Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   Logan din Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/72450-logan-satu.html)

quick_silver 13-05-08 21:29

Re: Logan din Satu Mare
 
RIK u si TDO u :lol:

quick_silver 13-05-08 23:07

Re: Logan din Satu Mare
 
mancel quick_silver de logan..:D imi plc mult masina domnu' :rolleyes2

spark88 16-05-08 15:57

Re: Logan din Satu Mare
 
Au sosit si ceasurile cu plasma, multumita lui quick_silver :D:D:D
Sper ca le voi putea monta in curand:D

W35T 19-05-08 18:04

Re: Update
 
Quote:

Originally Posted by spark88 (Post 1526341)
Desi nu e updateul mult asteptat, care sper ca sapt viit sa il instalez am lucrat azi si ieri la masinutza impreuna cu Spark si West:D
Spark ma ajutat sa scot de pe grila din fata chestia aia cromata, iar West mi-a pus folie pe stalpurile dintre geamuri

Dap.. Multa bafta in continuare ;) poate o sa ne ajutam unul pe altul pe viitor..caci se avoneste un 1.6 16 v la mine... ;) Numai bine !

WOLFI3 19-05-08 19:05

Re: Logan din Satu Mare
 
;)Salu Arnold....ce taree!!! Prea tare diferenta dintree RIC si celalalt Logan....arcurile sport si jantele o fac chiar deosebite!!!!

Noah ce mai mesteresti pe acolo??? Acuma e super masinutza!! Am citit bine ede ceva geamuri fumurii???
noah asteptam ceva ceva ceav SUUUUPEr....ca pana acuma!!!
Spor la lucru TATI!!!!!

spark88 19-05-08 21:32

Re: Logan din Satu Mare
 
6 Attachment(s)
Multumesc pentru aprecieri....
Un nou update micutz.. ...........parasolar pe fata si pe spate.....pus in atelierul lui WEST .......;)
Nu stiu ce sa zic .....ce parere aveti, in spate o cam da in kitch asa mi se pare ...pt ca am stopurile alea , sa le innegresc????cum sa fac????
Si in fata acuma foarte tare ies in evidenta pleoapele alea nashpa ........abia astept farutile, sper ca pe miercuri le vom monta :D
Spark1 sorry a trebuit sa dau jos stickerul , astea de la spalatorie au reusit sa mi-o spele jos pejumate :(

Spark 19-05-08 21:40

Re: Logan din Satu Mare
 
era doar un stiker ... nu ii moarte de om ... :-j ... daca e pana acolo se face rost de altu.
anyway ...
ti-am zis ca imi palce cum te joci cu culoarea negru` pe masina si o schimba ;)
si la faruri pleoapele sa ramana.

spark88 19-05-08 21:47

Re: Logan din Satu Mare
 
Ioi sparky disper nu stiu ce sa fac, asa de bine ar da geamuri fumurii :(:(:(:(:(
Mai ales pe spate :(
Tre sa invart eu ceva sa le rezolv pana duminica;)
Ioi apropo spray cu care sa dau pe stopuri unde gasesc?????
Sper sa il fac fain pana duminica , multe de facut , putin tip, faruri, plasme, stopuri si folie , ;)

mareo 20-05-08 16:19

Re: Logan din Satu Mare
 
imi place cel de pe fata:D dar cel de pe spate...nu prea da bine..oricum daca vine folia o sa fie schimbare totala:D:D apropo : au inceput sa nu`mi mai placa pleopele ..parerea mea : dale jos! Numa bine si multa bafta! sa o faci frumoasa pentru duminica!

spark88 20-05-08 16:27

Re: Logan din Satu Mare
 
Oricum maine sper ca vom instala farurile :D asa ca nu o sa mai fie , iar folie sper sa rezolv cat mai repede :D

Maskatu 21-05-08 13:58

Re: Logan din Satu Mare
 
este este :D asteptam poze cu ele atunci..... astea de tuning au bec normal h4? sau sunt cu xenon?

quick_silver 21-05-08 16:20

Re: Logan din Satu Mare
 
din cate mia zis spark sunt fara xenon:rolleyes2 corecteaza'ma daca gresesc;)

Maskatu 21-05-08 22:53

Re: Logan din Satu Mare
 
ehh nui nimic... baga niste blue viosion/night guide si aia e :D
PS ce becuri sunt alea de la logan din proiector??? H7 cumva?

spark88 21-05-08 23:13

Re: Logan din Satu Mare
 
1 Attachment(s)
Intrebare de ultima instanta .sa fac plafonul negru si sa schimb grila pe plasa ??????
repede , maine tre sa decid

quick_silver 21-05-08 23:14

Re: Logan din Satu Mare
 
h4 pe faruri stock si h1 pe faruri cu angel.. din proiector nu stiu:)


All times are GMT +2. The time now is 08:14.

- Copyright 2024 4Tuning