Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Joc interactiv- Ce masina crezi ca este? (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/68334-joc-interactiv-masina-crezi.html)

confuzzling 07-08-08 13:52

Re: ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1668241)
Guess :twisted:

propun ca atunci cand se pune o masina si trebuie ghicita sa nu se mai puna din lateral sau din spate (ex aici la sasha, din lateral), sa se puna in asa fel incat sa se poata vedea botul masinii.
masina asta pe care a pus-o sasha mie mi se pare f. greu de ghicit din postura asta... in fine...

Sasha 07-08-08 13:59

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
=)))
hai atunci sa nu mai stergem nici siglele ...si daca se poate sa`i lasam si numele la poza nu?
te`ai uitat pe celelalte topicuri la cum se ghicesc masini acolo???


ia vezi in poza asta iti dai seama ce masina e???


Le : si de curiozitate... cate masini ai ghicit tu???
Ca sa ma astept daca o s`o ghicesti vreodata:evil:
sau o sa cauti pe celebrul site netcarshow.com o poza in care seama fundalul si voila... ai ghicit masina...
bullshit:evil:

manu_96xls 07-08-08 14:46

Re: ce masina crezi ca este?
 
Chrysler?:rolleyes2

Confuzzling, parerea mea e ca e mai frumos , mai interesant jocul , cu poze din pozitii mai grele, ce rost mai are daca se ghicesc din 5 in 5 minute , ca mai sus?;).
Fara suparare.
Si cu ghicitul , spune ce-ti trece prin cap, suntem o comunitate , nu radem unii de altii .
Nu ai sa vezi vreun post de genul: "ce prost e ala ca nu stie ce masina era".
Pur si simplu e un joc, in care oricine poate "castiga" sau "pierde" ;).

Sasha 07-08-08 14:51

Re: ce masina crezi ca este?
 
nu e Chrysler...

e din 2003...
Hai manu... am incredere in tine :lol::D

manu_96xls 07-08-08 22:45

Re: ce masina crezi ca este?
 
Ford? :rolleyes2

Daca nu e nici ford ai incredere degeaba , nu am pofta de cautat:lol:

Sasha 08-08-08 09:14

Re: ce masina crezi ca este?
 
Uoffffffffff e Pontiac Vibe :roll:
Hai cu poze:twisted:

confuzzling 08-08-08 12:36

Re: ce masina crezi ca este?
 
1 Attachment(s)
deci joc, da !?
Attachment 610931

dragos1989 09-08-08 09:06

Re: ce masina crezi ca este?
 
as tinde sa zic ca e Mercedes CLK GTR AMG DTM :)) dar nu sunt sigur :))

confuzzling 09-08-08 15:40

Re: ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by dragos1989 (Post 1687029)
as tinde sa zic ca e Mercedes CLK GTR AMG DTM :)) dar nu sunt sigur :))

...nici pe departe !
mai incearca.

confuzzling 10-08-08 15:12

Re: ce masina crezi ca este?
 
nimeni ?

lowrider.STi 10-08-08 15:32

Re: ce masina crezi ca este?
 
noble? maserati?

confuzzling 10-08-08 15:42

Re: ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by lowrider.STi (Post 1688934)
noble? maserati?

nu. mai incearca

Sasha 10-08-08 18:14

Re: ce masina crezi ca este?
 
mosler mt900s

confuzzling 10-08-08 18:18

Re: ce masina crezi ca este?
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1689124)
mosler mt900s

foarte bine sasha !
bv.

Sasha 10-08-08 18:27

Re: ce masina crezi ca este?
 
pune alta !


All times are GMT +2. The time now is 06:23.

- Copyright 2026 4Tuning