Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

KrYpToN 03-04-10 16:37

Re: NFS UG2 Drifters
 
mai joaca cineva u2 ??online ?? daca da sa imi dea un pm cu id-u lui si sa jucam in seara asta ;)

alexcump 05-04-10 21:55

Re: NFS UG2 Drifters
 
Salut,
Joc si eu de putin timp online u2...M-as baga cu voi....
Eu folosesc pLan voi cum va '' dati ''?
Id-ul meu : [email protected]

Bafta !

NitsuJ- 02-05-10 14:25

Re: NFS UG2 Drifters
 
Salut..vreau sa fac niste drifturi cu voi.
Masina cu care fac este Nissan Skyline
Folosesc pLan ca sa joc pe LAN.
Id-ul meu este : justin94_pietrosita


PS: https://img576.imageshack.us/img576/7412/speed220030 Cu Subaru Impreza fara coduri :)

Ingerasul99 02-05-10 14:39

Re: NFS UG2 Drifters
 
Link-ul pus de tine nu este functional. Vorbim restu pe YM.

marian92 06-05-10 01:08

Re: NFS UG2 Drifters
 
Cine ma ajuta si pe mine?vreau sa joc nfs underground2 cu prietenii si nu reusesc am incercat si cu hamachi,Puteti sa imi spuneti ce trebuie sa fac pas cu pas?Multumesc8)8)8)8)

D v D 14-05-10 09:19

Re: NFS UG2 Drifters
 
am si eu o curiozitate : se mai da careva ?!?

eMH 14-05-10 09:26

Re: NFS UG2 Drifters
 
Da, dar individual...

Ma mir că nu mai zic nimic copiii care erau cu gura mare acum ceva vreme...

Ingerasul99 14-05-10 15:57

Re: NFS UG2 Drifters
 
Eu am dat mass aseara si fix .. a raspuns.

eMH 14-05-10 16:23

Re: NFS UG2 Drifters
 
Eu nu am primit!

Ingerasul99 14-05-10 16:26

Re: NFS UG2 Drifters
 
Facem una mica pe la 8 sau 7?

eMH 14-05-10 16:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
Dacă mă īntorc acasă pānă atunci, categoric!!

marian92 14-05-10 18:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
As vrea sa joc si eu nfs U2 online dar nu am reusit pana acum :| daca imi spuneti voi cum sa joc intru cu cea mai mare placere:D8):peace: :peace: :peace:

..::AnDy007::.. 17-05-10 19:15

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by marian92 (Post 3360132)
As vrea sa joc si eu nfs U2 online dar nu am reusit pana acum :| daca imi spuneti voi cum sa joc intru cu cea mai mare placere:D8):peace: :peace: :peace:

sunt in aceeasti situatie....descarc acum jocul si masini pt. el,dar va rog frumos sa ma acceptati asa cum sunt(cam prostanac(beginer))......

Ingerasul99 17-05-10 20:13

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by ..::AnDy007::.. (Post 3367755)
sunt in aceeasti situatie....descarc acum jocul si masini pt. el,dar va rog frumos sa ma acceptati asa cum sunt(cam prostanac(beginer))......

Cine sa te accepte si unde sa te accepte?

..::AnDy007::.. 18-05-10 15:53

Re: NFS UG2 Drifters
 
voi in clubul vostru,hamachi

..::AnDy007::.. 18-05-10 18:30

Re: NFS UG2 Drifters
 
cam asta e ce pot la tuning....o gramada de cai sub acea capota transparenta:)se poate si pe alte culori,desigur

..::AnDy007::.. 18-05-10 19:10

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
cam asta e ce pot la tuning....o gramada de cai sub acea capota transparenta:)se poate si pe alte culori,desigur

D v D 18-05-10 20:05

Re: NFS UG2 Drifters
 
momentan nu mai primim oameni in club ,vrem sa facerm actele sa devenim acs si apoi poate sa vedem ,o sa avem in vedere propunerea ta ;)

..::AnDy007::.. 18-05-10 20:21

Re: NFS UG2 Drifters
 
bine...:(:(:(:(:(:(multumesc oricum=(=((=((

Ingerasul99 18-05-10 22:39

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by D v D (Post 3370827)
momentan nu mai primim oameni in club ,vrem sa facerm actele sa devenim acs si apoi poate sa vedem ,o sa avem in vedere propunerea ta ;)

Da cum se numeste clubul ca am uitat sa pun parasolarul?

eMH 19-05-10 12:45

Re: NFS UG2 Drifters
 
Eu īncă sunt de părere că ar trebui să rămānem la Blană Racing Team. Şi astfel am fi printre puţinele cluburi din Romānia cu un nume in limba romānă...

marian92 19-05-10 17:33

Re: NFS UG2 Drifters
 
Vreau si eu sa joc cu un coleg nfs U2 online adica sa facem drifturi doar noi doi si nu am reusit cu niciun program ma puteti ajuta si pe mine?

