![]() |
Re: Aderare Usergroup
2 Attachment(s)
Pun doua poze pe care le am la indemana, cu cateva machete mai noi din colectie... colectia nu e mare, dar este in crestere :-)
|
Re: Aderare Usergroup
Mai asteptam putin! :) Succes in continuare!
|
Re: Aderare Usergroup
Am o singura intrebare catre un moderator.Cred ca am destule machete dar vreau sa stiu:
TREBUIE SA FAC UN THREAD SEPARAT PE ”MACHETELE MELE” SA-LE PREZINT SAU POT PUNE O POZA DE GRUP AICI SA LE VEDETI SI APOI SA MA ACCEPTATI??? |
Re: Aderare Usergroup
Fa-ti thread ...
|
Re: Aderare Usergroup
Quote:
Multumesc de raspuns! |
Re: Aderare Usergroup
1 Attachment(s)
Va salut.As putea sa dau si eu join? Multumesc.
|
Re: Aderare Usergroup
Inca nu ... mai asteptam putin!
|
Re: Aderare Usergroup
De cat timp sunt pe forum si nu am stiut ca trebuie sa dau add,astept raspuns:D
|
Re: Aderare Usergroup
Done! :hug:
|
Re: Aderare Usergroup
Am dat add... Pot intra in usergroup :rolleyes2 ?
|
Re: Aderare Usergroup
Da, ai primit accept!
|
Re: Aderare Usergroup
Te rog uita-te la link-ul meu la machetele mele adica si spune-mi daca pot sa dau si eu join.Numa daca consideri ca am o colectie in deajuns pentru standarde, daca nu...mai astept.Dar, da-mi te rog un raspuns.
|
Re: Aderare Usergroup
Poti sa dai join!
|
Re: Aderare Usergroup
Iti multumesc mult!
|
Re: Aderare Usergroup
Astept sa dai join sa iti dau accept!
L.E: Done! |
| All times are GMT +2. The time now is 05:01. |
- Copyright 2026 4Tuning