![]() |
Re:
Quote:
|
2 Attachment(s)
Sper ca nu scri degeaba sa se steraga iar, daca sunt probleme pe site poate forumul ar trebui inchis pana se remediaza.
Cineva ma intreba de jante uite le dau acum cateva variante cine vrea mai multe detalii poate intreeba la RACING NICK. |
respect pt bestie!!!! totusi am si eu o intrebare.....legata tot de jenti....de ce nu ai optat pt modelul CE28N de la VOLK care spuneai k ti'a fost recomandat???
|
Re:
Quote:
|
Dupa parerea mea, si TE37 ar fi fost o alegere buna :roll:
|
Re:
Quote:
|
argintiu cu albastru...hmmm ar da urat dupa parerea mea...
tu sebastian ti-ai ales jantele destul de in ton cu masina...culoarea alba este destul de potrivita...dar tu nu ai ales aceste jante ptr aspectul lor ci ptr calitatile pe care le au...cu toti stim ca acel subaru pe care tu il detii nu contine elemente care nu sunt folositoare... :wink: |
inca o data , tu alegi jantele dupa culoare ?
ps : se pot vopsi foarte usor la o adica :) |
Am sa va pun doua poze cu omul care mi-a facut electronica la Subaru.
Este cotat ca fiind unul din primi 10 din Japonia si are o istorie bogata in spate. A avut prima Supra cu sub 10 secunde pe 400m un gt-r33 si viteza de top primul peste 340, 9,4 s si 343km/h ca sa testeze pe strada s-a dus cu ea in Germania. Nu pot sa le pun nu le pot lua de unde sunt. |
departe de mine intentia de a face misto . imi pare rau daca ti-am lasat impresia asta , dar eu asa am inteles de aici:
\"Dupa gustul meu albastru nu are ce cauta pe masina mea, poate cine are un sti albastru va incerca. \" |
Re:
Quote:
|
Am si eu o intrebare...........Cand te dai cu Ono sau cu AndreiTentean???
Astepta lumea cu nerabdare, asteptam legalele sa vedem noua evolutie a masinii tale. |
Re:
Quote:
|
Multumesc de raspun Sebastiane si ca sa pun paie pe foc cred ca pe 400m il faci.
E alegerea voastra ca nu vreti sa spuneti care pe care, ma refer la tine si la Andrei Tentean, spun doar ca sunt persoane care vin la legale si stau sa vada numai astfel de curse. Eu inca sper ca la o legala sa te dai si cu AndreiTentean. Cred ca mai sunt multi ca mine. |
Re:
Quote:
Avem un grup de cativa oameni pasionati cu masini competitive ce la orice ora poate raspunde oricarei provocari in asa fel incat sa termine o eventuala cursa ca invingator. |
| All times are GMT +2. The time now is 00:50. |
- Copyright 2026 4Tuning