi add te rog sau un pm cu cateva adrese daca ma poti ajuta .


:-) Da....Ti-am dat mai sus o adresa de cs ;) la mine pe server...non stop :)

sponsoru 12-01-10 13:35

Re: Counter Strike 1.6
 
ma refeream la cateva adrese de huburi sa trag si eu kitul de instalare...:(

dragsteraudioart 12-01-10 20:02

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by sponsoru (Post 2969538)
ma refeream la cateva adrese de huburi sa trag si eu kitul de instalare...:(

ai cont pe filelist? recent am descarcat un cs care mere perfect

sponsoru 13-01-10 08:25

Re: Counter Strike 1.6
 
am reusit sa instalez.Am intrat aseara pe server dar aveam lag :( Apoi am intrat pe traficzone care inca mai exista se pare

JuST_GiuGiu 13-01-10 09:30

Re: Counter Strike 1.6
 
Depinde ca daca ai net de la UPC sar putea sa mai faca tie in cs si sa ai lag!

sponsoru 13-01-10 09:57

Re: Counter Strike 1.6
 
intr-adevar upc este poate ca nu are peering cu serverul.In rest merge ok

DTH 17-01-10 17:58

Re: Counter Strike 1.6
 
RECOMAND


Server Public





Server HNS & KZ - Mode




Dati click pe adresa pentru forum

Numai are rost sa stau sa va zic ca nu-s codati si bla bla bla ...intrati si vedeti si singuri :D


HF & GL !

JuST_GiuGiu 17-01-10 18:29

Re: Counter Strike 1.6
 
a mai jucat cineva de curand pe server?Poate vb ca sa ne intalnim cu totii!

Eugen_TL 17-01-10 20:50

Re: Counter Strike 1.6
 
pe gemenii intru aproape zilnic.. uneori stau mai mult, dar uneori ies f repede ca ma enerveaza unii.

DTH 18-01-10 00:40

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 2987088)
pe gemenii intru aproape zilnic.. uneori stau mai mult, dar uneori ies f repede ca ma enerveaza unii.


Daca tot ne cunoastem mai bine imi lasi mie un pm si vad ce se poate rezolva ;) Si asa imi place sa scap de playeri care cauzeaza probleme pe server , deci oricand imi poti spune , imi lasi un nume + ip , verific loguriile vad despre ce este vorba si vedem ce se poate rezolva , fiecare player daca greseste este sanctionat .

JuST_GiuGiu 18-01-10 09:21

Re: Counter Strike 1.6
 
asa te vreau claudi !!fi rea:lol::lol:...am mai intrat si eu ,dar erau decat vro 2-3 pers si ditai plansa!!!Orcum poate facem week-endu asta toti un meci ,dar macar sa vorbi din timp ca sa stie toata lumea:)

porsheGTS 18-01-10 09:22

Re: Counter Strike 1.6
 
Eu nu ppot juca week-end asta(sunt plecat la tara),dar nu se stie niciodata !!!ClaW asteptam start-ul tau!!!!GoodLuck

sponsoru 18-01-10 10:11

Re: Counter Strike 1.6
 
Am intrat acum 2 3 seri si am luat kick de 3 ori dupa care m-am resemnat si am intrat pe traficzone unde sunt mai pro si nu sufera toti copiii. Nu prea intru decat seara cand ajung de la serviciu dar daca tot ma joc 1 ora prefer sa o fac fara batai de cap

scorpio GL 18-01-10 10:53

Re: Counter Strike 1.6
 
Am inceput dupa o pauza de 4 ani de CS sa intru pe Gemenii in fiecare seara.E un nivel destul de ridicat si foarte rar apare cate unul cu coduri.Atmosfera e ok.Probabil ai luat kick pentru campare sau cuvinte urate; nu am vazut sa se dea kick aiurea pe serverul ala.

sponsoru 18-01-10 11:24

Re: Counter Strike 1.6
 
Acum vreo 6 ani jucam cs pigiel nu injur nu campez doar am intrat de fun pentru ca mi-era dor .In fine diseara schimb isp-ul si am sa incerc iar sa intru 1 ora doua daca am timp ne vedem pe server sa ma claxonezi daca intri :-)

DTH 18-01-10 11:41

Re: Counter Strike 1.6
 
Iti scrie in consola motivul pentru kick , daca ai luat kick de la cineva anume poti face reclamatie aici : http://pcp.gemenii.ro si vedem motivul sau sa-mi dai mie un pm . Iar daca nu ai luat kick de la cineva , probabil ca era server-ul prea full de nu puteai sa intrii iar daca ai intrat si ai jucat ...pentru limbaj obscen iei ban sau llama de la server ...nicidecum kick decat daca este full serverul ;)

sponsoru 18-01-10 19:24

Re: Counter Strike 1.6
 
La cat ma voi juca eu 1 ora pe zi nici nu conteaza daca iau kick ban nu stau sa fac anchete .Ma joc pe trafic sau idle si e ok am slot acolo

DTH 18-01-10 23:26

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by sponsoru (Post 2990305)
La cat ma voi juca eu 1 ora pe zi nici nu conteaza daca iau kick ban nu stau sa fac anchete .Ma joc pe trafic sau idle si e ok am slot acolo


Bun , atunci daca iti este greu sau nu vrei sa te interesezi de ce primesti kick atunci nu te mai plange , multumesc si hf !

sponsoru 19-01-10 08:39

Re: Counter Strike 1.6
 
Dar unde scrie ca ma plang? Am facut o constatare si am spus ce s-a intamplat

JuST_GiuGiu 19-01-10 09:00

Re: Counter Strike 1.6
 
Gata frate nu va mai certati!!Ca nu are rost ai luat kick mai incearca daca si acum iei .....las-o pe alta data ia zi claudia se mai aude ceva de meciul din week-end?

