![]() |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
si eu as vrea sa vad toate lucrarile....
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
stai linistita .... urmareste sectiunea asta https://forum.4tuning.ro/188-4tuningday-virtual-challenge.html ;)
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
probabil pt ca nu avea semnu de la nike pe ea sau cine stie ? daca ati fost acolo de ce nu ati spus nimic acolo si v-ati gasit sa comentati aici ....care merita aia care avea barile ca altele 3 si jenti ca altele 4 de pe panou ......... |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
mah toate lucrarile cred k merita tratate cu respect chiar dak merita sau nu sa fie la panou........pt k totzi care au facut lucrarile au depus ceva munca shi nu le place cum sa vada cum altiii isi bat joc d lucrarile lor.........parerea mea.....shi dak credetzi k anumite lucrari nu trebuiau prezentate treaba voastra aste e voi sa ramaneti cu impresia asta.....:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:58. |
- Copyright 2026 4Tuning