![]() |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
cat de smechera poate sa fie cu bara asta :X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Nu cred ca influenteaza cu ceva ... Sau ti-e frica sa nu loveasca cu barele de rolele de la statia de verificare ... |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Bara stock cu buza de varu'6 ce te mai stai pe ganduri :-)
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
4 Attachment(s)
Quote:
Quote:
ps. pana in 2013 sa tot am itp :D cum am ajuns acasa am si schimbat carbeliciul cu cel de dacie...alta viata acum,am schimbat si locul filtrului de benzina,l-am pus intre tur si pompa de benzina,ca era dupa ea,urmeaza sa dau aeroterma jos sa o curat,ca am pus-o doar ptr poza la repezeala |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
dre ...aveam pretentii de la tine ..azi m-ai dezamagit complet ... carbelici de dacie???????????? las-o moarta ...
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
1 Attachment(s)
Iei o buza de pe un vr6 ce nu intelegi :))
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Si sa fim on-topic: Carburatorul de dacie sta mai bine la relanti? Totusi stii ca ala cand l-ai inecat e mort mai mult decat ala de oltcit dublucorp, nu? Ma refer la monocorp... |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
da sta mai bine la relanti decat cel de oltcit(parerea mea).adica cum e mort cand se ineaca.eu am avut si am carb de dacie de foarte mult timp si am fost foarte multumit de el,nu tu sa se infunde asa usor(si chiar daca desfac un surub,il suflu si e gata de drum)nu tu sa nu stea relantiul,consum mai bun.asta ma interesa,nu sa fuga masina.daca o sa mi se puna piticul sa fuga,o fac turbo si gata ;) |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
La al meu am avut la revizia de acum ceva ani bunisori un consum de 6- 6,5 pe dublucorp un picut modificat pe motor de 1.3, acum sa mai fi crescut un pic, al tau de dacie cat iti ia la suta? |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
noutati nimic?
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
1 Attachment(s)
mai nimic...am lasat-o de fata dar inca sunt in probe
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Ce bine arata :X:X:X pune mai multe poze.
Si eventual filmuletu ala promis ..:rolleyes2 |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Din pacate nici cu doua lame de flexiune nu este suspensia suficient de dura incat sa fie o cursa mica la roata,poate doar daca are amortizorul original de fata,si acum masina sta pe "tampoane"(tampoanele din amortizoare) :rolleyes2 |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Ca sa duci masina la show tot trebuie sa o misti :P
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
are dreptate julaikos.daca virez roata pe loc,asa cum e acum mai am un deget pana la aripa,si la primul hop imi rupe aripa,desi am telescoape Monroe mai scurte si pe gaz,tot sunt comprimate aproape la maxim.sunt in teste cu ea.o sa o ridic putin cate putin pana voi putea merge cu ea fara sa atinga dar si sa arate frumos.apropo masina e tun de fata,dar o sa incerc si cu 2 lame de flexiune,cu cat mai rigida cu ata mai bine :D trebuie neaparat sa iau 2 gume 195.40.16 dar cand o sa am finante
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
pai din cate stiu un dinte e cam 2,5 - 3 cm :) daca reglezi din spate ..daca reglezi din fata vreo 5 cm ... intre ele nu prea ai cum sa jonglezi deci mai putin de 2.5 -3 cm nu prea poti ridica ... eventual mai jonglezi din gumele pe care le folosesti ...
p.s. a acuma ma prinsai ... deci vrei sa o lasi asa si sa folosesti niste gume cu garda mai mica...ar trebui sa mearga si asa |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
ridica masina,scoate bara,roteste bara,pune bara,strange bara,coboara masina de cric,urc-o iar pe cric fiindca e prea joasa si procesul se repeta pana faci scurta la masini de la ridicat pe cric :lol: |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
3 Attachment(s)
Low is not a crime 8) ... si un filmulet cu evacuarea
https://www.youtube.com/watch?v=7ypvkzpfYzs |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Deci, e blana :D.Felicitari !
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Sweetttttt 8)
Congrats ! |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
danke susunnnn !!! :D
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
super lowwe....;):shock:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:32. |
- Copyright 2026 4Tuning