![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Am auzit ca aveti in Timisoara un Gallardo SE portocaliu (cu nr. de B leasing). Stiti detalii? Poze?
MS. |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
am auzit ca Timisoara ii destul de departe de Satu Mare...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Ce-i cu Timisoara? Nu este destul de clar ce am intebat?
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
pai tocmai aia e ...
ca noi nu suntem Timisoara .... ci Satu Mare |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
are cineva poze cu gallardo acela portocaliu??? asa am auzit k e a unuia din negresti si mai are parca un s500 ...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
poi.. eu doar l-am auzit.. pe cand m-am intors era departeeee.. :| cand apuc sa ii fac o poza.. nu`l iert.. fiti cu ochii in 4 .. poate il prindeti careva mai repede
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
am sa incerc eu... daaa... tot bantuie prin centru... mai da niste ture roata parcu central... doar zic k idee p unde lati putea gasi... :lol:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
dah Bentley-ul Continental a lui B... l-ati vazut???...ii bucata...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Tipu ala cu Timisoara e mortal =)))........In Timisoara este un Gallardo da e gri.....asa ca nu o fost departe :))
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
eu aseara am vazut unul
dar nu era gri ... era alb |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
alb alb...cu niste jante cromate de vreo 22...ii super tare...si cu nr de america...dar cu nume romanesc :)...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
aham ... ala ...
e bestial :D |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
:confused2 ce mey? lambo sau bentley? :confused2
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
Momentan nu stiu nimik despre masina.. dak stie cineva ceva.. poze.. o sa le puna cu siguranta cat de curand.. :) Numa` bine |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Mai sa stiti ca si eu am auzit de un Gallardo portocaliu vazut in SM care cica e din Baia Mare sau Negresti.....asa merg zvonurile intre cei care l-au vazut ...:))
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Gallardo-ul ii din Negresti si proprietarul isi face veacul pe la benzinaria lui Beny, aproape de locul de munca al lui JuanaMan :)
Deci Juana asteptam poze :) |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
am vazut si eu lambo la burdea in parcare unde is taxiurile cu nr de b leasing iar proprietarul bmw/ului portocaliu il cunosc defapt ii prieten bun , el asa sio cump. din A deci nui nici o imitatie, intradevar culoarea portocalie ii mult folosita dar arata bine iese m in evidenta numa bine
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Na inseamna ca am auzit bine :)........Si Juana asta tace ca gushteru ...ne lasa sa ne chinuim aici ........:P
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Deci oameni buni... eu stiu de un lamborghini gallardo... PORTOCALIU ... care proprietarul cica mai are un bentley... si sta in negresti !!! de altu nu stiu sa fie... apropo... nnui cabrio... ii normal
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
astea toate is zvonuri inca nu se stie cine ii proprietarul lamboului cert este ca a fost vazut prin sm iar eu lam vazut ieri pe botizului trecea calea ferata aia cu damburi
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
:shock: lume... este in sm un bentley coupe alb cu croame... ce tot "boscheteaza" p str unirii... deci knd il vad:shock:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
2 Attachment(s)
era noapte...doar sa va faceti o parere...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
am mai vazut bentleyu si sapt trecuta ii cu nr de usa ii a lui beny
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
desp asta vb...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Sambata noaptea in jurul orei 1:40 am venit in SM si am vazut-o in fatza la Scor Pub parcata. Are jentzi Chrome pe 20'' nu 22'', din fabrica. Din pacate nu am poze ca nu aveam aparatu la mine, dar sper sa-l mai intalnesc si sa-i pot ace ceva poze pe timp de zi...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
9 Attachment(s)
Un Nissan QASHQAI cu cutie automata :shrug_no: si motorizare dCi dar nu stiu de care :weirdface
Am crezut ca masina arata mai bine dar asa ca am vazut si in realitate :sadblinky :no: Era cam ciudat cu volanu pe dreapta :rolleyes2 |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
am vazut si eu bentleyu.imi place cec numere are.numere de state si scrie pe ele SM 0. BNY.tare oricum...
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
Interiorul era fain , numa cu cutie automata si volan pe dreapta :no: |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Quote:
Si cum a scris si attilaboot Nissan ii totusi ii un Nissan o masina si nu a rabla. Mie personal pe drumurile astea din Romania mai ales din Satu Mare mi-ar place in Nissan Pathfinder :lol: :lol: :lol: Dar pana ce nu gasesc un nou loc de munca sau nu castig la lotto raman la astra meu ;) |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
;) asta ii parerea voastra despre qasqhai dar din cate stiu eu ii singurul jeep cu 5 stele asa ca
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
4 Attachment(s)
huh....m-a ajutat o prietena cu pozele:D
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Faina masina dar fundalul e de groaza la ultima poza! Carutza + Lambo de nici o culoare nu pushca in poza aia...:( Arata ca o masina super sport langa o "masina" cu tractiune intersuperbalegoasa :( Eaksssssssssss:cry:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
la Petea l-ai prins ?? asta sta in negresti la benzinaria Bud .. mult timp.. nush care e treaba cu el.. doar ata stiu ca e din negresti tipu..din cate stiu eu..:)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Cred k incolo catre petea......de la o amica am primit pozele:oops: .....baieti ieri am prins la omv la benzinarie ....acolo la aia de la burdea......un 350 cabrio gri.....super beton...l-a mai vaz careva?:D.....numa nu am apucat sa-i fac poze:(
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
de un 350 Z cabrio este vb......am uitat z-ul:):oops: :oops:
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
whoooo... da cine o vazut Toyota Supra aia galbena.. ? super tare arata... astept poze .. ca io pe cand am scos telefonu`.. era depaaarte.. :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:27. |
- Copyright 2026 4Tuning