![]() |
Re: Nfs 2008 -Undercover
O MARE DEZAMAGIRE!!!!
E plin de bug-uri si mai rau de asta, grafica este super depasita!!! Pomii nu sunt 3D ci sunt texturati, ca in jocurile lowend... Ce sa mai, un downgrade IMENS! Joc pe un X2 4800 AMD, 2 giga ram, si 8600GT Gamers Edtion cu toate setarile pe MAX, inclusiv AntiA la 6X... In jur de 40-50 de cadre, in 1024! Masinile sunt realizate ca in seria NFS, frumos... MA jucam aseara Carbon.. NU se compara! Undercover e un mare SHIT! MW e peste toate! Si il jucam pe Sempron si ATI Radeon 9250 in 2005! GRID e un fel de zeu vs muritor pe langa undercover! |
Re: Nfs 2008 -Undercover
Quote:
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
pai pm avem cam the same thing...tu 8600gt eu 8600gtS
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
UNDERCOVER e o mare dezamagire! Grafica ca-n Carbon, mai proasta decat in Most wanted, care btw pt. mine ramane primul din seria NFS!
GRID ramane simulatorul nr. 1!!! Cred ca pt. EA e traditie sa scoata un NFS/an si scot numa cacaturi pe banda rulanta! Mai bine il tineau inca 2 luni da' ne serveau ceva adevarat care sa ma faca sa sterg Grid!:evil::evil::evil: |
Re: Nfs 2008 -Undercover
instalez...intru...cand vad cum se vede si cum se controleaza masina [detaliile fiind pe LOW ], zic eu: CE C***T e asta frateee?:|
apoi..umblu putin la setari...1024x768 si toate MEDIU in afara de detaliile masinii unde sunt HIGH....imi merge OK ...este frumos dar controlul lasa de dorit..chiar si grafica...ma asteptam la ceva super tare :| tin sa mentionez ca joc pe procesor 2.2 amd , 1gb ram si 7300 Gt 512 nVidia :) ...story`ul este frumos ...incep sa ma obisnuiesc cu el... si in + imi place ca nu te pierzi ca la proStit prin enspe mii de meniuri....aici e totu simplu..si ok :D imi place jocu...sincer :D dar de la filmuletele lor pana la ce ma joc...OMG e o mare diferentaaa :)))) bafta :) si cei care ati postat mai sus...eu nu stau neaparat sa ma uit la pom..la bla bla bla....joc sa fie :-P |
Re: Nfs 2008 -Undercover
AdrianC4 probabil e facut asa,sa fie mai bine optimizat.Cine stie,eu unul is dezamagit de posibilatiile de tuning,oricum se vede ca e facut asa sa fie vandut,nu sa il joci cu placere.
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
Credeti ca este din cauza placii video?SI nu de la ram sau procesor?:((
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
Pai 1 gb de ram e putin,iar placa nu e stralucita.
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
nu stiu de ce criticati undercover...masinile se controleaza ok fata de rahatul de control din seria NFS de la carbon incoace...si jocul...cu gameplayul si storyline-ul sunt super ok...nu e fantezist. mie unul imi place.
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
am jucat 5 minute si deja l-am sters...o sa mai incerc peste cateva saptamani cand o sa am mai mult timp de el si mi se pare mai interesant, momentan grafica sub asteptari, control cam 'brusc' al masinii, bug-uri, chestii ciudate e.g cu driving skills sau mai stiu eu ce...
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
pff..mie nu imi merge din cauza procesorului...trebuie minim de 2 sau 2.2 ca altfel nu porneste...in rest trebuie sa ai minim 128 video si 512 ram..si 2.2 la procesor si iti porneste..altfel..nu
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
Problema este urmatoarea...
Am vorbit cu mai multa lume si chestia cu mersu sacadat este peste tot. NU este de la pc`uri. Jocul luat acuma de noi este pm primul aparut si are o gramada de probleme + cracku care sigur face si el figurile de rigoare. Jocul nu este magnific dar mai astept pana apare calumea sa vedem cum e treaba. |
Re: Nfs 2008 -Undercover
a aparut reloaded si a aparut si crackul
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
Am inteles ca ar merge mai bine cu versiunea Reloaded. Poate sa confirme cineva?
|
Re: Nfs 2008 -Undercover
tot jaf e :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:53. |
- Copyright 2026 4Tuning