![]() |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
esti bestial omule... tu ai citit threadul? :confused:
cum unde? la piatra neamt... ;) |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Heavystorm esti criminal :)) :)) :)) :))
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
am gresit threadul :P |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
daca puterea unei masini nu este trecuta in talon(certificat de inmatriculare )de unde vor sti organizatori care e puterea acesteia.:?:? astept raspuns.:!:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
pe increderea posesorului:confused:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
:lol::lol::lol: mai bine va cumparati un DYNO si erati siguri :lol::lol:
o sa iasa bine oricum. NUmai ca se anunta ploaie. |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Quote:
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
La meteo a zis k o sa fie niste ploi scurte, dar nu poate o ploaie sa opreasca un impatimit :D :D
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
its the final countdown!
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Sa speram ca o sa fie ceva reusit ...vreme buna ,ne vedem maine acolo.
Inca nu spun nimic de organizzare ,ma abtin o sa-mi dau cu parrerea DUPA. Mare grija la public ...trebuie tinut in frau. Felicitari organizatoruli pentru idee ,daca nu avem rally la Bm ,macar mini Dakar si tuning show sa fie. Bafta maine... |
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
Sa dea Dumnezeu sa fie VREME BUNA!!!..;)
|
Re: Midnight Race and Show ...11.05.2008
pai nu aveti decat sa interpretati cum vreti ce am scris eu. Sa nu ma intelegeti gresit...
EU nu as vrea sa stau in ploaie, ca ma duc si eu pe acolo. Cat despre echipa de la baia mare....daca iau 5 nepoti de-ai mei pun pariu ca facem prestatie mai buna ca ei...fara suparare! |
| All times are GMT +2. The time now is 00:47. |
- Copyright 2026 4Tuning