![]() |
Re: Machete in lucru - andrew 46
Quote:
multumesc:-) Quote:
o sa ma apuc de lambo sau porsche luna asta sa se faca mai frumos afara:twisted: Quote:
tre sa-mi confectionez o usa de lamborghini murcielago ... si tre sa mai fac rost de jante :rolleyes2 merci oricum;) |
Re: Machete in lucru - andrew 46
In leg. cu jante,ia vezi daca merg unele de pe Superlegerra.
|
Re: Machete in lucru - andrew 46
In legatura cu El Camino,este foarte reusita dar parca era mai frumoasa stock(old school).
|
Re: Machete in lucru - andrew 46
Quote:
|
Re: Machete in lucru - andrew 46
ai muncit la el mult;)bravo a iesit bine:) se putea pune niste faruri de la alta masina da e bine si asa bafta.
|
Re: Machete in lucru - andrew 46
Quote:
de faruri o sa vad ce pot face... oricum n-or sa ramana asa;);) new project corvette 1/24 maisto8) poze in curand.. |
Re: Machete in lucru - andrew 46
da.....frumoase toate,bv te pricepi:Dastept lambo-ul
|
Re: Machete in lucru - andrew 46
4 Attachment(s)
n-am mai pus poze ca banuiesc ca stiti cum arata...
precizez ca nu avea capota,parbriz si motor capota este una adaptata de nissmo 350 z;) poze in stadiul actual:arrow: |
Re: Machete in lucru - andrew 46
imi place cum lucrezi...
ai o poza in inainte sa dai cu smirghel?:) |
Re: Machete in lucru - andrew 46
Waw...:shock::shock:super!!
Spatele ii perfect! Ce are usa?Ii cam indoita sau mi se pare mie? Bafta la finisat!! |
Re: Machete in lucru - andrew 46
Quote:
merci Quote:
merci;);) |
Re: Machete in lucru - andrew 46
ieri am facut bara fata...
am taiat o parte din metal si am reconfectionat-o insa nu prea imi place cum a iesit.. vad eu.. |
Re: Machete in lucru - andrew 46
Super tari machetele chiar te pricepi;)
BAfta in continuare:!::!: |
| All times are GMT +2. The time now is 04:27. |
- Copyright 2026 4Tuning