![]() |
Re: ce masina crezi ca este?
Quote:
masina asta pe care a pus-o sasha mie mi se pare f. greu de ghicit din postura asta... in fine... |
Re: ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
=)))
hai atunci sa nu mai stergem nici siglele ...si daca se poate sa`i lasam si numele la poza nu? te`ai uitat pe celelalte topicuri la cum se ghicesc masini acolo??? ia vezi in poza asta iti dai seama ce masina e??? Le : si de curiozitate... cate masini ai ghicit tu??? Ca sa ma astept daca o s`o ghicesti vreodata:evil: sau o sa cauti pe celebrul site netcarshow.com o poza in care seama fundalul si voila... ai ghicit masina... bullshit:evil: |
Re: ce masina crezi ca este?
Chrysler?:rolleyes2
Confuzzling, parerea mea e ca e mai frumos , mai interesant jocul , cu poze din pozitii mai grele, ce rost mai are daca se ghicesc din 5 in 5 minute , ca mai sus?;). Fara suparare. Si cu ghicitul , spune ce-ti trece prin cap, suntem o comunitate , nu radem unii de altii . Nu ai sa vezi vreun post de genul: "ce prost e ala ca nu stie ce masina era". Pur si simplu e un joc, in care oricine poate "castiga" sau "pierde" ;). |
Re: ce masina crezi ca este?
nu e Chrysler...
e din 2003... Hai manu... am incredere in tine :lol::D |
Re: ce masina crezi ca este?
Ford? :rolleyes2
Daca nu e nici ford ai incredere degeaba , nu am pofta de cautat:lol: |
Re: ce masina crezi ca este?
Uoffffffffff e Pontiac Vibe :roll:
Hai cu poze:twisted: |
Re: ce masina crezi ca este?
1 Attachment(s)
deci joc, da !?
Attachment 610931 |
Re: ce masina crezi ca este?
as tinde sa zic ca e Mercedes CLK GTR AMG DTM :)) dar nu sunt sigur :))
|
Re: ce masina crezi ca este?
Quote:
mai incearca. |
Re: ce masina crezi ca este?
nimeni ?
|
Re: ce masina crezi ca este?
noble? maserati?
|
Re: ce masina crezi ca este?
Quote:
|
Re: ce masina crezi ca este?
mosler mt900s
|
Re: ce masina crezi ca este?
Quote:
bv. |
Re: ce masina crezi ca este?
pune alta !
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:23. |
- Copyright 2026 4Tuning