Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

bogdan_e36 13-11-08 04:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
b.t.l nu ai somn tata?alti abia se trezesc si u:P

b.t.l 13-11-08 04:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba abia am venit aksa plm si m am plictisit.n am q cine sa mai ies afara la o tigare:D.iti vin ma blugii aia?

bogdan_e36 13-11-08 04:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu am probat frate.eu abia m am trezit d nevoie,tre sa ies cu catzelushu la plimbare:))

b.t.l 13-11-08 04:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:)) ba da mi add micutu93 sa ti vand un laptop din alea 4 furate:))

kimi 13-11-08 07:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 1860541)
P.S.: sper ca va place "negresa" cine o mai stiti :)))))

Daca vede Dima poza asta te vinde la trafic de organe....

kidu2006 13-11-08 14:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by b.t.l (Post 1860759)
kidule te intereseaza sa cumperi sau doar intrebi dc le vand?

Nu frate,eram curios daca e BAZARU aici ...
Kimi,ba esti nebun?Dima e criminal?Il sun sa-l intreb de Elodia:???:

b.t.l 13-11-08 14:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ok kidule hai nu vrei sa te fac un dj am un mixer bun:D

b.t.l 13-11-08 14:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ba luciane am mai luat marfa dak e vb la tel

Lucian_GXZ 13-11-08 18:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Suna ciudat asta cu marfa :))) lumea o sa inteleaga altceva =))

KENZO 13-11-08 18:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vreau si eu 2 bile,mai ai mah?
Aaaa si app cat e gramul?ca am eu o sursa smechera unde sa dam in cantitati frumoase:)))))

b.t.l 13-11-08 19:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frate yo vand numai la kg:)) kenzo am haine frate nu stupefiante

KENZO 13-11-08 19:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Aaaaa,un maieu cu muschi NAIC ai si pt mine?=)))))))))))))))

Daniel_Toa 14-11-08 06:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Noi astia dupa forum stim ca glumiti, dar daca citeste unul care abia a dat peste acest forum, chiar crede ca va ocupati cu droguri, zau asa :)

kidu2006 14-11-08 17:44

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_Toa (Post 1862948)
Noi astia dupa forum stim ca glumiti, dar daca citeste unul care abia a dat peste acest forum, chiar crede ca va ocupati cu droguri, zau asa :)

Ar fi ceva,sa facem un site unde sa vindem droguri,arme,trading cu femei(virgine sau sparte),ce spuneti? =))=))=))

johnny325 14-11-08 17:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=)) =)) =)) cred k este un lucru bun pt prieteni facem reduceri


All times are GMT +2. The time now is 11:17.

- Copyright 2026 4Tuning