Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Opel (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel.html)
-   -   Maşina mea: My Tigra : GreenDream (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel/88735-masina-mea-my-tigra-greendream.html)

Geox` 18-01-09 10:35

Re: My Tigra : GreenDream
 
5 Attachment(s)
Inca un rand de la mine8)

magnifiqo 18-01-09 11:18

Re: My Tigra : GreenDream
 
Quote:

Originally Posted by Ciuby (Post 1990134)
Sfat (daca e cazul): nu mai merge cu proiectoarele aprinse daca nu e ceata. E deranjant pt ceilalti soferi.

Eram la photo ciuby8) . Oricum rar le aprind prin oras.

CT-07-APV 18-01-09 13:20

Re: My Tigra : GreenDream
 
Frumoase stopurile acum iti trebuiesc si faruri pe negru. Bravo imi place cum iti faci masina. O sa ii gasim si un body kit frumos si o sa fie mortala

Ciuby 18-01-09 13:24

Re: My Tigra : GreenDream
 
Mai greu cu body kit-uri pe Tigra... 99% din ce e pe piata o fac sa arate foarte aiurea.

CT-07-APV 18-01-09 13:57

Re: My Tigra : GreenDream
 
Cine a zis de ceva ce este pe piata?

magnifiqo 18-01-09 20:17

Re: My Tigra : GreenDream
 
Quote:

Originally Posted by Ciuby (Post 1990712)
Mai greu cu body kit-uri pe Tigra... 99% din ce e pe piata o fac sa arate foarte aiurea.

Ciuby vedem vedem in viitor ce o fi ;). Pana la body kit mai este,insa deocamdata eu sunt multumit de schimbarile ce i-am adus masinii mele in timp asa de scurt :)

cosmin_cosmin_1 20-01-09 17:45

Re: My Tigra : GreenDream
 
Deranjeaza foarte rau, mai ales noaptea. Dar nu toata lumea intelege asta si trebuie sa ne adaptam...

Ciuby 20-01-09 18:02

Re: My Tigra : GreenDream
 
Sej, asa gandesc si cei care merg...

Si, ca fapt divers, nu e "aiurea", ci e "ILEGAL"

Eugen_TL 23-01-09 12:56

Re: My Tigra : GreenDream
 
Aiurea rau --- proiectoarele au fost facute cu un scop, dar totusi eu n-am vazut un proiector sa ma deranjeze din fabrica, doar unele cu xenon--- ele nu-s facute sa bata in sus, ci in jos si in fata masinii! Personal nu ma deranjeaza dar LAMPA CEATA turbez cand o vad ( unii o pun din greseala si nici nu-si dau seama de ce le bagi lunga sau alte semne )

DarkJEDI 25-01-09 18:19

Re: My Tigra : GreenDream
 
team vazut azi prin port cu suita de tigre dupa tine. arata mult mai bine decat daramaturile de tigre care le mai bunghesti prin constanta. imi place ca ai grija de masina.

Black Pearl 25-01-09 20:00

Re: My Tigra : GreenDream
 
Sunt superbe pozele facute de @Geox`!

La ce se refera @DarkJEDI???
Sa inteleg ca tu esti surpriza de la intalnire de azi a Clubului Tigra de la Constanta, de care imi zicea Raluca? :-P
Abia astept sa puneti pozele!

Geox` 25-01-09 21:08

Re: My Tigra : GreenDream
 
Sunt superbe pozele facute de @Geox`!

:oops:probabil o sa mai urmeze si altele sa gasim o locatie misto:DCa masina are potential8)

Black Pearl 26-01-09 02:40

Re: My Tigra : GreenDream
 
Pai poti cauta o locatie intr-o zona cu cladiri vechi parasite sau pe malul marii intr-o zi cand e marea agitata.
Da, intr-adevar masina este foarte frumoasa, si culoarea si modificarile facute pana acum.

magnifiqo 26-01-09 03:38

Re: My Tigra : GreenDream
 
@DarkJEDI ; Ms frumos. Incerc sa ma mentin.

@BlackPearl : Se pare ca cineva a stricat "surpriza"

@Geox : Ne vedem in vacanta...merem frate facem ;)

Black Pearl 26-01-09 19:25

Re: My Tigra : GreenDream
 
Adica vrei sa spui ca eu as fi stricat surpriza?


All times are GMT +2. The time now is 03:57.

- Copyright 2024 4Tuning