Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - andrew 46 (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/89719-machete-lucru-andrew-46-a.html)

andrew 46 07-03-09 19:22

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by catalyn style (Post 2125164)
ti-a iesit super,se vede ca ai depus mult efort,bravo!:D

da,intradevar
multumesc:-)

Quote:

Originally Posted by NSL_ADY666 (Post 2125270)
Este chiar foarte frumos!
Astept(am) urmatorul tau proiect!;)

merci
o sa ma apuc de lambo sau porsche luna asta
sa se faca mai frumos afara:twisted:

Quote:

Originally Posted by di48lo (Post 2125340)
Te-as putea ajuta sa alegi vopseaua, daca vrei. Am toate codurile de vopsea de la Lamborghini. Insa, majoritatea vopselelor se aplica in 3 straturi, cele 3 straturi difera si in culoare, si in transparenta. Asta inseamna, ca vopseaua originala te va costa cam mult.

pai inca nu m-am gandit ce vopsea o sa folosesc
tre sa-mi confectionez o usa de lamborghini murcielago ...
si tre sa mai fac rost de jante :rolleyes2
merci oricum;)

Dark Side 13-03-09 22:10

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
In leg. cu jante,ia vezi daca merg unele de pe Superlegerra.

ciuca2 14-03-09 11:18

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
In legatura cu El Camino,este foarte reusita dar parca era mai frumoasa stock(old school).

andrew 46 15-03-09 07:54

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by Dark Side (Post 2145975)
In leg. cu jante,ia vezi daca merg unele de pe Superlegerra.

poate merg insa n-am cum sa stric superellegra ca sa le pun pe asta...:rolleyes2

rekin 15-03-09 10:02

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
ai muncit la el mult;)bravo a iesit bine:) se putea pune niste faruri de la alta masina da e bine si asa bafta.

andrew 46 15-03-09 15:21

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by rekin (Post 2149011)
ai muncit la el mult;)bravo a iesit bine:) se putea pune niste faruri de la alta masina da e bine si asa bafta.

merci rekin
de faruri o sa vad ce pot face...
oricum n-or sa ramana asa;);)


new project
corvette 1/24 maisto8)
poze in curand..

mateiush 20-03-09 19:04

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
da.....frumoase toate,bv te pricepi:Dastept lambo-ul

andrew 46 09-04-09 14:00

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
4 Attachment(s)
n-am mai pus poze ca banuiesc ca stiti cum arata...

precizez ca nu avea capota,parbriz si motor
capota este una adaptata de nissmo 350 z;)

poze in stadiul actual:arrow:

dnt_95 09-04-09 14:30

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
imi place cum lucrezi...
ai o poza in inainte sa dai cu smirghel?:)

alynex 09-04-09 14:37

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
Waw...:shock::shock:super!!
Spatele ii perfect!
Ce are usa?Ii cam indoita sau mi se pare mie?
Bafta la finisat!!

andrew 46 09-04-09 19:31

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
Quote:

Originally Posted by dnt_95 (Post 2224734)
imi place cum lucrezi...
ai o poza in inainte sa dai cu smirghel?:)

da am insa nu mai stiu pe unde e..
merci

Quote:

Originally Posted by alynex (Post 2224748)
Waw...:shock::shock:super!!
Spatele ii perfect!
Ce are usa?Ii cam indoita sau mi se pare mie?
Bafta la finisat!!

nu e indoita..asa e..
merci;);)

andrew 46 12-04-09 09:03

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
ieri am facut bara fata...
am taiat o parte din metal si am reconfectionat-o insa nu prea imi place cum a iesit..
vad eu..

marius_bmw_gtm 17-06-09 10:19

Re: Machete in lucru - andrew 46
 
Super tari machetele chiar te pricepi;)

BAfta in continuare:!::!:


All times are GMT +2. The time now is 04:27.

- Copyright 2026 4Tuning