Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13979-virtual-4tuning-challenge-2006-inscrieri-participanti.html)

nelu 06-04-06 20:23

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
si eu as vrea sa vad toate lucrarile....

blondish 06-04-06 21:57

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by tng
tie iti place asa cum e acum?
nu ai vrea sa vezi si tu ceilalti ce parere au despre munca noastra?ma refer la lumea de pe forum.
nu ai vrea sa vezi si tu cine /ce si cum a lucrat.daca isi merita cu adevarat premiul .... sa comentam si noi lucrarile, asa cum le vedem noi
nu? :???:

si mie mi-ar place sa se puna masinile pe forum, sa se voteze. dar deja devine bataie de joc cu asteptatul asta. parerea mea e ca acela care a zis sa ni le punem fiecare a zis bine. fara suparare

tng 06-04-06 22:34

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
stai linistita .... urmareste sectiunea asta https://forum.4tuning.ro/188-4tuningday-virtual-challenge.html ;)

GRIGO 08-04-06 19:51

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by shantzu
eu cu inca cativa din vt am fost la panou si am discutat care lucrari au sanse sa ia un premiu ;) si lucrarea cu numarul 25 nu prea avea sanse ;)

de ce nu merita ?
probabil pt ca nu avea semnu de la nike pe ea sau cine stie ?
daca ati fost acolo de ce nu ati spus nimic acolo si v-ati gasit sa comentati aici ....care merita aia care avea barile ca altele 3 si jenti ca altele 4 de pe panou .........

frost_dani 08-04-06 20:42

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
mah toate lucrarile cred k merita tratate cu respect chiar dak merita sau nu sa fie la panou........pt k totzi care au facut lucrarile au depus ceva munca shi nu le place cum sa vada cum altiii isi bat joc d lucrarile lor.........parerea mea.....shi dak credetzi k anumite lucrari nu trebuiau prezentate treaba voastra aste e voi sa ramaneti cu impresia asta.....:)


All times are GMT +2. The time now is 07:58.

- Copyright 2026 4Tuning