Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008) (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/69178-boyd-coddington-1945-2008-a.html)

_anaconda_ 02-08-08 09:43

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
zzz, nu ati mai terminat cu threatu asta?intradevar, el era power abuser =)...dadea afara pe cineva daca nu ii convenea lui....

Cozmescu-Alin 03-08-08 00:26

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
R.I.P Boyd Coddington Un Mare Om in Lumea Hot-Road-urilor Un Mare om Dar pacat...:(:(:( Insa Nu-i tot una Leu sa mori sau caine sa traiesty in lanturi:( el sia trait viata din plin acele excursii cu hot-road-urile acel stres continuu ca nu va termina la timp Si a facut niste emisinuii de exceptie alti stau in pat si se uita la OTV la varsta Lui:( R.I.P:(:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

iluminaughty 05-08-08 05:27

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Quote:

Originally Posted by Emin3m (Post 1676343)
R.I.P Boyd Coddington Un Mare Om in Lumea Hot-Road-urilor Un Mare om Dar pacat...:(:(:( Insa Nu-i tot una Leu sa mori sau caine sa traiesty in lanturi:( el sia trait viata din plin acele excursii cu hot-road-urile acel stres continuu ca nu va termina la timp Si a facut niste emisinuii de exceptie alti stau in pat si se uita la OTV la varsta Lui:( R.I.P:(:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Mai baiatule eu zic sa te tii de scoala ca esti cam praf la gramatica si pana inveti tu sa cunosti un om mai ai de mancat multe paini,te rog abtine-te de la comentarii aiurea.Ms.

denver 05-08-08 09:12

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Quote:

Originally Posted by iluminaughty (Post 1675180)
Legende ar trebui sa fie cei care au muncit cu adevarat la acele masini nu tiranul de Boyd sau Duane care pur si simplu nu munceau nimic si se alegeau cu gloria.Ceea ce vedeti la televizor este o vrajeala ieftina.Din cate am vazut eu mi-am dat seama ca Boyd este un om josnic,Cati dintre voi stiau ca Diane,contabila aceea mai grasuta este fosta lui sotie? Cati dintre voi stiu ca cei mai buni angajati ai lui au fost dati afara tocmai pentru ca si-au spus punctul de vedere? Vreti ca continui? Incercati sa vedeti dincolo de aparente pentru ca ele inseala de cele mai multe ori.

eu stiam ca este fosta lui sotie , cat despre faptul ca a dat afara pe multi , avea mare dreptate , pe blondu`care a facut accident si avea fata tandari ca nici nu-si putea tine gura inchisa , boyd l-a luat si l-a ajutat , iar blondu` facea jenti pentru altii , ce naibi bai frate , toti va credeti in filme , nu faceau nimic si se alegeau cu glorie , ce-i in capul tau ? stai in banca ta acolo

iluminaughty 05-08-08 16:09

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Quote:

Originally Posted by denver (Post 1679680)
eu stiam ca este fosta lui sotie , cat despre faptul ca a dat afara pe multi , avea mare dreptate , pe blondu`care a facut accident si avea fata tandari ca nici nu-si putea tine gura inchisa , boyd l-a luat si l-a ajutat , iar blondu` facea jenti pentru altii , ce naibi bai frate , toti va credeti in filme , nu faceau nimic si se alegeau cu glorie , ce-i in capul tau ? stai in banca ta acolo

Daca nu stii e mai bine sa taci....macar pari inteligent.

Snapy_xxl 05-08-08 16:22

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Ce aveti fratilor? Era cumva ruda cu voi si nu stia lumea? Ce va atacati atat? Omul a facut ce a stiut mai bine si gata. Chiar daca s-a ocupat si cu lucruri mai putin legale sau era un nesuferit, asta nu e treaba noastra. Nu s-a sfarsit lumea hot rod-urilor odata cu el. O sa mai urmeze o groaza care poate o sa sa-l faca uitat pe Coddington.
Sa-i fie tarana usoara.

Cozmescu-Alin 05-08-08 20:06

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
iluminaughty daca o tii tot asa si te iei in gura cu tot forumu nu vei avea viata Lunga:) daca nu sti cespre ce e vorba mai bine taci si uitate la TarafTV Ca nai tu fata de Discovery Sincer cat despre denever are dreptate...Inca odata r.i.p boyd coddington Sa ii fie tarana Usoara

denver 05-08-08 20:33

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Quote:

Originally Posted by iluminaughty (Post 1680423)
Daca nu stii e mai bine sa taci....macar pari inteligent.


tu si cand taci ai fata de prost :) , nu sunt tocmai intr-o conditie buna sa ma iau cu un linge blide pe forum , vrei sa te fac mascota messenger-ului ? pot sa uit foarte usor de cei 7 ani de acasa si sa devin badaran la maxim , stai cuminte in banca ta acolo , vorbesti despre un om care a murit de parca ai facut armata cu el , da stiu e vorba de masini americane , daca era un audi sau un bmw si daca ascultau manele in emisiune poate era si pe placul tau , cu cine te lupti tu ma ? vai e un tiran !!! pe cine interesa despre el sau emisiunea lui cauta mai multe informatii si urmarea ce se intampla , sunt in totalitate de acord cu deciziile lui , asa ca simpla chestie , zici ca esti vreun robin hood , stai linistit in bancuta ta acolo , te legam daca vrei sa fii sigur ca nu mai scapi si aia e , punct , daca mai ai ceva de zis exista pm ;)

raduku 06-08-08 15:58

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Asa cum a fost,tiran sau nu,tipul asta a lasat ceva in urma lui,spre deosebire de marea majoritate de aici,care stiu doar sa se certe.Se zice ca nu e bine sa vorbesti rau despre morti.In rest,tot respectul pentru acest om.Odihneasca-se in pace!

agentu`secret 06-08-08 19:11

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
numai bagareti de seama pe aici... A MURIT UN OM atata.gata.punct.

iluminaughty 16-08-08 05:40

Re: R.I.P., Boyd Coddington (1945-2008)
 
Quote:

Originally Posted by denver (Post 1680873)
tu si cand taci ai fata de prost :) , nu sunt tocmai intr-o conditie buna sa ma iau cu un linge blide pe forum , vrei sa te fac mascota messenger-ului ? pot sa uit foarte usor de cei 7 ani de acasa si sa devin badaran la maxim , stai cuminte in banca ta acolo , vorbesti despre un om care a murit de parca ai facut armata cu el , da stiu e vorba de masini americane , daca era un audi sau un bmw si daca ascultau manele in emisiune poate era si pe placul tau , cu cine te lupti tu ma ? vai e un tiran !!! pe cine interesa despre el sau emisiunea lui cauta mai multe informatii si urmarea ce se intampla , sunt in totalitate de acord cu deciziile lui , asa ca simpla chestie , zici ca esti vreun robin hood , stai linistit in bancuta ta acolo , te legam daca vrei sa fii sigur ca nu mai scapi si aia e , punct , daca mai ai ceva de zis exista pm ;)

Bai baietii lu` tata bagati-va mintile in cap si incercati sa cititi pe forumuri de afara unde oamenii chiar stiu adevarata poveste,nu mai aberati cu ideile voastre inepte,sa auzim numai de bine


All times are GMT +2. The time now is 11:04.

- Copyright 2026 4Tuning