![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
b.t.l nu ai somn tata?alti abia se trezesc si u:P
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba abia am venit aksa plm si m am plictisit.n am q cine sa mai ies afara la o tigare:D.iti vin ma blugii aia?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu am probat frate.eu abia m am trezit d nevoie,tre sa ies cu catzelushu la plimbare:))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:)) ba da mi add micutu93 sa ti vand un laptop din alea 4 furate:))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Kimi,ba esti nebun?Dima e criminal?Il sun sa-l intreb de Elodia:???: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ok kidule hai nu vrei sa te fac un dj am un mixer bun:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
ba luciane am mai luat marfa dak e vb la tel
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Suna ciudat asta cu marfa :))) lumea o sa inteleaga altceva =))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Vreau si eu 2 bile,mai ai mah?
Aaaa si app cat e gramul?ca am eu o sursa smechera unde sa dam in cantitati frumoase:))))) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
frate yo vand numai la kg:)) kenzo am haine frate nu stupefiante
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Aaaaa,un maieu cu muschi NAIC ai si pt mine?=)))))))))))))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Noi astia dupa forum stim ca glumiti, dar daca citeste unul care abia a dat peste acest forum, chiar crede ca va ocupati cu droguri, zau asa :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=)) =)) =)) cred k este un lucru bun pt prieteni facem reduceri
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:17. |
- Copyright 2026 4Tuning