![]() |
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
zzz, nu ati mai terminat cu threatu asta?intradevar, el era power abuser =)...dadea afara pe cineva daca nu ii convenea lui....
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
R.I.P Boyd Coddington Un Mare Om in Lumea Hot-Road-urilor Un Mare om Dar pacat...:(:(:( Insa Nu-i tot una Leu sa mori sau caine sa traiesty in lanturi:( el sia trait viata din plin acele excursii cu hot-road-urile acel stres continuu ca nu va termina la timp Si a facut niste emisinuii de exceptie alti stau in pat si se uita la OTV la varsta Lui:( R.I.P:(:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
Quote:
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
Quote:
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
Quote:
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
Ce aveti fratilor? Era cumva ruda cu voi si nu stia lumea? Ce va atacati atat? Omul a facut ce a stiut mai bine si gata. Chiar daca s-a ocupat si cu lucruri mai putin legale sau era un nesuferit, asta nu e treaba noastra. Nu s-a sfarsit lumea hot rod-urilor odata cu el. O sa mai urmeze o groaza care poate o sa sa-l faca uitat pe Coddington.
Sa-i fie tarana usoara. |
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
iluminaughty daca o tii tot asa si te iei in gura cu tot forumu nu vei avea viata Lunga:) daca nu sti cespre ce e vorba mai bine taci si uitate la TarafTV Ca nai tu fata de Discovery Sincer cat despre denever are dreptate...Inca odata r.i.p boyd coddington Sa ii fie tarana Usoara
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
Quote:
tu si cand taci ai fata de prost :) , nu sunt tocmai intr-o conditie buna sa ma iau cu un linge blide pe forum , vrei sa te fac mascota messenger-ului ? pot sa uit foarte usor de cei 7 ani de acasa si sa devin badaran la maxim , stai cuminte in banca ta acolo , vorbesti despre un om care a murit de parca ai facut armata cu el , da stiu e vorba de masini americane , daca era un audi sau un bmw si daca ascultau manele in emisiune poate era si pe placul tau , cu cine te lupti tu ma ? vai e un tiran !!! pe cine interesa despre el sau emisiunea lui cauta mai multe informatii si urmarea ce se intampla , sunt in totalitate de acord cu deciziile lui , asa ca simpla chestie , zici ca esti vreun robin hood , stai linistit in bancuta ta acolo , te legam daca vrei sa fii sigur ca nu mai scapi si aia e , punct , daca mai ai ceva de zis exista pm ;) |
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
Asa cum a fost,tiran sau nu,tipul asta a lasat ceva in urma lui,spre deosebire de marea majoritate de aici,care stiu doar sa se certe.Se zice ca nu e bine sa vorbesti rau despre morti.In rest,tot respectul pentru acest om.Odihneasca-se in pace!
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
numai bagareti de seama pe aici... A MURIT UN OM atata.gata.punct.
|
Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:04. |
- Copyright 2026 4Tuning