Ingerasul99 19-05-10 18:31

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by marian92 (Post 3373250)
Vreau si eu sa joc cu un coleg nfs U2 online adica sa facem drifturi doar noi doi si nu am reusit cu niciun program ma puteti ajuta si pe mine?

Daca ai putina rabdare si cauti pe forum gasesti totul mura-n gura.

marian92 19-05-10 18:36

Re: NFS UG2 Drifters
 
Am cautat si nu am gasit nimic.

kitz` 19-05-10 19:47

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by marian92 (Post 3373407)
Am cautat si nu am gasit nimic.

incearca cu hamachi :D

marian92 19-05-10 19:50

Re: NFS UG2 Drifters
 
Am incercat dar nu ma descurc deloc.:sad::sad:

eMH 19-05-10 19:53

Re: NFS UG2 Drifters
 
Atunci īncearcă cu pLan, că ăla chiar e simplu de folosit...

Racer_e30 23-05-10 10:59

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
sal ... cine vrea sa se dea ... stau mai mereu pe pc deci... add: racer_e30

fara tractiune fata ... si doar dea latu ma dau !!!:twisted::twisted:

ps: nu mai dati si voi drumu la un campionat ceva ... de distrctie ...:lol::lol::lol:

Ingerasul99 23-05-10 21:24

Re: NFS UG2 Drifters
 
Avem cu cine face campionat sau iar se tireaza repede lumea?

eMH 23-05-10 22:46

Re: NFS UG2 Drifters
 
Eu mă bag. Mie mi-ar conveni şi să jucăm numai 3-4 persoane, dar să jucăm mult, ca pe vremuri...

Ingerasul99 24-05-10 10:23

Re: NFS UG2 Drifters
 
Macar un 6 persoane daca eram , era mai bine!

capa` 24-05-10 10:30

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ma bag si eu !

eMH 24-05-10 10:50

Re: NFS UG2 Drifters
 
Capa, tu eşti pensionar, sau ai pus vārsta la mişto? :)))

capa` 24-05-10 10:51

Re: NFS UG2 Drifters
 
Din greseala, cu ce jucati cu hamachi sau plan?

Racer_e30 24-05-10 10:52

Re: NFS UG2 Drifters
 
eu zic ca se strange lumea ...
nu e problema de oamnei ca se baga cativa dar nu stii sigur daca sunt seriosi...
eu unul intru in campionat mai mult pt fun si ca e o chestie mai organizata ...
ar fii frumos sa ne dam cate 2 pe un lighthouse ... 2/3 castigator nu cate 4 ... sau nu mai stiu sigur cum jucati voi inainte in campinat ...:rolleyes2

si daca se face un campionat sa fie mai mult de distractie ... sa nu ne ofticam intre noi ... :!:

eu ma bag sigur ... care mai are intentia:?: macar sa stim daca merita...

eMH 24-05-10 10:54

Re: NFS UG2 Drifters
 
Deci deocamdata suntem Racer, Capa, Ingerasul, DvD, eu, si vedem ce se mai strange.

Organizarea o punem noi la punct, intai sa vedem cine joaca si cine nu.

green_e30 24-05-10 10:55

Re: NFS UG2 Drifters
 
Racer,Capa,Ingerasull,DvD,eMH,Grin:twisted:
lista trebuie sa continue

capa` 24-05-10 11:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
se baga careva la niste antrnamente ?

Ingerasul99 24-05-10 12:16

Re: NFS UG2 Drifters
 
Capa esti singurul despre care nu stiu cum joci , poate ne dam dea latu peste vreo ora, da-mi un pm cu id-ul tau sau ia-l tu pe al meu de la profil!

mitza mtb 24-05-10 12:29

Re: NFS UG2 Drifters
 
Racer,Capa,Ingerasull,DvD,eMH,Grin,Mitza.

Ma dau pe PLAN de vreo saptamana incoa , am gasit si un roman care joaca pe plan , am id lui de messenger , daca vreti il bagam sa joace cu noi . :D


All times are GMT +2. The time now is 15:04.

- Copyright 2026 4Tuning