DTH 19-01-10 12:31

Re: Counter Strike 1.6
 
Da nu se cearta nimeni discutam ...stai calm ;)

Nu stiu daca weekend-ul asta vom da ceva , pentru ca s-ar putea sa plece multi ....dar vedem

porsheGTS 19-01-10 18:56

Re: Counter Strike 1.6
 
Asta asa e..:)Oricum o sa ne strangem aici pe forum care/cine vrea sa joace!!!!!

JuST_GiuGiu 19-01-10 19:27

Re: Counter Strike 1.6
 
Pana la urma ne auzim si discutam!Preventiv vorbim cu o seara inainte;)

pitibraila 20-01-10 19:49

Re: Counter Strike 1.6
 
Ciobani.zapto.org




84.232.150.48:27015

Va astept la un Counter Strike

Nick Funky-bOy

DTH 20-01-10 20:02

Re: Counter Strike 1.6
 
:arrow::arrow::arrow::arrow:
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2986595)
RECOMAND


Server Public





Server HNS & KZ - Mode




Dati click pe adresa pentru forum

Numai are rost sa stau sa va zic ca nu-s codati si bla bla bla ...intrati si vedeti si singuri :D


HF & GL !


JuST_GiuGiu 21-01-10 09:26

Re: Counter Strike 1.6
 
Unul dintre cele mai bune servere de cs~!!!!Iti multumim claudia:lol:

RDss 21-01-10 12:52

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by JuST_GiuGiu (Post 2998671)
Unul dintre cele mai bune servere de cs~!!!!Iti multumim claudia:lol:

Da DAAA.. :D

DTH 21-01-10 14:06

Re: Counter Strike 1.6
 
Mersi mersi :))) I`m flated :)) glumesc ...ma bucur ca va place ...RDss am intrat si eu la tine ( parca e al tau serverul nu ? ) , e chill dar ii mai trebuiesc oameni :P succes !

JuST_GiuGiu 21-01-10 19:54

Re: Counter Strike 1.6
 
Sa stii ca nu e neeparat un compliment !E doar munca ta si acum da roade!

kata_clv 22-01-10 09:46

Re: Counter Strike 1.6
 
un slot si pentru mine pe undeva :rolleyes2

porsheGTS 22-01-10 10:33

Re: Counter Strike 1.6
 
Claudia am jucat si eu pe gemenii,un server bun cu jucatori experimentati dar adminii(cam nu prea isi fac treaba)!!!Cum iau si eu admin?Mersi..!!!

DTH 22-01-10 12:43

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by porsheGTS (Post 3002452)
Claudia am jucat si eu pe gemenii,un server bun cu jucatori experimentati dar adminii(cam nu prea isi fac treaba)!!!Cum iau si eu admin?Mersi..!!!


Admin obti daca ai activitate , intai si intai iti faci cont pe forum adica aici : http://pcp.gemenii.ro , dupa care joci pe server , si daca ai activitate faci cerere de slot intai ( fiecare a plecat de la slot ) , admin nu primesti din prima , dupa slot se face cerere de helper daca vrei sa adminezi , dar admin se da pe merite , si pe activitate foarte multa ....;) succes


p.s: Care admini nu isi fac treaba , si un motiv te rog , ca sa stiu si eu sa pot actiona cumva :)

RDss 22-01-10 19:29

Re: Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2999544)
Mersi mersi :))) I`m flated :)) glumesc ...ma bucur ca va place ...RDss am intrat si eu la tine ( parca e al tau serverul nu ? ) , e chill dar ii mai trebuiesc oameni :P succes !

O sa se stranga sau facut adminele again ;)

Pana atunci este Free Signup pe tracker :)

Rudy87mn 26-01-10 18:20

Re: Counter Strike 1.6
 
hehe..mi-am facut si eu cont pe tracker.Buna idea cu Free Signup.
Bafta.

DTH 01-02-10 10:57

Re: Counter Strike 1.6
 
:arrow::arrow::arrow:
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2986595)
RECOMAND


Server Public





Server HNS & KZ - Mode




Dati click pe adresa pentru forum

Numai are rost sa stau sa va zic ca nu-s codati si bla bla bla ...intrati si vedeti si singuri :D


HF & GL !


DTH 01-02-10 10:57

Re: Counter Strike 1.6
 
Server Public





Server HNS & KZ - Mode




Dati click pe adresa pentru forum

Sau mai simplu dati click aici pentru forum :





Numai are rost sa stau sa va zic ca nu-s codati si bla bla bla ...intrati si vedeti si singuri :D

_Cox_ 02-02-10 20:04

Re: Counter Strike 1.6
 
Pana la urma exista vreun clan de aici de pe 4tuning?Deoarece as vrea sa activez si eu in el :D

JuST_GiuGiu 02-02-10 20:21

Re: Counter Strike 1.6
 
Momentan nu exista asa ceva!Dar cand jucam pe server punem [4tuning]name pt a ne recunoaste intre noi;)

_Cox_ 02-02-10 20:28

Re: Counter Strike 1.6
 
Oke asa o sa fc si eu ;)


All times are GMT +2. The time now is 09:41.

- Copyright 2026 4Tuning