Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/81788-postati-idioate-massuri-primite-messenger.html)

Strainger 11-01-10 16:47

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
<sempreio> bai boschetarilor , la multi ani mai betivilor ordinari: mai baieti de la rapciula , cip-ci-crip si sujeti P|_|LA

Strainger 11-01-10 22:22

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
Later edit
Florin:
Am o mare suparare
Pe smecherii non-valoare
Si ii urasc pe vicleni
Pe smecherii anti-talent

Nu-mi pun mintea cu oricare
Nu te stie nimeni
Dar tu-ti dai singur valoare
Te crezi tare

Dar ai noroc mare
Prostia nu doare
C-ai sta numai prin spitale
Cu tine e jale

Am vazut ca ai o parere buna despre tine
Ai umblat si tu pe-afar' prin tari straine
De-ti arat eu pasaportul inveti geografie
Si tu vii sa-mi spui mie despre smeherie

Nu'ti mai da atatea aere
Stii ca te fac din cuvinte fraiere
C-un cuvant de bag in boala si tu stii
Stii ca te fac din vrajeala smecherii

Am o mare rugaminte
Taci din gura stai cuminte
Stai pe loc nu te baga
Unde nu e treaba ta

Nu'ti mai da atatea aere
Stii ca te fac din cuvinte fraiere
C-un cuvant de bag in boala si tu stii

TYGER1985 13-01-10 15:18

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
"Dati-mi si mie click pe urmatorul link ca sa castig un iphone"

D@N_NSL 18-02-10 21:20

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by TYGER1985 (Post 2973265)
"Dati-mi si mie click pe urmatorul link ca sa castig un iphone"

ca tot veni vorba de iphone

andreeuu 26-04-10 13:29

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
@#$aMa D@?maNYyyyy:::: ANDREA TE IUBESK.....DC NU MA CREZI DC?????
@#$aMa D@?maNYyyyy:::: TE IUBESK TE IUBESK KREDEMA (scz de mess)

saracul da disperat mai e !!!

ZaNe94 26-04-10 20:41

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
mie imi plac astia care dau un mass idiot si la sfarsit pun si ei ca e idiot. pai daca e idiot sal lase acolo.

mafiozzo 05-07-10 15:57

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
yulyan_boss_80SpamReply1:06 AM 7/5 vand gip mitsubishi pajeo din 96 2500 intercular 4x4,bmw 520 full de full din 2000,variante

Revo. 07-07-10 16:48

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
puyaaaaa scz nu mai puteam ....alexxx gata gata

teen.ager 16-10-10 22:45

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
Quote:

Originally Posted by pwr_bz (Post 2409442)
auzi pretentii la ea:))





ioana_druta18 is currently not in your Messenger List.
Add to your Messenger List (Ctrl+Shift+A) Report as Spam (Alt+Shift+R)

ioana_druta18: cine ma scoate in orasss la o ceafa de pui astept

Sa-mi moara 2 vecini, fac infarct aici, nu mai poooot, aer n`am, ma tavalesc pe jos! :lol::lol:

FED express 19-10-10 05:41

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
Quote:

Originally Posted by andreeuu (Post 3311807)
@#$aMa D@?maNYyyyy:::: ANDREA TE IUBESK.....DC NU MA CREZI DC?????
@#$aMa D@?maNYyyyy:::: TE IUBESK TE IUBESK KREDEMA (scz de mess)

saracul da disperat mai e !!!

asta-i tare de tot, disperat, nu i-au dat atentie destula cand era mic:lol::lol::lol:

DrifterGT 28-10-10 20:41

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
ρμshтǿªιkaaa Cяٱmiйàllăăăăă♥ Pustoaika: neatsaa allz scz d masszz! besk viatza m3a! lv!

FXA- 09-11-10 02:50

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
Da ce personaje pitoresti aveti in lista...unul si unul:D:D:D:D

IONUT-GBP 09-11-10 13:52

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
nici eu nu imi pot da seama cum si de ce au asemene specimene in messenger :))

FED express 09-11-10 15:28

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
cateodata trebuie sa te chinui sa descifrezi unele mass'uri chiar daca nu-ti pasa si nu le vei trimite mai departe, dar eu sincer ma amuz cand le citesc mai ales pe acele care iti zic sa-l trimiti la toti din lista si poi sa apesi nu mai stiu ce buton si-ti va aparea la status persoana iubita:???: sau acele care sa le trimiti mai departe ca nu stiu ce familie nevoiasa a semnat un contract cu yahoo si pentru fiecare mass trimis mai departe i se adauga nu mai stiu cati bani in cont,:blahblah:deci asa aiureli nu mai ai pe unde sa mai vezi, eu nu stiu cine a dat drumul la asemenea massuri si prostii deastea:???:

Slim29 09-11-10 17:11

Re: Postati cele mai idioate MASSuri primite pe messenger
 
danyela.brunetzik (11/8/2010 7:09:22 PM): Rugaciune Dumnezeule, mi-ai luat cantaretul preferat, pe Michael Jackson, mi-ai luat actorul preferat, pe Patrick Swayze, acum mi-ai luat si poetul preferat, pe Adrian Paunescu... vreau sa iti aduc aminte ca politicianul meu preferat este Traian Basescu :)):X


hai ca asta suna ok:))


All times are GMT +2. The time now is 09:33.

- Copyright 2026 4Tuning