Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Aderare Usergroup (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/64485-aderare-usergroup.html)

stormman 07-05-10 20:02

Re: Aderare Usergroup
 
2 Attachment(s)
Pun doua poze pe care le am la indemana, cu cateva machete mai noi din colectie... colectia nu e mare, dar este in crestere :-)

coman razvan 07-05-10 20:11

Re: Aderare Usergroup
 
Mai asteptam putin! :) Succes in continuare!

FED express 08-05-10 17:58

Re: Aderare Usergroup
 
Am o singura intrebare catre un moderator.Cred ca am destule machete dar vreau sa stiu:
TREBUIE SA FAC UN THREAD SEPARAT PE ”MACHETELE MELE” SA-LE PREZINT SAU POT PUNE O POZA DE GRUP AICI SA LE VEDETI SI APOI SA MA ACCEPTATI???

coman razvan 08-05-10 20:37

Re: Aderare Usergroup
 
Fa-ti thread ...

FED express 08-05-10 21:12

Re: Aderare Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by coman razvan (Post 3344425)
Fa-ti thread ...

incerc dar nu foarte curand-dau testare nationala-dupa ce sunt mai liber cu siguranta.
Multumesc de raspuns!

mikkado 11-05-10 11:00

Re: Aderare Usergroup
 
1 Attachment(s)
Va salut.As putea sa dau si eu join? Multumesc.

coman razvan 11-05-10 11:26

Re: Aderare Usergroup
 
Inca nu ... mai asteptam putin!

andreigica 28-05-10 09:15

Re: Aderare Usergroup
 
De cat timp sunt pe forum si nu am stiut ca trebuie sa dau add,astept raspuns:D

coman razvan 28-05-10 10:01

Re: Aderare Usergroup
 
Done! :hug:

axel_BMW 29-05-10 23:13

Re: Aderare Usergroup
 
Am dat add... Pot intra in usergroup :rolleyes2 ?

coman razvan 29-05-10 23:23

Re: Aderare Usergroup
 
Da, ai primit accept!

FED express 19-06-10 17:23

Re: Aderare Usergroup
 
Te rog uita-te la link-ul meu la machetele mele adica si spune-mi daca pot sa dau si eu join.Numa daca consideri ca am o colectie in deajuns pentru standarde, daca nu...mai astept.Dar, da-mi te rog un raspuns.

coman razvan 19-06-10 17:27

Re: Aderare Usergroup
 
Poti sa dai join!

FED express 19-06-10 17:31

Re: Aderare Usergroup
 
Iti multumesc mult!

coman razvan 19-06-10 17:33

Re: Aderare Usergroup
 
Astept sa dai join sa iti dau accept!
L.E: Done!


All times are GMT +2. The time now is 05:01.

- Copyright 2026 4Tuning